Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak z ignoranta udelat romantika ?

11. 09. 2013 v 22:09Off-line Anonym
Přitel je tak trochu ignorant, ale já romantik. Mohl by mi nekdo poradit jak jej alespon trošku změnit? Miluji ho a nechci aby byl konec potřebuju občas obejmout proto jsem taky chtěl vztah. Děkuji za jakoukoliv radu.
11. 09. 2013 v 23:03Off-line bismillahirrahmanirr  (35/178/80)
Nevěděl jsem, že opak romantika je ignorant. Přítel by asi neměl radost, že ho tak označuješ. Hádám ale, že je to myšleno s nadhledem... Ale k věci... Co kdyby chtěl přítel nějak předělat Tebe? :) Zkus trochu lépe charakterizovat, co pro Tebe ono slovo "romantik" vůbec znamená. Protože já si třeba s touto charakteristikou obejmutí nepředstavím.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 09. 2013 v 23:18Off-line Anonym
Já vím že opak romantika naní ignorant ale on je, protože ho ni nezajímá jen to co dělá on a to že tě přítel jen tak a nebo když to potřebuješ obejme to není romantické ?
12. 09. 2013 v 08:09Off-line dannytheroo  (46/180/99)
No zkus to. Pokud o změnu partnera je prvním krokem, jak ho ztratit. Ale určitě existují vyjímky, tak neztrácej naději.
12. 09. 2013 v 12:16Off-line Centaur  (43/177/-)
Zájem se vynutit ve vztahu nedá. Ten bud je nebo neni. Jestli zájem není pak jediné řešení je, že se v tom naučíš žít. To je podobné i s blíženci jako jsem já. Musíš hledat signály u takových lidí nikoliv činy. Naučit se do něj vidět a dokázat porozumět jeho povaze.
12. 09. 2013 v 12:27Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Já bych si sním o tom promluvil ale moc bych do toho nedal že se to nějak extra změní… někdo na tu něžnost, mazlení, objímání je a nikdo zase ne
12. 09. 2013 v 13:38Off-line Centaur  (43/177/-)
Já myslím, že toto je v povaze už zabudovaný. Člověk se nedá změnit a už vůbec ne násilím. Jsou dvě veci. Jedna z nich je ta, že si partnera vybíráme tak, aby jsme mu rozuměli nebo spíš aby jsme si už na začátku řekli, zda jsme schopni jeho pochodům porozumět. Spousta kluků , nepoužívá intuici a chtějí žít s partnery bez používání rozumu a ženou se do takového soužití s hlavou dolů.
12. 09. 2013 v 20:41Off-line Anonym
Největší problém je že romantikem kdysi býval ale něco se stalo a mluvíme o tom skoro furt
12. 09. 2013 v 21:41Off-line Rover  (37/189/73)
Možná ho štve, že o tom furt mluvíte, tak se schválně jako "romantik" nechová. Ono je asi lepší lidi nepředělávat ke svýmu obrazu, ale naopak pracovat na sobě a svý toleranci. Což je sice těžší, ale výsledek ti zůstane navždy.
13. 09. 2013 v 15:28Off-line Betonica  (39/191/93)
Zmenit cloveka? Nelze. Clovek se zmenit asi ani prilis nemuze, paklize sam nechce. Romanticke ladeni je navic veci temperamentu, ktery je kazdemu cloveku dan. Takze z divocha neudelas beranka a naopak.

Spis se nabizi otazka, jestl je p***el ignorant jen k tobe, nebo jestli je to jeho prirozena poloha. Stalo se mi, ze partner byl super akcni, jak ale doslo na spolecne aktivity, preladil se do polohy mrtveho brouka. Nas vztah trval stejne dlouho, jak dlouho jsem si myslel, ze ho muzu zmenit - bylo mi tehdy asi 20 let.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload