Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Blíží se konec vztahu?

15. 09. 2013 v 18:26Off-line Anonym
Zdravím, právě zažívám svůj 1. vztah, ze začátku to bylo strašně fajn rozuměli jsme si byli spolu každý den já za ním dojížděl cca 40km a vše bylo ok a po 6 měsících se to dozvěděli jeho rodiče a vyhodili ho z domu od té doby bydlí u nás doma kde sme spolu ještě s mými rodiči a tedka je to rok a 7 měsíců so jsme spolu čili něco přes rok co tady bydlí a nějak sme se odcizili začal před 2 měsíci pracovat a já zítra nastupuju na školu ale i když jsme spolu vlastně nejsme mám pocit jako bychom se už nemilovali, ale když se ho na to zeptm řekne jistě že tě miluju,pořád se hádáme. Nevím jestli to bya jen zamilovanost a tedka je ten vztah, myslíte že je to tak ve vzthu že časem necítíte to co jste cítili zezačátku a že se tento vztah má držet dál a přenést se přes to a nebo radši opustit potápějící se loď a nechat kapitána?
15. 09. 2013 v 18:33Off-line Duny  (38/178/82)
A není to taková klasická ponorka? :) nebo i taková ta krize, která jednou za čas potká každý vztah, aby ho buď upevnila, nebo pro dobro obou rozvrátila? :)

zamilovanost vždycky časem odezní - prý je to obrana přírody, aby spolu parneři vydrželi a počali děti ( i gayové jsou lidé, že :D ) a pak se ukáže, zda spolu ti dva vybudovali něco, kvůli čemu spolu zůstat, nebo budou hledat zase každý dál :)
15. 09. 2013 v 19:10Off-line Anonym
Já právě nevím snad to tak bude :-(
15. 09. 2013 v 19:13Off-line Duny  (38/178/82)
Hele, všechno, co se děje, má nějaký svůj smysl, který my samozřejmě poznáme až mnohem později, takže i kdyby jste se nakonec rozešli, jasně - bude to chvíli bolet, ale neznaméná to, že život končí a že člověka nečeká něco ještě lepšího :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload