Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co se vlastně líbí na starších mužích?

03. 06. 2020 v 11:35Off-line Anonym
Nemůžu si pomoct, ale mně se líbí mladí kluci (tím ale myslím moc mladý, tedy pod 20, mladých kolem 30 je fakt málo, co se mi líbí).

Nicméně člověk stárne a věkem cítím, že chuť roste a nebudu chtít obtěžovat ty kluky pod 20 a budu se chtít zaměřit na 40+. Ale já tam prostě na nich nic nevidím, jen staré vrásčité tělo, co začíná šedivět (v horších případech i tlusté)... to je prostě fakt, čeká nás to všechny. No a je mi to tak nějak líto, protože na vzhledu záleží a je prostě fajn, pokud se ten člověk může líbit druhým. Jenže po 40 už to fakt nejde a nemůžu tam nic najít :(

A já taky budu jeden z nich...

Dá se s tím nějak vyrovnat? Smířit? Ano, starší člověk může ukázat prachy, ale třeba mě by to neuspokojilo, já potřebuji, aby se mi ten druhý líbil a já se libil jemu, rád bych se na něj koukl.

Já tohle nedovedu, ale když vidím ty páry, jak homo, tal hetero, tak ty to dovedou úplně v pohode. Jsou např. 30 až 40 let manželé a dovedou se mít rádi. Proč já nedovedu být taky takovy? Co myslite? Jak pak má člověk být šťastný, když pak ví, že z nej roste něco nehezkeho, nep***azliveho? A nic s tím neudělá- proste starne... kdyby alespon ta chut klesala...
03. 06. 2020 v 12:27On-line rosju  (53/170/78)
No panečku,to jsou zas slátaniny
03. 06. 2020 v 12:40Off-line Andilek87  (21/-/-)
Tomaskeller za 20 let:
03. 06. 2020 v 12:54Off-line tatrman  (27/-/-)
Pokud nemáš prachy, tak ti nezbude nic jiného než phub
03. 06. 2020 v 13:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně je třiapadesát a nic nepřitažlivého a nehezkého ze mně ve stáří fakt nevyrostlo.... páč sem byl nehezký a nepřitažlivý vodjakživa už jako týnejdžr :P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 06. 2020 v 22:25Off-line fifotronic  (33/188/92)
Stejne jako u mladych devcat randicich se starsima borcema je obcas problem mezi vrstevnikama najit nekoho, kdo ma v hlave misto gulase uz srovnany prio***y. Kdo nemusi byt v deset doma aby mu nenaliskala matka, kdo ma praci a nejaky smysl zivota, ma cim jet na vylet, neresi kdo zaplati za veceri nebo se dokaze bavit i o jinych tematech, nez kolik vole levelu vole prosel vole za vikend vole v Doomu. A podobne i intimne je vetsi sance narazit na nekoho, kdo uz je vic ohleduplnej, citlivejsi a treba i prirozene dominantni misto nactiletyho honice, kterej se nemuze dockat az jinymu takovymu narve nekam ocas a za 20 vterin bude hotovej... ;)
04. 06. 2020 v 23:09Off-line esthetique  (41/-/-)
Když toho člověka miluješ, zůstáváš s ním kvůli tomu citu a na nějaké vrásky z vysoka kašleš. nebo ho nemiluješ a pak se tady nelituj, je to tvoje chyba aneb jako s kofolou: když ji miluješ není co řešit
plus za fakt, že konečně si aspoň jeden z vás budoucích starých hnusných buzen uvědomil, že nebudete krásní, mladí a štíhlí na furt...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload