Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rodičia

08. 08. 2020 v 11:48Off-line Anonym
Mali ste prísnych rodičov? Dostali ste niekedy v detstve výprask?
08. 08. 2020 v 12:19Off-line Python  (19/-/-)
Tak jak se to vezme, jeden byl hodný a druhý byl vystresovaný, lehce vznětlivý a neměl jsem s ním žádný pozitivní vztah.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2020 v 12:42Off-line igni  (36/192/130)
Ano a Ano. Ale pokazde zaslouzene a nikdy to nebylo ze zlosti, vzdy to melo duvod. A jsem dneska i diky tomu lepsim clovekem.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 08. 2020 v 13:22Off-line Fgjk  (21/195/90)
Já jsem dostal několikrát a to dost zaslouženě...a mám to stejně jako tady kluci...jsem lepším člověkem
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2020 v 13:38Off-line freepics159  (25/182/90)
Nikdy, já nesnášel, když na mě řvali.. sám jsem jim několikrát říkal ať mi raději dají vařečkou než aby křičeli.. Takže když jsem něco udělal, dostal jsem pořádně vyhubováno a fungovalo to lépe než kdybych od nich dostal výprask
08. 08. 2020 v 13:51Off-line tatrman  (27/-/-)
Obojí, řev i výprask
28. 11. 2022 v 14:53Off-line Pedro65  (58/187/109)
Já ne a ne ale toužím po tom tedy výprasku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 11. 2022 v 16:14Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Ne, mně vychovávali inteligentní lidi a ne dementi, co to buď jinak neumí, nebo si potřebují aspoň na někom pohonit ego. V 99,99 procentech případů se to dá řešit i jinak, stačí použít mozek.

Naštěstí už tyhle předpotopní "výchovný metody" mizí a tyhle vidláky se za to daří trestat. Co mi ale hlava nebere, jsou ty řeči o tom, jak je někdo díky tomu lepší člověk. No, pokud vás "museli" mlátit opakovaně, tak to asi zas tak účinný nebylo. Nebo bylo maximálně do té doby, než vám zase otrnulo. Protože kdyby to účinný bylo, stačilo to udělat jednou. A zaslouženě? No, když vám budou všichni okolo od dětství hustit do hlavy, že každej trest je zaslouženej a že tatínek vás nemlátí proto, že je to primitivní buran, ale protože to s váma myslí dobře a chce z vás mít slušný lidi, tak tomu taky nakonec uvěříte. Ale ono leda hovno, protože tyhle typy si vždycky nějakej důvod najdou, i kdybyste se snažili jim zavděčit sebevíc. Ono by nebylo od věci z pár takových i***tů udělat exemplární případy a poslat je aspoň na pár měsíců na ozdravnej pobyt do péče vězeňské služby, aby přišli na jiný myšlenky.

Účelem jakýkoliv trestu je to, aby se nějaký chování neopakovalo. A pokud se opakuje, tak to znamená jen jediný - že trest neplní svůj účel.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 11. 2022 v 16:25Off-line fifotronic  (33/188/92)
Trestani decek je v naproste vetsine pripadu jen selhani rodicu, kteri nejsou schopni vlastnim prikladem, vedenim a interakci s deckem zaridit aby nebylo zlobivej d***l.

A samozrejme je rada rodicu, kteri si mysli, ze netreba interakce zadna a pak z tech deti opravdu nezvladatelni fakani vyrostou. Ale pak uz moc nepomuze je ani mlatit, protoze je nekdo naucil, ze jim vsechno projde a jsou stredem sveta.

Bohuzel posledni dekady vetsina decek vznika vicemene nechtene jako vedlejsi produkt nejakeho disfunkcniho vztahu nebo uletu. Rodice nebo casto jeden rodic samozivitel na takove potomky kvuli praci ani nema cas. Takze tu mame uz celou generaci lidi, kteri jsou pro spolecnost spis problem. A nejhorsi je, ze uz se sami mnozi a protoze nikdy nezazili fungjici zazemi, nejsou obvykle uz ani schopni neco takoveho poskytnout potomstvu i kdyby chteli.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2022 v 17:49Off-line bombakul  (29/176/75)
Mě by taky zajímalo jak to z někoho může udělat lepšího člověka. A kdo vám to řekl? To si myslíte nebo vám to říkají stejný vypatla jako vy? Či snad jen ti vaši rodiče? A že výprask se minul účinkem když se musí opakovat je taky blbost když je opakovanej z jinýho důvodu jakože většinou jo. Já sem teda párkrát dostal a i když na tom nevidím nic špatnýho tak lepšího člověka z pohledu široké veřejnosti to ze mě fakt neudělalo. Spíš sem byl naprosto ignorovanej a možná proto teď neumývám nádobí v kuchyni i když si občas říkám že všechno co mám bych vyměnil za pár let normálního dětství. Minulost ale nezměním tak se aspoň snažím ovlivnit budoucnost a ne jen svou
28. 11. 2022 v 19:45Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Jistěže se minul účinkem. Ono je úplně jedno, jestli je to pokaždý za to samý nebo za něco jinýho. Tak jako tak, ten člověk ví, že když udělá něco, co rodiče nasere, dostane po hubě, bez ohledu na "skutkovou podstatu" - pochybuju, že má někdo nějakej pevně danej "zákoník", za co přes hubu jo a za co ne. A i když to ví, tak to udělá stejně. Tak pak to znamená jediný - je mu to u p***le a evidentně to za žádnej velkej trest nepovažuje.

Ale nabízela by se spíš otázka na ty dotyčný, za co konkrétně to vlastně bylo a jestli vůbec předtím dostali šanci se nějak"obhájit". A jestli si fakt myslí, že to bylo nutný a nebylo to řešitelný i jinak.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2022 v 20:04Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Hele, já jsem jednou takhle "řešil" fotra kluka od sousedů.
Jel se mnou domů busem, kterej měl zpoždění. Viděl že mám powerbanku a protože měl vybitej mobil, tak se zeptal jestli by si mohl ode mě dobít, aby mohl zavolat domů že se zdržel a přijde později, než přijít měl. Bohužel, měl už mobil s USB-C a já v té době ještě Micro USB, takže si nenabil nic a číslo si z hlavy nepamatoval, takže nic. No a když to neklaplo, tak si postěžoval, že doma bude určitě zle. Snažil jsem se ho uklidnit, že za zpožděnej autobus přece nemůže, ale on na to něco ve smyslu, že otec je rapl a není s ním moc řeč. Tak jsem mu nabídl, že půjdu s ním a potvrdím mu kdyžtak, že nekecá (otec mě víceméně zná a ví, kdo jsem). Ok, byl za to evidentně rád a brzo jsem pochopil proč.

Nedošli jsme pořádně ani ke dveřím, pantáta vyletěl z baráku a bez jediný otázky na něj začal řvát jak pominutej, kde jako je, že mu volá a on má vypnutej mobil, blá blá blá...
Kluk na to ani nestačil otevřít hubu aby něco řekl, já taky ne a fotr prásk mu ji, že se kluk ohnul v pase. No a to bylo něco pro mě. Nebudu nějak podrobněji popisovat následující dění, ale šlo zhruba o to, že jsem mu pak vysvětloval jak se věci mají, proč přišel kluk pozdě a jakej je on č***k. Komunikace byla trochu ztížena tím, že jsem během ní držel pantátu pod krkem u země, aby líp pochopil, že se mnou bude mluvit slušně.

Abych to neprotahoval, tak se pak staly tři věci:
1) pantátu jsem si odchytil později ještě jednou v hospodě, tentokrát bez přítomnosti syna, a aplikoval na něj jeho vlastní výchovný metody s důrazným varováním, že pokud se ještě jednou dozvím, že na toho kluka vztáhnul pracku, tak na něj pošlu fízly a sociálku a osobně ho dokopu před soud. Ovšem teprve až ho na chirurgii dají dohromady poté, co tenhle kšeft outsourcuju na svoje obchodní partnery Dmytro & Mykola, s.r.o., kteří mě samozřejmě nikdy neviděli, moje jméno v životě neslyšeli, nikdy tady nebyli, neumí česky a ne znayu pro shcho vy hovoryte, ofitsere.
2) podle mých informací pantáta výrazně přehodnotil svůj názor na fyzický tresty.
3) pantáta mi od té doby vyká a říká mi pane, neb mu bylo jistými způsoby naznačeno, že nasrat mě opravdu není dobrej nápad.

Mám prostě na tyhle výchovný metody svůj názor, což v kombinaci s mým budoucím profesním zaměřením není pro tyhle vidláky ani trochu dobrá zpráva.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 11. 2022 v 20:37Off-line klucinek  (33/176/75)
Se mnou se doma nikdy nesrali, když nebylo tak jak kázal fotr byla mela. Halt když pak člověk visel zdvihlej za krk ve vzduchu až upadal do mdlob, což bylo proloženo pár probíracíma facakama naučil se držet hubu a šlapat jako hodinky...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2022 v 21:13Off-line power  (23/180/65)
TommenBaratheon (19/174/74)

Dojemnej příběh, v těch svých snech jsi vážně macho. A při probuzení pak vždy mokro v pyžamu..... :-)
28. 11. 2022 v 21:14Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Tak v tom případě i tvůj fotr patří do kriminálu. Nebo aspoň já bych takovýho d***la do tý basy bez milosti poslal. A upřímně doufám, že tu možnost za těch pár let i mít budu. Fakt se mi docela líbí představa, že mě takový individuum s brekem prosí, abych ho na zbytek jeho posranýho života neposílal do cely s tlupou negramotných cikánů a já mám jeho fňukání úplně u p***le.

Jako sorry, ale držet děcko za krk ve vzduchu a škrtit tak že malém omdlívá, to už hraničí s pokusem o vraždu. To není otec, ale č***k.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 11. 2022 v 21:17Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Už jsem ti řekl, že si o tom se mnou můžeš popovídat osobně. Nějak ses k tomu neměl.
28. 11. 2022 v 21:20Off-line BussterX  (103/130/150)
To se mi zdá nebo štyrycetileté o 20 let omlazené vajco na profilu "power" stalkuje barytona joko onlip soňu? :D
28. 11. 2022 v 21:22Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Ale tak víš co. Já mu občas hodím kost a koukám, co z něj vypadne.
Akorát je jak papoušek, mele furt to stejný a není s ním žádná sranda.
28. 11. 2022 v 21:28Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Akorát stalkingem bych to nenazval. Stalking je ve smyslu zákona "nebezpečné pronásledování" a podstata spočívá v tom, že se ten dotyčnej musí důvodně cítit ohrožen. A to u vajca nepřipadá v úvahu, protože ten by mě mohl ohrozit maximálně tím, že po mně hodí pocákaný dětský slipy.
28. 11. 2022 v 21:55On-line Domcul  (22/183/76)
Jo v pubertě jsem dostal pár facek od otčíma a potom co jsem toho z**da roz**dal o dveře si to už nikdy nedovolil!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2022 v 21:58Off-line bombakul  (29/176/75)
Hele Tommíku tak v první řadě si selhal protože když ses nabídl jako ochránce tak ti ten kluk asi věřil a stejně ju dostal. Nevím jak ty ale já v podobné roli vždycky stojím tak abych stal mezi obouma a při prvním pohybu ramene který vyhodnotím jako nevhodný by věci nabrali rychlý spád a chirda by mu asi nestačila ale jak ses sám přesvědčil tak tahle metoda je účinná když na fotra zafungovala tak netvrď že ne a hlavně sem si myslel že se bavíme o normálních fyzických trestech a ne o srágorovi plným mindráků který si léčí na klukovi protože na chlapa si netroufne
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 11. 2022 v 21:59Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Konečně někdo s rozumným náhledem. To je taky to jediný, co na na takový i***ty platí - dát jim nažrat jejích vlastní medicíny.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2022 v 22:15Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Dostal ji, ale jen tu jednu. A tu jednu dostal jen proto, že jsem jaksi nečekal, že mu ji ten k****n dá hned a troufne si to přímo přede mnou, ale naivně jsem doufal že s ním bude řeč. No, nebyla. Chyba byla napravena po pár sekundách, taky už to teď vím a pamatuju si to.
Jo, na náhodný cizí d***ly to účinný je. Jenže to má jeden háček - vlastní děcko není cizí d***l, u kterýho tě netrápí, co si o tobě bude myslet dál. Na lidi, s kterýma žiješ v jednom baráku a máš nebo chceš k nim mít nějakej citovej vztah, se tohle aplikovat nedá. Asi takhle - u d***la v hospodě nebo na ulici mě netrápí, že mě nebude mít rád, protože u něj se spokojím s tím, že mi zmizí z očí a přestane mě otravovat. Víc mě nezajímá a vychovávat si ho může někdo jinej. Zatímco u lidí, s kterýma žiju a na kterých mi záleží mě to zajímá, protože u těch nechci být auto***ářskej z**d, co si vynucuje poslušnost mlácením.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 11. 2022 v 22:45Off-line bombakul  (29/176/75)
Dobře ale ty se bavíš o extrému já o něčem úplně jiným
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2022 v 01:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload