Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Život v Česku a USA-plusy, mínusy

21. 06. 2020 v 07:16Off-line Anonym
Nelíbí se mi, že si tu naivní kluk stěžuje na drahé potraviny a přitom nechápe, jak dobře se v globálu má.Zdravotní péči máš zdarma, to jsou tisíce ročně. Myslet si, že tě v USA ošetří, když nemáš pojištění je dost naivní.Kdyby ti domu přišla faktura třeba za léčbu Korony, v hodnotě 9000 dolarů, bys mluvil jinak, naivko!
Jako minus bychom mohli brát drahé potraviny, pořád mi vychází kvalitnější bydlení za méně peněz, než v USA.Pokud mají Amíci levné jídlo, extrémně se s ním plýtvá. To je známé.U nás, i když se to nezdá, jsou dečka ještě vychováná, narozdíl od nevychovancú v USA.Školstvi je v USA velice drahá sranda, stačí se podívat na ceny školného. U nás jsou veřejné školy kvalitní, a ještě k tomu zdarma. V USA jsou levné hadry, to u nás jsou značky opravdu předražené.A teď vy, co ještě?
21. 06. 2020 v 11:46Off-line iglw  (48/172/77)
Drahota v Česku II,tak jsem to napsal ohledně Ameriky.Témata se opakují!!Michal Sochor to dobře vše vysvětluje na svém kanále,koukněte!To je pravda!!
21. 06. 2020 v 16:29Off-line miloslav9  (31/171/60)
Myslím si, že v ČR je ľahší život ako v USA :)
21. 06. 2020 v 16:40Off-line Plysshak  (26/171/60)
Všechny klimatické pásy jsou tam k dispozici a kdo nechce žít v deštivém svrabu (jako tady, kde je hnusně cca 200 dní z 360), tak se nabízí bydlení kdekoliv, kde je lépe.
21. 06. 2020 v 17:51Off-line CJakub  (33/180/83)
Ale zdravotní pojištění se ti povinně odvádí ze mzdy. takže lékařskou péči rozhodně nemáš zdarma :)
jinak nedokážu porovnat, nikdy jsem tam nežil...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload