Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chození ven

24. 06. 2020 v 22:13Off-line Sokka  (20/178/62)
Zdravím všechny,

mám na vás dotaz. Jak jste to měli s chozením ven když vám bylo, tak jako mně, 16 let?

Například mě rodiče nikam nepouštějí. Pořád sedím jen doma a když už mi něco dovolí, tak je to tak maximálně na dvě hodiny a jen s mými vrstevníky které znají.

Nechci si tu nějak stěžovat, chápu že jsou za mě rodiče stále do jisté míry zodpovědní a tahleta přehnaná péče mi přijde lepší než kdyby se o mě nezajímali vůbec nechali mě dělat si co jen se mi zachce.

Nicméně mě zaráží, že jsem vlastně jediný kdo to tak má. Nemám jediného spolužáka ani kamaráda, co by byl takhle “omezován” a proto se vás ptám.

Chodili jste ven jen omezeně jako já, nebo jste měli naprostou volnost? Přijde vám dobré držet takhle dítě zkrátka nebo byste mu dopřáli větší svobodu?

P.S. Snažil jsem se v poradně najít podobné téma, ale nepovedlo se mi.
Omlouvám se, pokud jsem to tu už bylo.
24. 06. 2020 v 22:21Off-line Peta80  (43/187/-)
To ani nemůžeš chodit ven sportovat? Nebo jsou ty 2 hodiny myšleny jen ohledně nějaké akce/diskotéky/apod.?
24. 06. 2020 v 22:35Off-line Sokka  (20/178/62)
Ne, já bych ani ven sportovat nechodil, takže to mě netrápí. Ty dvě hodiny jsou myšleny na cokoliv kdy jsem venku bez rodičů.
24. 06. 2020 v 23:02Off-line Dvorek  (23/-/-)
Já už od dob, kdy mi začala puberta, chodíval domů až o půlnoci. A nikomu to nevadilo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 06. 2020 v 23:28Off-line kloudik  (38/182/80)
Když sem měl hotovou pracu, poklizeny zvířata, prospěch ve škole v rámci tolerance atd, mohl sem si dělat co chcu jen když sem šel mimo vesnici třeba na dízu, fotbal nebo cokoli tak sem to hlásil, ale žádný omezení sem nikdy neměl. Taky je fakt, že v mojí době moc volnyho času nebylo
24. 06. 2020 v 23:31Off-line atrey1  (33/173/74)
No tak teda v 16 jsem byl ve škole , pak venku a pak doma učit .. většinou max do 20 00 doma a učit ;) .. ale byli i vyjímkdy kdy po domluvě jsem mohl přijít třeba v 20:00 nebo spát někde u kámoše a přijít druhej den ráno ( pouze o weekendu samopzdřejmě ) :p
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload