Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prosím o radu

11. 07. 2020 v 00:11Off-line Anonym
Ahoj, po opravdu dlouhé době přemýšlení jsem došel k názoru, že zeptat se někoho, kdo mě ihned neodsoudí, na jeho názor by mohlo být aspoň trochu užitečný. Mám přítelkyni a jsem s ní momentálně už rok. Od svých 13 let vím, že mě přitahují muži i ženy. Momentálně mi je 19 let. Zkušenost se sexem s mužem mám. Nikdy jsem o sobě veřejně nikde nepřiznal, že jsem bisexuál a troufnu si říct, že by to vlastně nikoho ani nenapadlo. V čem je problém? Ten sex s mužem mě neskutečně láká, čím víc se to snažím popřít, tím je to snad častější. Už si nevím rady, začínám být unavený z neustálého přemlouvání mé osoby. Přítelkyně není typ člověka, která by měla k tomuhle pochopení, to vím. Sice jenom ji nějakou dobu znám. O sobě už vlastně ani nevím, jestli jsem typ člověka, který by ji podvedl nebo ne. To mě mrzí nejvíce. Zajímalo by mě, jestli vůbec má smysl potlačovat to dál, nebo jestli to prostě znamená, že vážný vztah pro mě není? Někdy mám pocit, že to souvisí s problémy, které ve vztahu máme. K přítelkyni jsem ztratil důvěru, několikrát, chtěl jsem ji opustit, protože nám to už neklapalo, ale vždycky jsem nakonec zůstal. Bydlení, půjčka a tak dál, to jsou závazky, které se těžko překonávají. Mám pocit, že čím jsem od ní dál, tím víc se stupňuje touha po opačném pohlaví, ale na druhou stranu ta touha tu byla VŽDY.

Děkuju za všechny formy názoru, nebo možnosti diskuze. :)
11. 07. 2020 v 00:14Off-line Anonym
Díky za přínosnou reakci, přeju hezký večer :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2020 v 00:24Off-line Peta80  (43/187/-)
No, přijde mi, že o tu svojí přítelkyni už delší dobu nemáš zájem. Mně osobně přijde dost naprd zůstávat s někým jen "ze setrvačnosti", to nakonec často končí "vztahem" ve stylu "neživíš, tak nepřepínej" (kdo nezná, hláška z Knoflíkářů) a já osobně se dost děsím představy, že bych v něčem podobném měl žít. Jen můj postoj...
11. 07. 2020 v 00:29Off-line Anonym
Díky ti za odpověď... Ono to opravdu děsivé je, nevím nemyslím si, že s ní jsem jen z té setrvačnosti, ale vím, že je to právě ta setrvačnost, která mě v tom vztahu udrží. Po čase vždy dojdu k tomu, že jí miluju, ale cyklicky se to opakuje. Důvěru k ní už nemám žádnou, často lže a to i ve věcech, které se mi zdají naprosto uhozené, ale není mi lhostejná, pořád mě štve představa, že bych o ní přišel. Vlastně už nějak nevím, za co svůj život teď uchopit, i když jsem si do nedávna myslel, že mám ve všem jasno.
11. 07. 2020 v 00:33Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak,, jasno si musíš spraviť sám. A konať podľa toho, čo chceš. Pokiaľ nie si typ čo by rád podviedol, tak to nerob. Ak hej, tak sa nemusí nič dozvedieť. Ale pokiaľ ťa ona nikdy nepodviedla nemal by si to robiť ani ty, ani keby to malo byť s rovnakým pohlavým.
11. 07. 2020 v 00:35Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ono vzťah je tiež hlavne aj o dôvere, ktorú ty v nej ale nemáš. Máš dôveru v tom, žeby ťa ona nikdy nepodviedla? A ak aj by možno .. naozaj by si do toho chcel ísť aj ty?
11. 07. 2020 v 00:38Off-line Anonym
Právě, že už nemám. Nechci se snížit na úroveň takovou, abych někoho podvedl. Celý život se mi to hnusí. Já nevím, celý ten vztah jsem byl dost naivní, protože to byla asi moje první láska a nedokážu pochopit proč s ní vlastně pořád jsem. Když se mě na to kamarád zeptal, prostě jsem tu odpověď nenašel. Ale přijde mi jak kdybych ji opustit nemohl.
11. 07. 2020 v 00:40Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nemusíš sa ponáhlať, tak si tú otázku skús zodpovedať ty sám pre seba. Pokús sa nájsť všetky dôvody, prečo chceš byť stále s ňou. Ak ju miluješ, je to normálne. Ale skús sa vážne zamyslieť nad pozitívami aj negatívami a potom si over, či tie pozitíva všetky ešte stále platia.
11. 07. 2020 v 00:42Off-line Anonym
Díky za názor, vážím si toho.
11. 07. 2020 v 00:45Off-line LACOPEKY  (74/-/-)
Příteli napiš mi řešil jsem podobné dilema pokecáme o tom
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 07. 2020 v 00:49Off-line Peta80  (43/187/-)
Na tvém místě bych popřemýšlel nad pro a proti, jestli s ní zůstat (jak píše FelixGabriiel), a pokud nenajdeš dost pádné důvody s ní zůstat, tak si s ní na toto téma promluvit. Plus se jí při té příležitosti i zeptat, proč ti často lže atd. Ono by se při tom rozhovoru nejspíš dost jasně ukázalo, jestli to ještě má smysl nebo ne...
11. 07. 2020 v 00:50Off-line rosju  (53/170/78)
Stejně se to jednou překlopí, že odejdeš za pěkným klukem
11. 07. 2020 v 03:24Off-line Anonym
No tak se to vyřešilo samo. Dneska jsem dostal kopačky. A pak že náhody nejsou.
11. 07. 2020 v 03:56On-line i8051  (53/184/97)
Jojo, to je vzdy dotaz, o kterym anonym mesice a roky premysli, pak ho sem napise a za necely 3 hodiny, zrovna v pul ctvrty rano, kdy se prece doma s p***elkyni probiraj rodinna temata, je to vyreseny vcetne tech problemu s bydlenim a pujckama ... a ted prosim o Smolickovi .. a doufam, ze sis u tematu hezky vyhonil :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2020 v 09:59Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym: nič ti neostáva iného, ako mať utajene pred svojou priateľkou vzťah z chalanom, keď sa s ňou nechceš rozísť z finančných dôvodov
11. 07. 2020 v 12:10Off-line iglw  (48/172/77)
Rady druhých tady nečtu!Tak vyřeš si finanční situaci a přiznej si,že chceš žít s chlapem,kde ve vztahu to bude"pravé ořechové""!Přítelkyni radši nic neříkej,mlčeti"Zlato"!"Co oči nevidí,srdce nebolí!!"
11. 07. 2020 v 12:31Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak ako Ičko má pravdu, chlapec tu rieši problém ešte o pol 1 ráno a potom o pol 4 to už zrazu nie je aktuálne lebo dostal kopačky :-D :-D :-D

A ešte napíše "dneska som dostal kopačky" namiesto "práve mi dala z ničoho nič kopačky" Monk by ti dal :-D

A my ti dávame 500,- eur pokutu za zneužitie poradne :-P
17. 08. 2020 v 12:58Off-line LACOPEKY  (74/-/-)
Napiš,pokec,něco podobného jsem prožil
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload