Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chování a orientace

17. 07. 2020 v 11:16Off-line Anonym
Z těch nebuzna dotazů se mi dělá blbě, tak se zeptám na něco, co sem patří. Mělo zjištění vaší orientace vliv na vaše chování? Myslíte si že orientace ovlivňuje chování nebo je to opět vsugerování společností, která má určitě předsudky a očekávání vůči gayům a proto se tak někteří gayové chovají (gay je zženštilý, dbá o svůj vzhled, je citlivý, apod.)? Po případě na to mají vliv hormony (teď asi plácám hlouposti, ale domníván se že jako gayové máme nižší hladinu testosteronu než heterosexuálové?)? Co myslíte? Jaký je váš názor?
17. 07. 2020 v 11:36Off-line igni  (36/192/130)
Presne, odpovedel sis v otazce, placas hlouposti.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 07. 2020 v 13:36Off-line stefo  (35/168/66)
Samozrejme, že spoločnosť ma predsudky voči gayom, keď na gay pride pridu ľudia v maske za psa, či v zženštilom oblečení, potom idú politici robiť politickú kampaň proti gayom, že toto chce prava na adopcie deti a registrované partnerstva.

https://www.parlamentnelisty.sk/…nec-skripek/
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 07. 2020 v 14:19Off-line i8051  (53/184/97)
Spolecnost nema zadny predsudky vuci buznam, jen buzny maj predsudky vuci zbytku sveta ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 07. 2020 v 14:23Off-line tatrman  (27/-/-)
Předsudky jsou, a diskiminace taky. Je třeba proti tomu bojovat. Hájit svá práva,jinak nás ušlapou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 07. 2020 v 15:04Off-line kloudik  (38/182/80)
Je třeba nic nedělat, nikoho si nevšímat a potom si nikdo nebude všímat nás. Za tyhle "předsudky" možem poděkovat několika vykrouceninám který mají neustálou potřebu na sebe upozorňovat. Mě osobně má každej v paží tak čím to je, že zrovna vás všichni utlačují? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 07. 2020 v 15:08Off-line i8051  (53/184/97)
Jojo, posahani buznaaktiviste typu tatrman porad budou vykrikovat, ze je treba bojovat proti buznimu utlaku a zmuzou se vzdy a pouze na ten aktivni boj typu "zafnukam si na poradne" nebo "pujdu s kozenakama na prajd". Nicmene buzny jsou vsem ostatnim u p***le :-)
17. 07. 2020 v 15:16Off-line Peta80  (43/187/-)
Kloudik (35/182/80) NOVÉ
Je třeba nic nedělat, nikoho si nevšímat a potom si nikdo nebude všímat nás. Za tyhle "předsudky" možem poděkovat několika vykrouceninám který mají neustálou potřebu na sebe upozorňovat. Mě osobně má každej v paží tak čím to je, že zrovna vás všichni utlačují? :D


Twl klouďule, jako že tě mám vcelku rád, tak za tohle si do tebe rejpnu. :) Nebyls to náááhodou ty, kdo mi cca před půl rokem až rokem nechtěl říct, jakej máš nick ve FoE s odůvodněním a obavou, že nechceš, aby se členové tvého cechu nedozvěděli, že je vede buzna? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 07. 2020 v 15:19Off-line kloudik  (38/182/80)
Peťoslávku to sem psal, ale tamto sou anonymní postavičky :D. S lidma v reálným světě problém nemám a to sem ti tuším taky psal :)
17. 07. 2020 v 15:25Off-line Peta80  (43/187/-)
A co se týče obecně tvrzení, že diskriminace neexistuje, pak by asi různí neonacisté a rádoby-"křesťané" neměli potřebu jezdit třeba i přes půl republiky na Prague Pride, aby si tam mohli zahejtovat, viz. třeba https://www.youtube.com/watch?… . A argument, že je jich jen hrstka, uvědomte si, že 99% takovýchto lidí je líných zvednou zadek a dojet tam, ale na buzny si rádi zanadávaj...
17. 07. 2020 v 15:28Off-line Peta80  (43/187/-)
Klouďule, jenže za každou tou anonymní postavičkou sedí nějakej člověkoid v reálu. A když jsou lidi takhle za anonymními postavičkami, tak ti spíše řeknou, co si doopravdy myslí, než co ti (ne)řeknou do očí, takže je to daleko lepší ukazatel...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 07. 2020 v 17:02Off-line Anonym
Souhlasím s Peťou. Většině lidem jsou gayové u pr**** až do doby, kdy dva muži dělají na veřejnosti to, co dělají heterosexuální páry běžné např. držení se za ruce, polibek, apod.

Odpověděl jsem si jen částečně. Čím je zapříčiněna zženštilost gayů? Taky společností? Proč tedy hodně gayům (do kterých spadám i já) dělá takový problém svou "ženskou stránku" přijmout?
17. 07. 2020 v 17:14Off-line igy  (38/173/81)
"Čím je zapříčiněna zženštilost gayů?"
Pohlaví nejsou dva body. Pohlaví je spektrum a někdo je prostě víc chlapský a někdo má v sobě třeba trochu ženy, ženštilosti.
Teď je otázka, jestli je ta zženštilost u gayů o tolik běžnější z přirozenosti nebo je to důsledek jiných věcí - výchovy kluků, že mají být drsní a chlapší, a nutné utvrzování se v chlapskosti i v dospělosti, takže všechno v tomto směru potlačují. A proti tomu snahat gayů být po coming outu "sám sebou" a nevázaný, a u některých gayů dokonce viditelně odhodit stereotypy a být jedinečný, a u některých prostě jen přehrávání, aby byli zajímaví.
17. 07. 2020 v 17:29Off-line Anonym
Igy - ano nad tím jsem přesně takto také uvažoval. Hlavní otázkou vůbec je co je ženské chování a co je mužské chování. Jak je možné, že někdo je psychicky jiné pohlaví než je fyzicky, když rozdíl mezi pohlavými (krom toho fyzického samozřejmě) není vědcům známý. Picking roles has been always the problem.
17. 07. 2020 v 19:44Off-line iglw  (48/172/77)
Mám rád chlapy,ne zženštilé kusy,co dělají jen ostudu hlavně na veřejnosti!
17. 07. 2020 v 20:30Off-line Invictus  (23/182/100)
Tak každý dělá ostudu nějak. Někdo ji dělá neznalostí jazyka, někdo chováním.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload