Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prísni rodičia

09. 07. 2020 v 11:30Off-line Anonym
Akú výchovu ste mali v detstve? Mali ste prísnych rodičov? A aký máte názor na to, keď sú rodičia na svoje deti prísni? ďakujem
09. 07. 2020 v 11:52Off-line Peta80  (43/187/-)
... a Jezinka je toho zářným příkladem. Rodiče ho tak dlouho a přísně tloukli do hlavičky, až je teď Jezinka plná moudrých a úplně přemoudřelých rad. :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 07. 2020 v 14:37Off-line KXY  (102/185/78)
To by bolo na veľmi dlhú debatu a o svojom súkromí tu nebudem vypisovať. Takže iba súkromne.
09. 07. 2020 v 14:39On-line AKOR  (49/182/88)
Taky bych to tu nepropíral veřejně .... souhlas KXY
09. 07. 2020 v 15:13Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Ano, otec byl přísný. Také jsem díky tomu docela striktní, ale já poznám, kdy je třeba být striktní a kdy je třeba projevit něhu. Můj názor na to, když jsou rodiče na své děti přísní, se odvíjí od toho, kvůli čemu jsou na ně přísní - někdy je i ta facka na místě a jindy to rodiče zbytečně přehání.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 07. 2020 v 17:20Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Já jsem za striktní výchovu vděčný, vytvořilo to ze mě pořádného člověka
09. 07. 2020 v 17:25Off-line nobody  (39/183/62)
Přísnost asi není špatná v klíčových věcech, ale obávám se, že se často přehání. Pokud z dítěte vyroste flegmatik jak uvádí Jez1920FC22 bude mít v dnešní společnosti ohromnou výhodu. Takže v tom případě doporučuji láskyplnou a co možná nejrozmanitější výchovu tak aby vyrostl jedinec se všeobecným přehledem(nemyslím znalostním). Sebedůvěru je složité předat, ale je nezbytná, proto je třeba dát při výchově také dostatek prostoru pro vlastní vývoj. Nikdy jsem nikoho nevychovával tak nemohu radit ani soudit, ale čistě teoreticky by asi nejkrásnější výchova byla, která by postupně přerostla v něco jako kamarádství, myslím že ne jedna matka by ke své dceři chtěla mít blízko a nejeden otec by chtěl mít za syna parťáka. Často to tak, ale asi nedopadá.
09. 07. 2020 v 17:54Off-line nobody  (39/183/62)
Jez1920FC22: No to ne. Z druhé strany, nevím proč by tě v zaměstnání měl někdo za něco chválit. Je to přeci tvé zaměstnání. Z jedné strany slyšíš pochvalu, z druhé pomluvu a celkově z toho nic nemáš. Je to má životní zkušenost, ale rozdíl v benefitech, nebo v odměňování sem mezi zaměstnancem s laxním přístupem a zaměstnancem svědomitým příliš nezažil. Osobně jsem flegmatiky vždy obdivoval. Obávám se, že někteří z nás se k flegmatizmu dopracujeme až pomocí syndromu vyhoření :-D Pokud nežijeme v utopické společnosti, kde se každý pokouší zdokonalovat sama sebe ku prospěchu všech, je asi lepší zachovat si vnitřní klid a pohodu než cokoliv jiného.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload