Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Moje orientace

03. 07. 2020 v 17:37Off-line Anonym
Jako vím o sobě, že chci žít se ženou, ale mám prostě hroznou chuť si to rozdat s nějakým klukem.
03. 07. 2020 v 17:43Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ano, máš pravdu, tvá orientace je severo-severo západ.
03. 07. 2020 v 18:04Off-line snilek  (27/190/70)
A proč nám to říkáš?
04. 07. 2020 v 08:07Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Anonym, to nedělej, to by se tvý ženě nelíbilo, ale můžeš to vyřešit tak, že jí budeš píchat zezadu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 07. 2020 v 09:38Off-line introvertman  (53/175/75)
Se ženou chceš žít z vlastního přesvědčení, nebo jen kvůli vlivu okolí, že se to od tebe čeká, kvůli dětem? Pokud kvůli těm druhým vlivům, tak jsi jen sobecký haj-l, chudák holka. Jen ji zničíš život. Pokud s ní chceš žít z přesvědčení, tak si na kluky nech zajít chuť! Než si s holkou něco začneš, zkus kluka a ujasni si, co vlastně chceš. Předtím neměj s nikým vztah! Žádnému protějšku by se jistě nelíbilo, kdybys ho podváděl s kýmkoliv. Tobě by se také nelíbilo, že? Vím o čem mluvím...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 07. 2020 v 09:45Off-line introvertman  (53/175/75)
Thomas_Ren (34/187/95)
Šmarja, tak si vem babu a píchej potají s klukem jako většina a hotovo :D
------------------------------------------------------------------------------------

Nevím, jak by se to líbilo tvému partnerovi, kdybys potají píchal babu...., tedy pokud nemáte tzv. volný nezávazný "pseudo" vztah. To už jste pak ale jen "spolubydlící s výhodami".

Thomasi, ale na tebe to spíš vypadá jako sarkastická rada, kterou anonym a mnozí jiní nemusí pochopit... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 07. 2020 v 09:47Off-line introvertman  (53/175/75)
Ať si každý píchá zároveň s kolika lidmi chce, ale neměl by mít při tom žádný vztah....Trošku ohledu na druhé by to chtělo...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 07. 2020 v 09:58Off-line tatrman  (27/-/-)
Thomas Ren trefa do černého. :):) Taková bohužel realita.
04. 07. 2020 v 10:02Off-line introvertman  (53/175/75)
Tatrmane, pokud to schvaluješ upřímně a ne opět sarkasticky, tak chudák tvůj kluk, nebo baba?
04. 07. 2020 v 10:04Off-line tatrman  (27/-/-)
Intro kdybych to schvaloval tak bych nepsal "bohužel"!ale "naštěstí"
jen vidím kolem sebe dnes a denně co se děje, a těch ženáčů s děckama je převaha.(jak psal trefně Thomas)
Jenom na prajdu je neuvidíš,to jsou zalezlí.:)
04. 07. 2020 v 10:06Off-line introvertman  (53/175/75)
Tatrmane, ok, v tom máš bohužel pravdu...
04. 07. 2020 v 10:12Off-line introvertman  (53/175/75)
Ne, že bych ty ženáče omlouval (jsem bohužel jedním z nich, proto jsem psal, že vím o čem mluvím). Prostě nechci, aby zbytečně někdo udělal tu samou fatální chybu. My to naštěstí relativně v klidu ustáli, ale to se většinou nestává a pak trpí hodně všichni...
04. 07. 2020 v 10:14Off-line introvertman  (53/175/75)
Třeba to může ode mě znít pokrytecky, ale v dnešní době je vše o něco jednodušší, více informací, více možností, větší tolerance. Tak je i jednodušší se všelijakých životních blbostí vyvarovat...
Starší ročníky to znají... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 07. 2020 v 10:20Off-line bad.guy  (21/-/-)
Neřeš hovna a pichej co chceš
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 07. 2020 v 10:27Off-line introvertman  (53/175/75)
Ty tomu říkáš hovna, já třeba morálka, která u dnešní velké části mládeži chybí...
Jinak jsem už psal, ať si nezadaný píchá co chce... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2020 v 09:23Off-line introvertman  (53/175/75)
Thomasi, to máš pravdu, ale všimni si, že to je drtivá většina starších ročníků, kteří to v mládí museli víceméně skrývat před okolím, aby neměli dost nepříjemné potíže jak doma, v okolí, tak hlavně v práci. Tak se snažili zapadnout do tehdejší doby, svou orientaci skrývali a třeba se i oženili, což byla samozřejmě hloupost... No, dnes se jejich potlačovaná homosexualita prostě dere ven a za každou cenu to chtějí dohnat, což je vůči rodině taky špatně. Dnes už nějaké velké skrývání vůči okolí není tak potřeba a proto by si mladí měli ujasnit, co chtějí a neničit životy druhým např. tím že budou chodit s babou a píchat s klukem....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2020 v 09:36Off-line introvertman  (53/175/75)
Pro mladé bisexuály, kterých je minimum, než těch, kteří to o sobě tvrdí:
Bisexualita není o tom, že bisexuál píchá partnery různého pohlaví zároveň, ale o tom, že s jedním pohlavím má dlouhodobý vztah a je mu věrný. Časem, pokud si třeba nerozumí a rozejdou je schopen zamilovat se, navázat a udržet vztah s druhým pohlavím a být věrný jemu...
Střídání partnerů s různým pohlavím jako ponožky je spíš experimentování, hledání a ujasňování, co vlastně je... a většinou si najde zalíbení jen v jenom pohlaví. Do té doby, než si vše ujasní, to z něj bisexuála nedělá.
05. 07. 2020 v 09:44Off-line introvertman  (53/175/75)
Většina mladých tu, to bere jako žvásty, řeči o hovnech... To jsem si ve vašich letech myslel o starších taky..., ale nebojte se, taky do toho časem dospějete a přehodnotíte své mlad**ké názory.... :-)
05. 07. 2020 v 10:04Off-line introvertman  (53/175/75)
A že to mladí mají těžké i dnes z coming outem? Samozřejmě to lehké není i dnes, ale skoro nikdo už vás odsuzovat nebude, nejtěžší to může být spíše pro rodinu (homofobní rodiče, smíření matky, že asi nebude mít vnoučata), možná pár dementních homofobů bude mít kecy, ale jinak to proběhne, kromě některých rodin, většinou relativně v pohodě.
Nezažili jste to na vlastní kůži, jaké to bylo před cca 40-ti lety, kdy homosexuilita oficiálně zakázaná už sice nebyla, ale přijít s tím ven, přineslo pro většinu homosexuálů dlouhodobé nepříjemné problémy téměř všude, od posměchů, odsuzování, problémy v práci až po nenávist ...
Samozřejmě se i dříve našlo pár vyjímek, co to ustáli v pohodě, ale to bylo opravdu jen pár jedinců, asi tak, jak bude dnes jen pár jedinců odsuzováno...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload