Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obřízka

10. 09. 2013 v 21:57Off-line Anonym
Nevím si rady jestli je to hendikep, nebo výhoda..jak to vidíte ??
11. 09. 2013 v 08:50Off-line Radek1951  (72/175/75)
Chlapče, tahle diskuze tu už byla nejmíň 2×. Já mám obřízku a za handicap to rozhodně nepovažuju. Zkus mi napsat ve zprávě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 09. 2013 v 08:51Off-line dannytheroo  (46/180/99)
Záleží na úhlu pohledu. Sám obřízku nemám, jenom plastiku uzdičky a za sebe můžu říct, že plastika byla hodně dobrý nápad. A je pravda, že doktor říkal, že v mém případě by ani obřízka nebyla špatný nápad (mám trošku těsnější předkožku). Takže je to otázka. Správnou odpověď ti nikdo nedá. Kdo ji nemá, chce ji, kdo ji má nechce ji. A nebo je jim to jedno :)
13. 09. 2013 v 15:46Off-line Betonica  (39/191/93)
Poloz si tu otazku jinak: Kolik lidi obrizku ma a s*****i denne, plodi deti, vede bezny sex. zivot? A kolik pak z nich ji nema a vede obdobny zivot...

Myslim, ze odpoved je jasna. Obrizka s sebou nese vyhody a nevyhody, ostatne jako cokoli jineho v zivote.

Ja osobne jsem velkym zastancem obrizky.
14. 09. 2013 v 14:54Off-line pao  (54/184/81)
Rozhodně je to výhoda. Od příjemného pocitu trvale obnaženého žaludu když tře o spodky atd. až po skvělý sex, z vzhled a čistotu. Už bych neměnil.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2013 v 19:01Off-line lee7  (25/-/-)
Jj taky mám obřízku a je to o hodně lepší než s předkožkou a vypadá to líp,podle mě vypadá p**o dobře jedině s obnaženým žaludem,tak na co předkožku?
29. 09. 2013 v 02:10Off-line Titan24  (30/168/56)
Jak může obřezaný chlap masturbovat??
Vážně by mne to zajímalo
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2013 v 11:12Off-line dannytheroo  (46/180/99)
Co vím, tak docela dobře :)
29. 09. 2013 v 11:32Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Je mi jasný, že sou lidé s různým typem akrotomofilie, kterým se to tedy líbí a lidé s apotemnofilií, kteří obřízku chtějí

mě se obříska nelíbí, kluk s ní vypadá hůř než Joker z Betmena, jako kdybyste si nechali odříznout tváře a rty z obličeje a argumentovali hygienou, že se vám tak nebude tvořit zubní plak atd... mě naopak tak penis připadá deformovaný a zmrzačený a hlavně místo toho srůstu vnější a vnitřní části předkožky vypadá otřesně. ale není to něco kvůli čemu bych kluka odmít, je to defekt jako chybějící noha, nebo jiná vada na kráse kvůli které druhého neodmítáme
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 09. 2013 v 11:34Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Osobně nechápu, proč neexistují expandéry předkořky a místo roztažení ji musej hnedka uřezávat -_-
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 09. 2013 v 11:42Off-line dannytheroo  (46/180/99)
No, zkus si představit že máš fimózu. jak dlouho seš ochotný nosit expandér? vlastní zkušenost mám, po několika hodně letech doporučeného roztahování v teplé vodě (výsledkem je pravidelné honění ve vaně, což není zas tak špatné) byla výsledkem zkrácená uzdička. a s tím už fakt nešlo nic dělat. takže musela jít. a pokud se mně nekdo zeptá, jestli obřízka ano nebo ne, tak po této zkušenosti ano.
A pokud se týká té propagované hygieny. je to pravda, ale pokud někdo obřízku vyloženě nepotřebuje, pak je to čistě věc pocitu.
29. 09. 2013 v 11:52Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Já mluvím o expandétu, tj. nějakej prstenec, co by se nasadil mezi žaluda a předkožku a postupně nafukoval jako nafukovací dildo. nějaký blbosti s honěním ve vaně s teplou vodou by mě fakt nenapadly
29. 09. 2013 v 12:22Off-line dannytheroo  (46/180/99)
No vidíš. to je oficiální lékařská rada. roztahování v teplé vodě:)
29. 09. 2013 v 12:23Off-line dannytheroo  (46/180/99)
Teda správně je to postupné přetahování předkožky po uvolnění teplou vodou, páč to má mít tyto účinky. a někdy k tomu přidávají ještě mast, jméno si už nepamatuju.
29. 09. 2013 v 13:15Off-line lee7  (25/-/-)
Že by byla obřízka zmrzačením jako když někdo nemá nohu je taková kravina,jakou jsem ještě neslyšel...s tak xenofobním názorem jsem se ještě nesetkal... zavání mi to až rasistickým rozdělováním na obřezané a neobřezané a to je úplně mimo domek... :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2013 v 13:33Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Lee7: ale já to tak vidím, prostě dotyčnému chybí část těla a je jedno jaká, jestli je to ucho, vlasy, oko, ruka, předkožka, nebo noha
29. 09. 2013 v 13:35Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jediné co mi nevadí a naopak čím víc toho chybí, tím je pro mě kluk atraktivnější je podkožní tuk :-D
29. 09. 2013 v 13:41Off-line lee7  (25/-/-)
To ovšem sčítáš hrušky a jabka,jestli někomu chybí nějaká zásadní část těla to je skutečný handicap,který znamená určitá omezení,nenapadá mě ale žádné omezení,které by způsobovala absence předkožky...
29. 09. 2013 v 14:03Off-line lee7  (25/-/-)
Pro mě je obřízka spíš tuning penisu a srovnatelná spíš s piercingem,nebo tetováním...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 09. 2013 v 14:17Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Předkožka má svůj účel chránit žalud, já mám kratší předkožku a už mi stačí, když se v horku nafoukne a můžu se po**** jak se odhalí špička, jak to řeže. když přijdeš o ucho, vlasy, nebo malíček tak to taky není zásadní handicap, ale na pohled to moc hezký není ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2013 v 14:19Off-line Ligerisek  (36/172/62)
A když si necháš udělat piercing, nebo tetování, tak to seš úplně mimo, protože to si něco přidáváš, né ubíráš ;-)

...leda bys to přirovnal k liposukci, nebo v pokročilém věku odstranění povislé kůže ;-D
29. 09. 2013 v 18:36Off-line grandchlap  (55/190/-)
Proboha, proč to tady stále řešíte? Pokud není nějaký zdravotní nebo náboženský problém, tak proč se nechávat obřezat?
29. 09. 2013 v 19:30Off-line lee7  (25/-/-)
Ligerísek: myslím,že tou poslední poznámkou jsi to trefil-odstranění přebytečné kůže,jinak s tím tetováním a piercingem jsem to myslel tak,že se může jednat jakoby o obdobný bodystyling...
01. 10. 2013 v 07:26Off-line pao  (54/184/81)
Ligerisek je naprosto mimo mísu. Obřízka je to nejlepší co může chlap se svým penisem udělat. Ale chápu, že to ne úplně každý může tak cítit. Co je ale důležité, jak píše lee7, nevytvářet fašistickou nenávist. Ze zkušenosti můžu potvrdit, že ti co jí nechtěli, ale museli, jí vnímají jako hodně příjemnou. Mě pak žalud pod předkožkou byl vyloženě nepříjemnej. A teď jí vnímám jako to nejlepší ve všech ohledech. Ten pocit trvale obnaženýho žaludu jak tře o spodky nebo cokoliv, při sexu atd. je úžasně příjemnej. To chlap s předkožkou nikdy nezažije. Když jsem se dotýkal žaludu před obřízkou bylo to mnohdy až bolestivé, teď je to příjemný tak, že si kolikrát jen tak třu žalud prstem nebo v posteli o peřinu nebo cokoli. Je neskutečně příjemný vnímat všechny části žaludu, nejvíc pak jeho horní okraj.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 10. 2013 v 07:52Off-line pao  (54/184/81)
Stejně příjemný je to při močení vyndavat a držet si ten obnaženej žalud a vnitří předkožku za ním v ruce. Taky na kole, při běhu když se ten žalud šoupe. Jinými slovy proč mít žalud někde schovaný když je tak příjemný ho mít trvale venku.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 10. 2013 v 10:41Off-line lee7  (25/-/-)
Souhlas s pao , já si myslím,že předkožka je v současné době evolučně překonána,vzhledem k tomu,že stále používáme oblečení není samostatná kožní ochrana žaludu již důvodná,třeba v americe je z toho taková móda,že je obřezaná většina mužské populace,ale oni s tím začali kvůli snížení možnosti přenosu infekce na děložní čípek u obřezaných mužů a neobřezaným říkají shar-peyové :) to ovšem je humor a nemá to nic společného s diskriminací
01. 10. 2013 v 16:31Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak já to mám zas jinak, mám normální žalud, né přecitlivělej, co by na dotek až bolel. a rozhodně bych nechtěl aby se mi při pohybu furt o všechno otíral a aby mi ta kůže zhubla jako ruce při manuální práci, naopak na penisu má bejt co nejjemnější kůže a né šmirglpapír. a nesnášim když jdu močit a vyklouzne mi z předkožky a je mi na něj zima, ztěžuje to močení. takže pro mě je zas pohodlnější a příjemnější předkožku mít. ten kdo si nechá udělat obřízku bez zdravotních důvodů je pro mě perverzní dobytek a do BDSM fakt nikdy nepudu
01. 10. 2013 v 17:31Off-line Ligerisek  (36/172/62)
V nějakym filmu bylo jak tam mezi mladejma bylo moderní si nechat na malý gilotýnce useknout špičku, tak asi k tomu bych to přirovnal, aby to pro vás už snad bylo pochopitelný přirovnání, představte si penis bez žaluda a já ho vidím úplně stejně když je bez předkožky
01. 10. 2013 v 21:09Off-line lee7  (25/-/-)
Mám dojem Ligerisku,že jsi trochu moc radikální a poněkud zbytečně zabejčenej ve svých pozicích,ěláš jakoby se tě někdo snažil uvrtat na obřízku,dyť si ji nech a třeba se do ní zabal celej,abys při močení neprochladnul,v téhle diskuzi se snaží obřezaní objasnit jakési nejasnosti těm,které obřizka neodvratně čeká,nebo o ní z nějakého důvodu stojí. Ty už jsi všem vícekrát ostentativně sdělil,že o obřízku nestojíš a nechápu proč se tedy do toho neustále montuješ a na obřezané neustále útočíš a dokonce se pokoušíš o hrubé urážky... nevím jakým právem chceš někoho soudit,když tomu evidentně vůbec nerozumíš,přitom. tebe nikdo nenapadá,ale ty budeš asi takovej ten šťoura,kterej se musí ke všemu vyjadřovat,protože všechno ví,všude byl a od všeho má dvoje klíče...
01. 10. 2013 v 21:24Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ne seš mimo, tady se pouze diskutuje o ne/výhodách. napsal jsem, že by se nejdřív měl zkusit vyrobit nějaký roztahovák na předkožku a zkusit ten, než by se přistoupilo k tak radikálnímu kroku, který snad jen doufaje by drahá plastická chyrurgie dokázala napravit. a tys popisoval tvoje výhody, které mě osobně zní jako nevýhody, tak sem to napsal. a jsem taky poněkud zděšen a znechucen jak všichni melou jak je to sexy, takže se cítím povinnej tento útoku na estetiku bojkotovat. nejvíc sexy je, když je žalud úplně schovaný v předkožce a když mu ji stáhnu, tak je to jako rozbalit vánoční dárek akdyž ji kluk postrádá, tak jsem o toto rozbalování a těšení se ochuzen, nemluvě o rohovatění kůže žaluda, který jinak předkožka udržuje hydratovaný a krásně jemný ;-)
01. 10. 2013 v 21:33Off-line lee7  (25/-/-)
Podívej to je tvuj soukromej názor,který tu stále dokola v různých obměnách prezentuješ a to způsobem,který aux priori předpokládá,že ty jediný máš pravdu,protože ty to tak vidíš... no a já to zase jestli dovolíš vidím jinak,v tomhle punktu je to ok,ale tobě v žádném případě nepřísluší hodnotit něčí rozhodnutí,ani pohnutky,které ho k němu vedly...
01. 10. 2013 v 21:40Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Já napsal, že se pohoršuju nad těma, co si to NEudělali ze zdravotních důvodů a nad neschopnejma línejma doktorama se skostnatělím myšlením, kolikrát to mám opakovat, pokud nebyla jiná možnost, tak to chápu, ale jinak v dotyčném vidím úchyla
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 10. 2013 v 21:54Off-line lee7  (25/-/-)
To je pořád dokola,už mě to unavuje ti vysvětlovat,že to jestli je někdo takovej,nebo makovej,není tvoje věc a proto je nepřijatelné aby se toto stávalo předmětem tvojí k***iky... piš si co chceš,už na to nebudu reagovat....
02. 10. 2013 v 07:56Off-line pao  (54/184/81)
Ligerisek je zamindrákovaný pako co nedovede nic jinýho než nadávat přes internet a zvyšuje si tím sebevědomí. Jsem si jist, že je to ušláplej blbeček, takovej ten mladej fašounek z DSSS a la Breivik s vymytým mozkem co nepřipustí jiný názor než ten svůj ideální a nejlepší. Všichni jsou neschopní a líní, úchylové, perverzní dobytkové co neumí geniálně vymyslet roztahovák na předkožku. S těmahle mladejma blbečkama člověk přes internet těžko něco udělá a už vůbec aby jim něco dokázal vysvětlit.
02. 10. 2013 v 11:01Off-line lee7  (25/-/-)
Já si nemyslím,že by Ligerisek byl zamindrákovanej,nebo fašoun. Myslím,že má zkreslené a nepřesné informace. Já třeba nemám na žaludu jedinej kousíček zrohovatělý kůže,je jasný,že primární citlivost se neustálým otíráním o oděv zmenší,ta se však po namočení plně obnoví,proto je dobré i při masturbaci použít lubrikant nebo olejíček. Jinak jestli se to někomu líbí,nebo nelíbí,to bych neřešil. Za sebe můžu říct,že jestli někdo obřízku chce,nebo potřebuje a váhá,že jí můžu jedině doporučit. A rozhodně to nepovažuju za handicap,abych se tedy držel tématu.
02. 10. 2013 v 15:45Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Pao: ty zase zníš jako starej zapškej konzervativní Židáckej rabín :-D
03. 10. 2013 v 14:00Off-line pao  (54/184/81)
To Lee7: Tyhle lidi nic takovýho nechtějí slyšet, pohádky o drsném necitlivém žaludu jsou jen prostředkem k tomu na něco nebo někoho plivat. Přitom obřezaný žalud je vždy hladký s jemnou zdravou kůží, která třeba před obřízkou byla na okraji žaludu u mě s takovýma pupínkama, které se po obřízce za čas uzdravily, žalud se zvětšil a "dospěl". Obřezaný žalud s hrubou kůží jsem ještě neviděl. To je jak trvdit že rty musí být taky hrubé když jsou na vzduchu nebo podobně zaujaté pitomosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 10. 2013 v 18:42Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Pao: jaký pupínky?! tos měl tak špatnou hygienu, nebo považiješ ty přirozené výstupky za nemoc?! :-D omg a kdo je tady magor :-D
03. 12. 2013 v 01:04Off-line agar  (64/184/125)
To co píše Ligerisek je blbost. jsem mlok, takže na vás pouze asi tak 40%, vzrušují mne pouze obřezaní kluci a muži, sám to nemám a nikdy bych to chtít mít nechtěl. Prostě na mne pohled na neobřezaný penis vypůsobí asi to jak u tebe představa ženské vaginy, prostě ten můj nezvedne ani hever. Snad je to možná o hledání protiv ( opačností) Ligerisku, na fotkách vypadáš pěkně, ale u mne bys měl smůlu. Holt, každý máme jinačí vkus a každého vzrušuje něco jiného
03. 12. 2013 v 01:07Off-line agar  (64/184/125)
Dodatek. Mlok výraz mého řeckého přítele z Brna, Charise Kuzmidise pro bisexuála. Prostě obojživelník.
03. 12. 2013 v 01:13Off-line agar  (64/184/125)
To PAO. Možná je to to, čím mne vy obřezanci rajcujete. Prostě to máte jiné, než já.
03. 12. 2013 v 03:41Off-line radomir  (40/183/75)
Z hygienického hlediska je obřízka supr! O tom není pochyb, ale je fakt, že ta citlivost je trochu nižší a neříkám, že žalud je jako struhadlo, ale není tak hladký, jako třeba u toho, kdo obřízku (já) nemá... Můj přítel/nej kamarád se tak narodil-má parciální obřízku-předkožka mu sahá max do 1/4 žaludu-či snad ani to ne. Mně se pohled na něj líbí :-), navíc 20 cm je 20 cm:-D. Navíc ta hygiena je fakt lepší-například on není cítit ani po celém dni a to beru jako velikou výhodu. Co už je trochu horší, je to, že jsem ze začátku vůbec nevěděl, jak mu to mám udělat, aby z toho něco měl a nebolelo ho to a bohužel ani nemá tolik silné pocity při felaci jako třeba já a musel jsem hledat způsob, jak mu ho honit a spíš vyžaduje větší přítlak a specifické uchopení, jinak mu to není příjemné a to frenulum, které má být tolik citlivé (a u mě je) tak u něj teda tolik ne, spíš jinde je citlivější.

Takže nahlížím na to tak, že to má své výhody (člověk není cítit a já který jsem na osobní hygienu pedant jsem ochotný se s ním mazlit-když je chuť na partnera vyšší a přitom sprcha daleko:-D a řekl bych, že je vše v pořádku-pač doteď jsem ani jednou nedostal afty, jednou-což jsem byl hodně mladší, jsem to tak udělal i u neobřezaného a afty se dostavily...) ale i, z mého pohledu, nevýhody (ta nižší citlivost tam prostě je...
03. 12. 2013 v 08:11Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Agar: už se mi stali i nesrovnatelně horší věci, než je nezájem bigoše ve věku mého otce, co má eště k tomu radši ženský ;-D
Každej prezentujem to, co se nám líbí. Třeba někdo by chlupatý podpaží i lízal, já zas při pohledu na něj mám pocit, že mi ty chlupy tam vypálí oči. A nelíbí se mi to bez ohledu na pohlaví a věk "nositele".

radomir: z hygienického hlediska je nejvíc super se moct pravidelně mejt ;-D
03. 12. 2013 v 09:58Off-line radomir  (40/183/75)
Tak jasný, voda nad zlato:-D, a když se předkožka správně udržuje (sám jí mám), problém není:-) (problémy s nečistotou za předkožkou opravdu nemám), jen mi jde o to, že chlapce s předkožkou bych asi jen tak do úst nevzal, kdybych si ho před tím neopláchl:-D. A někdy je to vzrušení fakt silnější;-), proto tady vyzdvihuji toho mého kamaráda, který má tento stav od narození (nebyl nijak lékařsky ošetřen)...
13. 12. 2013 v 02:39Off-line agar  (64/184/125)
Ligeris, krásně jsi mi to napálil. Po tobě nejedu, jenom mne zajímáš proto, že pocházím z Rosenhainu, i když už tam dlouhatánský roky nebydlím. O tom, že jsem mlok vůbec nikdo netuší, až na mé tři nejlepší kámoše, kteří jsou žel hetero. Vůbec se ti nedivím, že odtamtud chceš utéci.. Teď jsem byl po roce ve Šlk, a měl jsem co dělat, abych si něco nezačal s pinglicí, co točí v Géčku. Holt ta svatomartinská třináctka co točila udělala svoje.
13. 12. 2013 v 12:09Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Agar: za 1) když to neumíš brát s humorem, tak radši mlč a za 2) promiň, asi sem blbej, protože mi něak uniká jakou má souvislost nějaká místní víčepní s tepoloušema (hl. teda bungieboyema) na Šlukovsku?
13. 12. 2013 v 21:31Off-line agar  (64/184/125)
Žádnou, jenom odtamtad pocházím, i když už tam předlouhé roky nebydlím. Poslední dobou se tam dostanu s bídou tak jednou do roka. Jenom jsem uvedl německé jméno vesnice, odkud pocházím. Prostě tě registruju, že jsi z mého rodného kraje, to je vše. Na jednu stranu se vůbec nedivím, že chceš odtud bajchnout, jen co to bude možné.
13. 12. 2013 v 22:05Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Obřízku nemám a jsem rád, že ji nemám. Předkožka je fajn.
14. 12. 2013 v 02:04Off-line 18martin18  (50/178/95)
Inteligentni lvicek: asi tak...! :-D
14. 12. 2013 v 10:27Off-line beem82  (42/152/59)
Cirkumcize (obřízka) v žádném případě není hendikep. s největší pravděpodobností jí má jen ten kdo jí potřeboval. (přetahování přes žalud), náboženství....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2013 v 21:08Off-line ondraPov  (42/174/58)
Já obřízku mám a nedělá my to žádné problémy spíše naopak je to fajn.
15. 12. 2013 v 07:09Off-line agar  (64/184/125)
S beemem nemohu jen tak souhlasit. S tím, že ji má jen ten kdo ji potřeboval se týká jen starších ročníků. Dnes jsou však matky často poblbané americkou módou a nechávají ji svým synům udělat bezdůvodně. Také fimóza se dá řešit jinak než obřízkou. Ono záleží též na provedení. Pokud je udělaná těsná vysoká, tak už není možný handjob bez mazadla, takže se jedná prakticky o zmrzačení. Nevím jaký má kdo vkus, i když mne na jednu stranu obřezaní kluci vzrušují, tak těsná vysoká obřízka s jizvou až bůhvíkde se mi krajně nelíbí. Viděl jsem to na jednom mladém Němcovi na nudapláži v Praze na Džbánu, a připadalo mi to ohavné.
15. 12. 2013 v 09:27Off-line beem82  (42/152/59)
"z největší pravděpodobností" znamená, že ne každý potřebuje obřízku. za další řeší se tu jestli je to hendikep. Mimochodem jsem viděl i kluky, který jí potřebujou a vůbec nevěděli, která bije.
15. 12. 2013 v 22:53Off-line agar  (64/184/125)
Beeme, tvá věta vůči Ligeriskovi je krajní demagogie, je to naopak, ve středověku neznali šetrnější ač zdlouhavější pokusy, tak vše jednoduše ufikávali.
14. 06. 2014 v 00:43Off-line agar  (64/184/125)
Lee 7

Jsi na hlubokém omylu. Nejedná se o část přebytečné kůže ale o důležitý sexuálně erotický orgán.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload