Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Osahávání

17. 06. 2020 v 22:29Off-line Anonym
Byl jsem na jedné akci, kde bylo hodně mých kamarádek a kamarádů a docela dost se tam pilo, já měl i trochu trávy, takže jsem neměl moc velké zábrany. a když jsme šli nad ránem spát, tak si do jedné postele lehli dvě moje kamarádky a ještě jeden kamarád, kterému je 16 (mně 18). Já si ze srandy lehl mezi něho a jednu kamarádku, a že prostě jdeme spát, ale jak pak najednou byla tma a všichni usnuli, tak ten kamarád si lehl na bok a naplácl se na mě. Mně se dost líbí, je pěkný, sportuje... no, a jak se tak otočil, tak mu z deky čouhal zadek, tak jsem mu po něm začal rukou jezdit a mačkal mu půlky. Modlil jsem se, ať se hlavně neprobudí. Pak jsem rukou sjel pod deku k rozkroku a tak různě jsem mu ho mačkal. Poté jsem mu jel rukou pod triko a pak jsem ho i několikrát políbil. Když jsem mu dával jednu pusu, tak se po ní tak trochu zasmál, ale snad to bylo ze spánku. Teď toho docela lituji, a doufám, že nebyl celou dobu vzhůru, ale celou dobu přitom tak pochrupával, tak nevím. Nevím, jak se mám teď chovat. Jestli dělat jakože nic? Pořád mám takový strach, že byl vzhůru. On byl taky dost opilý a ráno říkal, že si z toho skoro nic nepamatuje. Zas si říkám, že při takových akcích se to může stát a že se nad tím můžeme kdyžtak jen pousmát.
18. 06. 2020 v 12:47Off-line Anonym
Že se tobě nic takového nestalo, neznamená, že je to vymyšlené. Přesně jsem takovouto odpověď od nějakých dědků čekal.
18. 06. 2020 v 13:46Off-line okeyy  (26/176/70)
Pokud se to stalo a on spal, tak to trochu hraničí se sexuálním obtěžováním.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 06. 2020 v 16:36Off-line iglw  (48/172/77)
Neřeš to!
18. 06. 2020 v 16:37Off-line wolfi  (34/174/-)
Orel1620: Hezky vyprávěná pohádka :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload