Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah

13. 09. 2013 v 14:30Off-line milassik_kiss  (29/180/64)
Ahoj prosím, bol som s priatelom 9 mesiacov, uz 3 mesiace niesme spolu a ja nedokazem nanho prestat mysliet a zabudnut,ostatny chalani sa mi hnusia...co mam robit? prosím :(
13. 09. 2013 v 14:38Off-line pawelll  (44/175/70)
Mam neco podobneho kopacky jsem dostal vcera mejlem . kamarad mne rika zapomen nanej ale ja jaksi nemuzu zapomenout . a to vse jen kvuli dalce 400km . . no dohodli jsmese ze zustaneme kamaradi .
13. 09. 2013 v 14:59Off-line Betonica  (39/191/93)
Hele, nepises skoro nic o tom, co rozchodu predchazelo ani jaky byl vas vztah.

Obecne ale plati, ze clovek se s neprijemnostmi vyrovnava ve fazich: odmitnuti, vztek, vyjednavani, smutek, prijeti. Paklize je ti ted smutno a nemuzes zapomenout, rekl bych, ze budes ve fazi smutku. Tj., skoro na konci procesu zpracovani te udalosti.

Rozchod neni nikdy prijemna zalezitost, byt mnohdy cloveka ve sve podstate vysvobodi. Zkus se na celou vec divat z druhe perspektivy. Rozchod neni konec, je to novy zacatek. At uz byl duvod jakykoli, vec je uzavrena. Vas vztah skoncil. Je mozne, ze ho obnovite a ja mozne ze nikoli. Pro sebe ted muzes udelat hodne veci. Neuzavirej se v minulosti, nerozebirej do nekonecna co bylo a nebylo. Neanalyzuj, co kdo z vas komu rekl a udelal. Vrat se k vecem, kterym jsi se po dobu trvani vztahu venoval mene, oziv vztahy s prateli a kamarady. Neupinej se na myslenku, ze se p***el vrati a ze bude vsechno jako driv, protoze nebude.

A pamatuj si stare porekadlo: Sejde z oci, sejde z mysli. Je to tak!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload