Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co kdyby oblečení nebylo povinné?

14. 06. 2020 v 10:06Off-line Anonym
Tzn. nehrozilo by vězení nebo pokuta za to, že jste kdekoli nazí v létě venku. Lidi by si mohli jít zaběhat jen tak třeba do parku podle vlastního uvážení.
Myslíte, že by se to ujalo?
14. 06. 2020 v 10:23Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Jooooooooo!!!
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2020 v 11:26Off-line introvertman  (53/175/75)
Blimbající pták při běhu by mi vadil... a kromě exhiboušů lidi nemají potřebu se na ulici veřejně obnažovat, nedej Bože před cizími dětmi... Nejsme indiáni z nějakého zapadlého amazonského pralesa... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 06. 2020 v 11:47Off-line Toralf  (25/182/75)
Že tu Tedyberu už netrafil šľak
14. 06. 2020 v 12:12Off-line felix.os  (23/174/62)
To by začali i důchodci běhat ..
Ráj pro ně, a upřímně dle mého názoru.

Pokud by tomuto tak bylo, mě by to osobně obtěžovalo.. Nevidím důvod, proč bych měl vystavovat své tělo všude, každému, aby si leckdo na mě mohl kouknout.
Myslím si, že každý bychom si měli svého těla vážit a mít k němu nějakou úctu. Tu rozhodně ale nemáme, pokud budeme své tělo všude ukazovat..
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 06. 2020 v 13:17Off-line zelva1993  (31/178/85)
Nemyslím si že by moc lidí chodilo bez oblečení ale kdyby oblečení nikdy nebylo vymysleno tak by to asi nikomu divný nepřišlo
14. 06. 2020 v 14:13Off-line Monogatari  (43/195/80)
Třeba se vládě zalíbí uvolňování a po zrušení povinnosti nosit roušky budou pokračovat zrušením povinnosti nosit oblečení.. Mě by to nevadilo, jenom by to asi u mě, jako většina věcí, mělo opačnej efekt - oblíkal bych se ještě víc.
14. 06. 2020 v 15:05Off-line ellvin  (23/183/81)
Kdyby oblečení nebylo povinné, nic by se tím pro mě nezměnilo. Ano, jsou někteří, co by rádi vystavili své ohanbí světu, ale mezi takové se já neřadím. Ikdyž na druhou stranu by aspoň bylo na co koukat :-)
14. 06. 2020 v 15:28Off-line Peta80  (43/187/-)
Osobně si myslím, že tyhle věci jsou hlavně o zvyku - asi jako kdybyste měli jít poprvé na nudapláž.

Proč totiž vlastně lidé začali nosit oblečení? Myslím, že to souvisí se ztrátou srsti při vývoji člověka, tudíž prostě proto, aby jim nebyla zima. Jenže pak si na to lidé zvykli natolik, že chodit bez oblečení nebo někoho bez oblečení vidět jim přišla natolik cizí, že to začlo vyvolávat klasický strach z neznámého/neobvyklého. Pochopitelně tím nemyslím při jistých intimních záležitostech (sexu), kde místo strachu figuruje touha.

Takže osobní názor? Asi bych si na to musel zvyknout, vídat jiné lidi na ulici nahé, ale v zásadě na tom nevidím nic hrozného.
14. 06. 2020 v 16:16Off-line Anonym
Felix.os (20/173/62)
Pokud by tomuto tak bylo, mě by to osobně obtěžovalo.. Nevidím důvod, proč bych měl vystavovat své tělo všude, každému, aby si leckdo na mě mohl kouknout.
Myslím si, že každý bychom si měli svého těla vážit a mít k němu nějakou úctu. Tu rozhodně ale nemáme, pokud budeme své tělo všude ukazovat..

Znamená to snad, že nahý člověk si neváží svého těla a měl by ho zakrývat? Já si myslím přesný opak, pokud je mladý a krásný, nemá se za co stydět a měl by se o krásu podělit, než o ni věkem(stářím) za chvíli přijde. U ošklivých je to na zvážení, jestli není lepší nedostatky raději zakrýt.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2020 v 16:19Off-line Anonym
Peta80 jenže v létě jim muselo být v těch kožešinách dost horko, a přirozenější v letních měsících je chodit nahý.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2020 v 16:55Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Oblečení hraje roly ochranou a to nejen před chladem, ale i dalšími vlivy, včetně, ale ne pouze, sluneční záření, mechanické poškození (odřeniny), další role jsou k informování okolí o svém společenském statusu,... takže nemyslím že by se něco změnilo, pokud by nepřišlo něco jako měl Heinleina ve Vládcích loutek, kde pokud si správně vzpomínám mimozemšťani se přichytili na tělo hostitele a chození nazí byl způsob obrany, jak je odhalit. Ale řekněme si na rovinu, to rozhodně není pravděpodobný scénář v reálém světě.
14. 06. 2020 v 18:40Off-line Juno  (68/175/75)
Mě by to nevadilo, ať se podívaj když to doma nemaj.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 06. 2020 v 18:55Off-line iglw  (48/172/77)
Ne,oblečení je dobré a hodně lidí na něm vydělává!!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload