Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prosím o pomoc, co si mám myslet?

05. 07. 2020 v 20:27Off-line Anonym
Zdravím kluci,

Potřeboval bych radu ohledně toho, jestli je můj vztah "v pořádku". Mám totiž o čtyři roky staršího přítele, za kterým pravidelně dojíždím 150km a on za mnou taky. Mám ho hrozně moc rád. Vytáhnul mě z depresí, z problémů s rodinou, zkrátka pomohl mi s věcmi, se kterými bych se asi sám nepopral... Máme za sebou spolu sice hodně hezkých chvílí, jenže v poslední době mám pocit a zároveň strach, že převládají ty špatné. Jednou třeba, když jsem byl na pár dní u něj doma, jsme měli domluvený sraz na našem místě, jenže měl celkově zpoždění 3 hodiny a nedal mi o tom vědět. Co deset minut mi psal, ať ještě chvíli vydržím, místo toho ať jdu třeba domů, že mě později vyzvedne. Já tam opravdu v slzách proseděl celé tři hodiny (od 21:00 do 00:00) než přišel, aby mi mohl říct, že musí ještě něco řešit skrz práci. To, co mě ale teď zrovna hodně zasáhlo, je to, že se včera živě sešel s patnáctiletým klukem tady ze seznamky, a kvůli tomu za mnou včera dojel o dvě hodiny později. Nevím, co si mám myslet. Jsem jeho kluk, miluji ho, dávám mu lásku, snažím se ho držet nad vodou a dělat ho šťastným 24 hodin 7 dní v týdnu... Ale hrozně mi ublížilo, že se schází s někým ze seznamky, i kdyby mělo jít třeba jen o pětiminutový pokec. Hodně mě to zasáhlo, protože i přesto, že mu důvěřuji, mám strach, že ho ztratím... Dokonce si vyměnili facebook a ještě včera odpoledne půl metru vedle mě si spolu psali. Když jsem se na ty zprávy koukal, (ano, nedalo mi to...) tak jsem viděl, že mu ten kluk napsal, že je po alkoholu přítulný a můj mu zase napsal, že on je přítulný taky... Dokonce se tam bavili, že by spolu mohli jet někam na víkend. Když jsem se o tom všem s přítelem bavil, řekl mi, že si z toho nemám vůbec dělat hlavu, že si s ním psal jen tak pro srandu a nic z toho by nikdy neudělal a nikdy mě nepodvedl. Jenže on vlastně ani nechápal proč mi to vadí... Normálně vůbec nechápal, proč jsem smutný a naštvaný. Ublížilo mi to docela dost a já nevím, jestli mu můžu věřit... Teď zrovna máme ve vztahu pauzu, ráno odjel pryč a oba jsme doma. Přítel je z toho teď špatný, jenže se spolu měli dneska zase sejít a já se vsadím, že tam šel. Já si potřebuji probrat v hlavě pár věcí a napadlo mě, že mi tady můžete někdo poradit... Píšu sem úplně poprvé. Děkuji mockrát a omlouvám se za slohovku. David.
05. 07. 2020 v 20:36Off-line i8051  (53/184/97)
Vjaceslav (37/180/70)
Taková ta buzní serióznost. A tohleto by chtělo manželství a další práva. Predstavy buzních aktivistek tradičně mimo realitu. Hlavně na to sosat dotace skrz domnělé neziskovky !!!
---------------
Vajco, ty jsi vazne D***L ...
Souhlasím - 26   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 07. 2020 v 20:39Off-line TheBear  (19/190/104)
Zkuste si spolu sednout a promluvit si o tom, pořádně to rozebrat do detailů, můžete se ho zkusit zeptat jestli by toho nenechal a důvod (ale je potřeba to podat normálně, aby si nemyslel že mu "něco zakazujete")
popovídat si o tom, je podle mě nejlepší :-)
05. 07. 2020 v 21:03Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Podle toho co napsal už je to ztracený.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2020 v 23:02Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Vjaceslav: raději mlč když nejsi schopný mu poradit,nebo mu nějak pomoct...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 07. 2020 v 02:49Off-line iglw  (48/172/77)
Najdi si v okolí svém nového přítele!Vztah na dálku vždy končí špatně!Je hodně lákadel!Shrnu,utni,neřeš,KONEC!!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 07. 2020 v 06:06On-line Richard33  (44/185/80)
Podle mě je to začátek konce (bohužel).
06. 07. 2020 v 09:26On-line hrabuvka  (40/180/75)
V noci se řeší něco skrze práci? Tak to je jistě lékař. Spíš to vidím na milence a neví jak se tě zbavit. No co říkám už jsi zestárnul tak hledá si zajíčky.zasahni ho ty! To ty řekni konec a nebuď jeho jistou matrací.
06. 07. 2020 v 09:28On-line hrabuvka  (40/180/75)
Pokud je někdo na mladé typy kluků tak nelze od něj čekat vztah na celý život. Jelogické že čas nejde zastavit.
06. 07. 2020 v 10:17Off-line ellvin  (23/183/81)
Zestárnul jsi mu a on hledá k sobě někoho mladšího. A nemysli si, že ti říká pravdu. To bys byl hodně naivní a hloupý.
06. 07. 2020 v 10:28Off-line tatrman  (27/-/-)
Všichni píšou: "zestárl si mu"
ale nikdo neví, kolik vlastně anonymovi je let, nikde to nepíše. Třeba mu je 16 a znají se od 15. lol:)
06. 07. 2020 v 10:42On-line hrabuvka  (40/180/75)
Tatrmane hlavní je že je mladší a ten jeho vyhledává 15 taky. Toť cele aby si člověk dokázal vydedukovat závěr.
06. 07. 2020 v 11:03On-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym: to ti on sám dobrovoľne ukázal mobil, čo si dopisovali, alebo si mu ho vytrhol násilím?
To by ma teda fakt zaujímalo :)
06. 07. 2020 v 11:04On-line miloslav9  (31/171/60)
Kolik ti je let anonym?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload