Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prosím o pomoc s vlasy

06. 07. 2012 v 02:50Off-line Anonym
Ahoj prosim o pomoc behem par let mi ubylo hodne vlasu ted to mam takovi chmiři moc jich už nemam pred par rokama sem jich mnel strasne moc ted mi hodne moc vypadáváji a nevím jak dal mam chut seo obesit nechci byt plešaty je mi 16 prosim o pomoc jak zas to napravit abych je mne hodne huste prosim o pomoc nevim jak dal asi se obesím
06. 07. 2012 v 10:01Off-line Game_Over_Baby  (29/180/52)
Úplně tě chápu, jedno období mi taky hodně padaly vlasy. Vždycky když sem se česal, tak pak na hřebenu chumáč vlasů. Myslel jsem, že mě trefí. U mě to ale bylo z příčiny častého barvení, odbarvování a přebarvování, čímž jsem si vlasy pěkně zničil. Takže, jestli si barvíš vlasy, dej si od toho nějakou dobu pauzu. Nebo třeba zkus nějaké ty přípravky na "ošetření" , regeneraci vlasů. Mě to dost pomohlo. Taky by to mohlo být hormony, stresem, nebo ti chybí nějaké vitamíny. Pokud to nepřestane, asi bych s tím šel radši k doktorovi, mohla by to být nějaká nemoc. Jinak nevím, víc ti asi neporadím, těžko takhle posoudit od čeho to je, příčin může být víc než dost, a někdy se vůbec nemusí zjistit od čeho to je. Každopádně přeju hodně štěstí, a žádný oběšování! ;)
06. 07. 2012 v 10:50Off-line chuckym3  (41/174/75)
Tohle může mít několik příčin, od nešetrného zacházení až po nějaký problém se zdravíčkem. Game_Over_Baby má pravdu. Osobně bych se nebál zaskočit za osobním lékařem se s ním poradit co a jak. Není to na dlouho tam, případně ti odebere krev na testy, zda-li se něco neděje a pošle tě ještě na nějaké to vyšetření. Může to být také genetickým základem, měl jsem kamaráda na střední škole, mladý super klučina, měl s tím také problém, sám ale říkal, že s tím nic neudělá, jeho táta i děda přišli o vlasy cca okolo 17ti let. Ale nemyslím si, že by to byl tvůj případ ;)) Jinak v létě mi vlasy také více padají, je to počasím, hlava potřebuje chladit, ale s hustou hřívou to moc nejde. Když pozoruji našeho psa, začal cca před 14ti dny neskutečně línat.

Ať je příčina jakákoliv, zkus jí najít. Hodně štěstí ;o)
06. 07. 2012 v 15:53Off-line Anonym
No to bych se oddelal mam svoje vlasky rád
07. 07. 2012 v 10:01Off-line igni  (36/192/130)
Vetsinou je to spatnou peci o vlasy, muze to byt taky nadmernymi zasahy do vlasu, barveni zehleni atd. z druhe stranyy mohou fungovat taky geneticke predispozice a proste s tim nic neudelas. Doporucuji zajit za tvym kadernikem a nechat si poradit od nej/ni, urcite ti neco poradi ;)
30. 12. 2019 v 16:29Off-line Riku  (63/176/110)
Face, doufám že né a hlavu má za ty léta jak koleno.
30. 12. 2019 v 21:48Off-line iglw  (48/172/77)
Doufám taky,že žiješ!
30. 12. 2019 v 22:00Off-line roztomilka  (27/170/52)
Kup si tohle mělo bi to pomoct taky záleží jak se moc stresuješ https://www.ebay.com/sch/i.html?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload