Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Taky nesnášíte zubaře?

08. 06. 2020 v 19:13Off-line Anonym
Musím k zubaři, chodím tam dost často-mnohaleté požírání sladkostí udělalo své. Momentálně tam půjdu ještě 3x, no pak tu je problém zánět v zubu-asi tak tři týdny mne ten zub pobolívá, bojují s tím, že se na něj vykašlu, mám za sebou pár zánětů, vím, že bolest může být daleko horší, ale jednou přestane, jo odumře zub, nebude první ani poslední, stojí to peněz, navíc jsem tam už jak doma. Kdo taky nesnáší zubaře?
08. 06. 2020 v 19:17On-line i8051  (53/184/97)
Tedybero, vyser se na to uz prosim, jsi trapka ...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 06. 2020 v 20:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Dneska je to u zubaře, s těmi všemi lokálními anesteziemi, které použije při vrtání a trhání, docela komfortní záležitost srovnatelná se stříháním vlasů v kadeřnictví. Vlastně i tam tě to často bolí víc, například když ti kadeřnice rozčesává zacuchané vlasy nebo když tě píchne nůžkama. :-P
08. 06. 2020 v 20:40Off-line felix.os  (24/174/62)
Netvrdil bych přímo, že zubaře nenávidím. Samozřejmě, člověk je nejraději, pokud tam nemusí. Ale pokud dojde k problematice a je třeba navštívit stomatologa/dentistu, tak tam prostě jdu a nechám provést určitý zákrok.
V dnešní době bez stresu, kor medicína je již tak pokročilá, že není třeba se nějak nervovat.

Pouze můj pohled a názor. Takže pokud budeš zuby podceňovat, neřešit jak jsi zmínil záněty atp.,... jednou vše došlápne a budeš mít ne malé problémy a několika-násobněkrát horší, než máš teď . :)

Další věc mi trochu rozporuje, přemýšlíš, jestli máš k zubařovi jít a navštívit ho, ale ke konci příspěvku píšeš, že jsi tam jak doma.. Nerozumím

Dost by mě zajímalo, kolik ti je, že máš takové problémy Anonyme?:)
08. 06. 2020 v 20:48Off-line dimelo  (30/170/57)
Já se k zubaři vždy těším:D
08. 06. 2020 v 20:48Off-line nobody  (39/183/62)
Záleží na tom jaké zubaře máš. Já jich měl několik, zkušenosti mám následovně odstupňované : katastrofa-dobrý-horror-perfektní-bojím

Nějakou dobu jsem měl skvělého zubaře, ten mi, ale utekl za lepším. Byl jsem překvapený jak citlivě pracuje, jak dává pozor. Prostě dokonalá práce, teď mám místo něj nějakou náhradu. Absolutně se děsím co bude až bude něco zpravovat. Mám totiž tušení, že má příbuzensky velmi blízko k zubaři co mě dříve pitval, snad každý zákrok byla vivisekce :-D

Komukoliv kdo má problém se záněty kořene zubu doporučuji absolvovat profesionální čištění kanálků za pomocí mikroskopu u profesionála. Cena je vysoká, práce na stoličce trvala 3,5 hodiny, ale pak máte na dlouho dobu pokoj.

To co dělá většina zubařů je jenom dočasné. Dříve mohli používat agresivní výplachové prostředky. Ty byly účinné, ale potom se zjistilo, že jsou toxické. Nyní se používají preparát, které nejsou tak účinné, takže pokud není zubní kanálek opracován zcela správně, následně dobře vyplněn gutaperčem tak se tam bakterie opět mohou začít množit a zánět přechází do chronického stavu. Pouze jej nějakou dobu necítíte.

Navíc u odborníka používají některé jednorázové nástroje, takže je tam menší riziko další infekce. Kdežto mnoho zubařů údajně dezinfikuje i injekce, aby nemusely kupovat nové a mohli je používat opakovaně. To mi řekla má zubařka, není to výmysl :o)

Omlouvá se za dlouhý text, ale snad to info někomu pomůže :o)
08. 06. 2020 v 21:04Off-line Fgjk  (21/195/90)
Je sice pravda, že tě na zákrok zfetuje, že občas nevíš o sobě. Problém jsou potom hodiny/dny po zákroku. Když mi trhaly osmičky, tak jsem myslel i po týdnu, že se zbláznim bolestí
08. 06. 2020 v 21:44On-line i8051  (53/184/97)
Felixi, ze nerozumis je pochopitelny, protoze se ten anonymni trol do toho trosku zamotal :-)
08. 06. 2020 v 22:45Off-line atrey1  (33/173/74)
Zubař ? tak toho miluju mam super zubařese skvělou sestřičkou a i super dentální hygienistkou takže tam chodim rád vždycky si pokecáme a když už něco vrtá tak je to uplně v pohodě ;) chodim tam i častěji než bych měl :D ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload