Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Byl si někdy zabouchnutý do kamaráda?

14. 06. 2020 v 01:25Off-line Anonym
Byl si někdy zabouchnutý do kamaráda? Vyspal si se s ním? Nebo byl hetero?
14. 06. 2020 v 05:39On-line ellvin  (25/183/81)
Tak do jednoho stále jsem, ale on je heterosexuál. V tom je ten hlavní problém :sD
14. 06. 2020 v 06:46On-line hrabuvka  (43/180/75)
Kamarád taky rád.
14. 06. 2020 v 07:59Off-line onlip  (63/180/84)
Oni věděli, proč ji vypískali z e-mimina.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 06. 2020 v 19:28On-line hrabuvka  (43/180/75)
Muscle tak to ale není heterak ne?
14. 06. 2020 v 19:35On-line hrabuvka  (43/180/75)
Mě vždycky když ex jakýkoliv řekl jdu za kámošem tak vždy si šel zam***t. Čisté kamarádství neexistuje. Vždy jsme přáteli s někým kdo nás přitahuje.
14. 06. 2020 v 20:01Off-line Karon.1  (27/185/127)
Byl jsem jednou zamilovaný do kámoše a potom co se stala taková věc tak jsem si řekl že se do kámoše už nikdy nesmím zamilovat.
14. 06. 2020 v 22:16Off-line harpli  (41/175/75)
Kamarádi jsou tak blízko a ptáky taky mají
14. 06. 2020 v 22:37On-line hrabuvka  (43/180/75)
Muscle víš co? Drž hubu za hovno ledatak stojíš ty protože to ty neumíš chlapcovy ptáka postavit.
14. 06. 2020 v 23:38Off-line Peta80  (45/187/-)
Normálně si Thomase_Rena představuju, jak na něm má tu uzdu, jak se mu pták začíná plašit a on mocně tahá za otěže, krotí ho a křičí na něj: "Néé, tam nepudeš!" :D
14. 06. 2020 v 23:41Off-line Kuliferda  (55/173/74)
Několikrát a vyspal jsem se se třema.
Spíš s jedním,s těma dvěma byla jenom hoňka a kouření :D
15. 06. 2020 v 08:28Off-line nobody  (41/183/62)
JJ, byla to pro mě taková ta šílená tajná láska během střední školy. Trvalo to celé 4 roky a potom asi ještě dalších 5 let. Na konci střední školy jsem se mu přiznal, no a už jsem o něm 15 let neslyšel :-D
15. 06. 2020 v 09:12Off-line Kuliferda  (55/173/74)
Ono to odmilování trvá strašně dlouho, trvá mi to i několik let.Potom ho někde vidím a je to zpět.
15. 06. 2020 v 09:35Off-line Kuliferda  (55/173/74)
Do jednoho jsem zamilovanej už 20 let, viděli jsme se 13 letech a pořád je to silný
15. 06. 2020 v 11:03Off-line iglw  (50/172/77)
Ano,stalo.
15. 06. 2020 v 12:06Off-line Petrun  (26/176/70)
Několikrát - platonicky
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload