Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

S kamarádem?

08. 09. 2013 v 14:40Off-line Anonym
Ahoj, měli jste někdy něco s nejlepším kámošem nebo kamarádem? zničilo vám to přátelství a nebo se přátelství více upevnilo? jenom se ptám, zajímá mě to, protože taky prožívám něco podobného :) díky za odpovědi
08. 09. 2013 v 15:03Off-line standaH49  (55/-/-)
Ano měl a málem jsem o nejlepšího kamaráda přišel. To mě bylo 18 a jemu 16 let. Pak se vše urovnalo, no nic podobného bych už zažít nechtěl. Na nic podobného nebyl připravený.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
08. 09. 2013 v 17:12Off-line radomir  (40/183/75)
Zrovna teď prožívám s mým nejlepším kamarádem/přítelem a musím říct, že to je krásný:-).

Oba se známe již pět let-za tu dobu jsme si vybudovali pevný vztah k sobě.

Voláme si skoro pořád, píšeme, když jsme spolu, tak si ten čas užijeme.

A řekněme, že náš vztah se ( i díky sexuální stránce) více prohloubil:-).

Kdoví, třeba jsme na sebe měli štěstí...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 09. 2013 v 18:48Off-line LeCastor  (30/170/65)
Asi mám šťastie, ale mám najlepšieho kamoša, s ktorým sa poznám od detstva.. Neskôr sme spolu chodili asi pol roka, potom sme sa rozišli ale stále sme ostali kamoši. Teraz sa úplne v pohode stretávame, obidvaja máme priateľov, ktorý sa medzi sebou poznajú a výchádzajú spolu veľmi dobre. Jasné, niekedy je to trošku divné, pretože o sebe vieme úplne všetko ale funguje to a myslím že úplne skvele.
13. 09. 2013 v 16:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Jednou jsem se pokusil kamarada opit tak, abych to na neho zkusil. Skoncilo to tak, ze mi poblil celej byt, takze me takovyhle choutky presly...
13. 09. 2013 v 18:41Off-line karlos.dj  (49/183/79)
Dva kamarádi to se mnou zkusili. Jeden z nich pod rouškou alkoholu a bral to jako srandu, nijak mu to ale nevadilo věděl to o mně naše kamarádství to nijak nepoznamenalo :o) Druhý byl trošku aktivnější asi něco vycítil jak to se mnou je a trošku provokoval. Tak jsem to na něj zkusil opět v alkoholovém opojení a líbilo se mu to, a opětoval mi ty dotyky. Pak z nás spadl stud a několikrát jsme to zopakovali i za střízliva když to na nás přišlo. Už je to řada let a stále se kamarádíme, hrátky však skončily s tím že se zamiloval a pak za nějakou dobu oženil :o) Každopádně zkušenost to byla zajímavá a mně se to dost líbilo..a i jim :) Ale je to jen o tom jak dobrý kámoš to je...pokud máte k sobě dobrý vztah tak Ti maximálně řekne , že Tě má rád ale ať to na něj nezkoušíš ;) Pokud tě zavrhne tak to není úplně dobrý kamarád, to je můj názor ;)
13. 09. 2013 v 19:42Off-line analsex  (35/185/75)
Asi ne nejlepsi kamarad ale vybornej kamarad, ma sice manzelku a dite ale obcas prijede a uzijem si spolu poradne, kamarady sme stejni, ale v posteli sme vyc nez kamarady
14. 09. 2013 v 03:42Off-line alesandro222  (49/185/85)
Karlos.dj Zažil jsem něco podobného.Do dnes jsem s nima kamarád a rád na to vzpomínám.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 09. 2013 v 14:42Off-line Saralala  (30/-/-)
Ahojky dneska sem si to poprve skusil s kamosem a bylo to nadherne
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 09. 2022 v 15:10Off-line francjosef  (67/169/72)
Vím je to starý dotaz. Ale odpovím . Mě bylo 15 jemu 14 zabalil je on a pak si to užívali než jsem předešel na vojnu . On se pak oženil a i když se občas vídáme týkají jeden o tom nemluvíme. Loni jsem zjistil, že jeho syn je na gay seznamce, ale protože je to mladý kluk a já dědek tak sem ho neoslovil. Jen mě napadlo kdyby něco mezi náma bylo a on mě pozval domu, že mě představí rodičům jak by asi jeho táta a můj dřívější přítel na to koukal
23. 09. 2022 v 05:04Off-line milanH  (23/188/75)
Měl a bylo to fajn bylo to jeho po prvé byl z toho celkem vyděšenej ale pak dobrý a měli jsme to spolu ještě kolikrát bylo nám jemu 15 a mně 17
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload