Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Barvení vlasů

30. 06. 2020 v 22:10On-line BussterX  (103/130/150)
Tyvole dělej co chceš ty a co se bude líbit tobě a neptej se ostatních... btw nejvíc nejlepšejší je modrá na vlasech

xxxxx


aha, hrdina smazal původní dotaz... hm, víš co, ty si rači vlasy nebarvi, páč by sis to druhej den odbarvoval :D
30. 06. 2020 v 22:21Off-line ellvin  (23/183/81)
Tomaskeller1 - že by jsi s tím nesouhlasil? Tak u tebe asi žádná novinka, ty jsi docela předvídatelný :sD :sD
30. 06. 2020 v 22:23Off-line josh.o  (31/-/-)
Bez barvení vlasů by svět byl mnohem větší nuda...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2020 v 23:44Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Modrá je dobrá, je to šmoulovací barva.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2020 v 23:51Off-line kloudik  (38/182/80)
Když někdy vidím ty hrůzy co se volně pohybují po ulici tak se barvi jak chceš. Některým jedincům se stejně nevyrovnáš :)
01. 07. 2020 v 17:36Off-line Monogatari  (43/195/80)
Jakej je účel, že si někdo něco obarví barvou? Asi aby to bylo barevný.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 07. 2020 v 19:49Off-line MichalMraz  (19/173/70)
Když jsi někdo obarví vlasy, je to čistě jeho věc
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 03. 2021 v 11:25Off-line Jerryblu64  (23/190/95)
Argument že je zbytečné si obarvit vlasy je to samé jako kdybych řekl, že nechápu proč si kupujete trička s potiskem, když tady máme bílá trička. Člověk to prostě dělá protože se mu to líbí. Nebo proč ženy nosí šperky a make-up když žádný není třeba ( co si budem, u některých ten make-up třeba je). Sám jsem si dlouhou dobu vlasy barvil, protože to sedělo k mému dejme tomu osobitému stylu. A zkratka se mi to prostě líbilo. Určitě je hromada lidí co jsou rádoby emáci poslouchající my chemical romance nosící černé hadry a barvící se právě proto aby na sebe jen upozornili, ale jsme u té pointy kterou zmínil Míša nademnou. Je to čistě jejich věc. Ještě mě teď napadla analogie s tetováním ale to už rozvádět nebufu.
19. 03. 2021 v 11:29Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Jsou to jen chlupy na hlavě :D Já mám pár bílých pramínků obarvených a líbí se mi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 03. 2021 v 18:05Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Kolem svých 35 jsem si vlasy na původní barvu přibarvoval, protože u tmavovlasých ty šediny nastupují buď nějak dřív, nebo jsou rozhodně víc vidět...a mně se v tom věku ještě s šedivou palicí prostě po světě chodit nechtělo.

Po pár letech jsem s tím přestal (i s vlasy taky :o)), o to víc mě ale fascinují různí hudebníci (ale i herci), kteří v (před)důchodovém věku pobíhají po pódiích s nejen nastřelenými, ale i notně barvenými vlasy, ve snaze vyvolat dojem, že je jim pořád dvacet. To se mi zdá už trochu příliš... (nemluvě o tom, že na vlasech je to, že jsou na nich naneseny tuny barvy poznat a působí to na mě prostě nepřirozeně).

Když jsem si nedávno pustil video s kapelou, co jsem ji neviděl ix let a zpěvák, nepodléhající těmto úpravám, mezitím přirozeně zestárnul a vlasy se mu prohnala šeď, působil na mě (díky vizuálnímu dojmu z těch ostatní, "nestárnoucích") nepřirozeně, "sešle". Přitom jeho vzhled jen odpovídal adekvátně jeho věku.

Samostatnou kapitolou je v tomto ohledu P. Janda, který si nechal nastřelit pár chlupů (ty si samozřejmě barví). Krom toho, že to působí, jak působí, mi to konkrétně u něj příjde jako vyložený nesmysl, protože "přehazovačku" nosil už někdy v začátcích kariéry, takže ho jako "plešatou zpěvačku" zná celý národ.:o)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload