Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Anonymové

08. 06. 2020 v 20:48Off-line felix.os  (24/174/62)
Zdravím všechny, mám obecný dotaz.
Jsem jediný, kterého strašně vytáčí nové vlákna zde Anonymů? Ty jejich stupidní dotazy, které nemají hlavu ani patu a vymyslí jej pouze nadstandardně dementní jedinec?

Trochu z toho mám dedukci, že se jedná o jednoho anonyma, popřípadě je to někdo z administrátorů, aby poradna "nestála"...
08. 06. 2020 v 20:50Off-line rosju  (53/170/78)
TakY mě to tak připadá, každopádně většina anonymních dotazů je fakt katastrofa :)
08. 06. 2020 v 22:47Off-line Fgjk  (21/195/90)
Aspoň se nenudíte ne?;-)
08. 06. 2020 v 22:48Off-line esthetique  (41/-/-)
Dovolím si nesouhlasit, pravých, jak říkáme u nás GENUINE d***lů, schopných vymyslet sebed***lnější dotaz, je všude dost, na této seznamce dvojnásob. nejsou to ani administrátoři ani jeden a ten samý d***l furt dokola. jsou jich stovky až tisíce
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 06. 2020 v 09:01Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Lepší než koronavirus. I když i to zakládali stejní jedinci. :-D :-P
09. 06. 2020 v 14:16Off-line i8051  (53/184/97)
Klid Felixi, ja na to upozornuju uz rok. Navic ten svincik generuje jen par lidi. Ale panum moderatorum je to fuk, preci jen se tu toci penize za views. Jen je skoda, ze z toho tady delaj zumpu. Ale mozna si to pisou sami :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2020 v 16:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Na odstranění hnoje usilovně (USILOVNĚ) pracujeme a v některé z přístích pětiletek znemožníme uživatelům mít 10 nových profilů z jedné IP adresy hned poté když jim je jeden profil zababnován, zatím pilně klikejte na reklamy - posílíte tím světový mír. Za redakční tým odpověděl Pravdislav Zlatoůstý
09. 06. 2020 v 16:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Kesumandle vypadá jak jirka mak (alias rimava?) :D
09. 06. 2020 v 16:25Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Nejsmutnější na to jsou ty zástupy místních, reagujících houfně na dementní dotazy anonymů.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2020 v 16:26Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL... miluju interfernet.... jirko, ty seš fakt descaharm... kdo tu má profil dýl, ví o čem mluvím....

25.01.2014 11:16:33
descaharm:
můj email je kesumandle. zavinac seznam.cz

https://www.zpovednice.cz/profil.php?…
09. 06. 2020 v 16:42Off-line Andilek87  (21/-/-)
Me se spis zda, ze Felix je nadrzenej narcis.
(tolik textu o sobe v profilu, opravdu si myslis ze si tak zajimavy?)
Nikdo te nenuti cist ty snadno detekovatelne troll sra*ky, my víme že tu jsou, jsou to tvoje kliky a tvuj čas, spis to vypada ze jsi nasranej na nizkou popula***u sveho profilu, a chces natahat nasim oblibenym, a populárním povykováním na poradnu nadrzene dominanty na svuj preteplenej profil bez z toho aby ses jako ty (hvezda) ukazoval jako platici inzerent dole na strance. Tot z meho pohledu, a ted vsichni do me :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
09. 06. 2020 v 16:43Off-line BussterX  (103/130/150)
On má přeteplený profil? to mě zajímá, du tam mrknout, dík za info... mě se přeteplení líbí .)
09. 06. 2020 v 16:49Off-line BussterX  (103/130/150)
No, mě přeteplenej teda nepřipadá, jsem zklamán.... zejména mě zaujalo, že se stará o design domácností... podlahový kosmetik? hm... má o sobě příliš vysoké mínění chlapec, a narcistně trošku působí, ALE napsal toto téma ne jako posraný anonym ale jako CHLAP a z profilu se svým xichtem.... takže palec nahoru... ale sexuálně ani jinak neni můj typ.... -_- já jeho taky ne páč nehledá suggar daddy a myslím že ani chilli daddy :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2020 v 23:01Off-line felix.os  (24/174/62)
@Andilek87:

V první řadě ti děkuji za názor. V druhé tento TOPIC jsem nezaložil kvůli sobě, ale kvůli obecnému, subjektivnímu názoru na pohled Anonymů zde v poradně. Hejtit tě samozřejmě nehodlám, neboť si vážím názoru každého jedince, ale připomínku jednu možná dvě bych uvedl.

V první řadě zvýšení popula***y díky založení vlákna mi přijde nesmysluplné a jak jsi zde zmínil, že odmítám vystupovat jako placený inzerent, tak v tom se mýlíš. Sleduj head page a uvidíš mě zde několikrát.

Poslední reakcí na tvůj koment : cituji: "(tolik textu o sobe v profilu, opravdu si myslis ze si tak zajimavy?)" - nevidím zde žádný důvod k tomu, aby vyplněnost mého profilu měla naznačovat upoutání pozornosti na mou osobu.. Opravdu nějak nevidím žádnou smysluplnou souvislost.
Obecně si myslím, že vyplněný profil vypadá lépe a řekne o jedincovi více, než profil "holý" s popisky "nechci uvést" .

Trochu si troufám tvrdit, že můj vyplněný profil působí lépe a dá o mně více najevo, než tvůj prázdný s přezdívkou Andílek .. to působí subjektivně i více přitepleně, jak nazýváš.. Samozřejmě akceptuji názor, že mohu působit narcisticky, ale realita může být jiná. Přeci jen na profilu jsou pouze fotky, ale ne duše jedince :)

Za nadrženost ti děkuji. Co si budeme povídat, sex potřebuje každý - ale dle mého názoru do určité míry a s rozumem.

Měj se hezky :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload