Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah

29. 07. 2020 v 20:38Off-line Anonym
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, chodím už zhruba 2 měsíce s klukem který je odeme 500 kilometrů, jezdím za ním každý vikend. Jsem takovej dost citlivej kluk který ví co chce a tím je vztah na trvalo ( vím, nic netrvá věčně ) a chtěl bych se zeptat, jak poznám, že ten kluk mě vážně miluje? Je tu někdo, kdo už zažil víc vztahu a má v tom tolik zkušeností aby mi dokázal poradit? Když za ním dojedu tak je moc milej na mě, mazlí se se mnou pořád a udělá si vždy pro mě čas. Taky nepotřebuje mít sex když dojedu což mě překvapuje a jsem rád, protože aspoň vím, že kvůli sexu se se mnou nestýká ale i tak nemám nějak jisto. Už mi ani tolik nepíše když nejsme spolu jako kdysi. Chápu, časem to člověka omrzí. Jen mám strach jestli mě vážně miluje protože je to těžký když jsem s ním jen o víkendu a přes pracovní dny si moc nepíšeme. A ano, je pro mě důležité vědět, zdá mě ten člověk miluje protože jsem si prošel nepěkným dětstvím a tak nějak potřebují lásku a vědět, že mě může mít fakt někdo rád. Byl bych moc rád kdyby jste sem napsali svoje vlastní zkušenosti ve vztahu (20-30 let ) a popřípadě mi nějak poradili.
29. 07. 2020 v 20:45Off-line pentagon  (19/-/-)
Klidne napis zpravu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
29. 07. 2020 v 20:57Off-line Anonym
Musclehulibrk přečti si to znovu a pak piš , nepochopil jsi to.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 07. 2020 v 22:26Off-line Juno  (68/175/75)
A to stím sexem bylo takle už od začátku? A nebo to začalo až později?
29. 07. 2020 v 22:50Off-line kent  (47/-/-)
Jezdíš za ním každý víkend 500 km tam a 500 km zpátky a on za tebou nikdy nepřijel. To je ztracený, jen tě využívá.
29. 07. 2020 v 23:52Off-line i8051  (53/184/97)
Jakoze si myslis, ze nekde na Alikovi koupis Vztahometr a tim ten vztah zmeris? Jakoze je takhle treba dlouhej a takhle tezkej nebo takto hustej? Vztah nema zadny jednotky, je bezrozmernej a neni to vlastne ani fyzikalni velicina. Ten musite cejtit. A musis ho cejtit ty sam ve vztahu k tomu tvymu a i on ve vztahu k tobe. Jak psal Muscle, tak MY opravdu nevime, jestli ON TEBE miluje, to musite vedet VY sami. A pokud to nevite, je nekde mezi vama neco spatne :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 07. 2020 v 04:56On-line Dafit  (25/179/60)
Za měsíc očekávám příspěvek: Rozešli jsme se, jak na zlomené srdce :D :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 07. 2020 v 07:27Off-line Montyrey  (103/130/150)
Kvetou sedmikrásky, tak jednu vem a trhej, "má mě rád", "nemá mě rád"...
Staletími osvědčené!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload