Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nemoc - BIID

09. 08. 2020 v 21:20Off-line Anonym
Lidé, kteří trpí tímto syndromem, jsou vlastně zdraví. Mají ale jediný, zásadní problém: s naprostou jistotou vědí, že by ve skutečnosti měli žít s konkrétním typem fyzického postižení. Trpí naprosto palčivou potřebou ochromit či amputovat nějakou část svého těla. Pozoruhodná je jistota, s jakou vědí na milimetr přesně, kde má k amputaci dojít. Podstatou BIID je nesoulad mezi skutečným a vnímaným tělesným schématem... Co myslite? Byl by to pro vas problem, treba kdyby kluk chtel mit amputovany nohy, nebo by chtel byt treba ochrnuty? Pripadne na koho se obratit pri podezreni na toto onemocneni...Dekujuu.
09. 08. 2020 v 22:28Off-line ada8  (84/-/140)
Ty jo to je mnohem zajmavější než Cotardův syndrom. věděl jsem že existuje tahle nemoc ale nemohl jsem najít jak se jmenuje. jinak zajít k psychologovi a to rychle, kdo ví co by si udělal sám doma.
09. 08. 2020 v 22:37Off-line kloudik  (38/182/80)
Syndrom Alenky v říši divů mám vždycky při čtení poradny :)
09. 08. 2020 v 23:22Off-line Invictus  (23/182/100)
Jojo, Alenka je zajímavá. Vždycky predrom před migrénou nebo těsně před usnutím. Jednou mě to chytlo v tramvaji a všechno bylo menší než se zdá a tyčky na držení byly výše než normálně. Taky hodiny v tramvaji byly hrozně velké.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload