Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Môže fungovať vzťah

11. 08. 2020 v 23:20Off-line Anonym
Zdravím nedávno sme sa zoznámili s frajerom doteraz som bol pasív až do doby kedy som nezistil že aj on je pasív v našom vzťahu som ja ten aktívny ( versatil pravdepodobne) ešte sme spolu nespali a neviem ako sa to bude vyvíjať celé či si budeme rozumieť v posteli keďže sme v podstate obaja pasívny ale milujem ho a nejak by sa to možno dalo len či to má zmysel stále myslím na to, že čo ak to nepôjde ešte nikdy som nemal anál aktívne. A myslím že problem môže byť aj to, že ho nemám v najväčších rozmeroch a ani moc tvrdú erekciu takže sa toho dosť bojím. Neviem či nám bude fungovať vzťah bez sexu keďže zatiaľ ho odmietam. Máte nejaké rady?
12. 08. 2020 v 00:03Off-line i8051  (53/184/97)
Paneboooze, ty buzny jsou desny exhibousi. Nabrnkne si to frajera a uz nas musi obstastnit pribehem, jak to vlastne u nich ve vztahu proboha bude. Dop***le je to vas vztah, tak si to vyrikejte spolu, zkuste, co vam obema vyhovuje a jestli vam to bude v pelechu klapat. Zkus taky pochopit, ze pokud budes sex brat jako olympiadu a uz ted se desis, jestli se ti postavi a jestli bude dost velkej, tak ne, nepostavi, protoze se z toho vystresujes a podelas to. Je to vztah TEBE a JEHO, tak si to proberte VY DVA naprosto v klidu, pokecejte o tom, hodte par panaku, udelejte z toho srandu, uvolnete se a zkuste to. MY vam s tim nijak neporadime, protoze vas nezname a a i kdybysme znali, tak na to ZADNA objektivni rada neni a je to jen na VAS DVOU ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 08. 2020 v 07:23Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
A kam jsi to s takovým přístupem dopracoval, Jezino?
"Tvoří" a "vytváří" jsou v tomto případě synonyma a je úplně zbytečné psát v jedné větě obě varianty, obzvlášť pokud to správné slovní spojení je "buduje se". Q když něco buduji/tvořím, dělám to podle nějaké představy nebo plánu. Můj plánovaný vztah je bytelný jak nacistický bunkr.. tvůj spontánní je chatrný jak komunistická latrýna.
12. 08. 2020 v 08:58On-line hrabuvka  (40/180/75)
Od čeho jsou milenci? Každý jistě nějakého máte.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 08. 2020 v 10:29Off-line Invictus  (23/182/100)
Hrabuvka: Tak to lituju toho tvého.

Vjaceslav: Tak lepší než mít vyzáblou postavu, žádné vlasy a sedátko zaražené v p***li. Takhle totiž vypadá pravý chlap.
Mimochodem, taky chápu, proč máš rád jízdu na kole. Kdyby mě na každém kameni dráždilo sedátko, respektive ta trubka místo sedátka, prostatu, tak bych to měl rád taky.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 10:53Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Vejce, Mám přírodní barvu a dlouhé neupravené vlasy i vousy, hadry mám kvalitní ale za dobré ceny (nóbl hadry jsem dostal darem a darovanému koni...) a ještě něco? Jo ty jsi zase zapoměl, že já jezdil s vojenskou technikou v esesáckém sáčku na rekonstrukce bitev a to i do zahraničí, zatímco ty běháš po lese v maskáčích a válíš se v blátě jako správný nadšenec do vojenství.. no joo no :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 11:42Off-line Invictus  (23/182/100)
Vajco (dokonce i tvoje lebka má přesně takový tvar): No i kdybych byl tlustý, tak bych na tom byl líp než ty. Měl bych víc svalů než ty a šel by ze mě respekt. Ty vypadáš jako někdo, kdo nežral posledních 40 let a odfoukne ho každý sebemenší vánek.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 13:52Off-line i8051  (53/184/97)
Hele Vajco, je nejaky racionalni duvod se protahovat priklopem ve stanovenem case? To ti diktuje nejaka organizace podobna EU? Tobe, ktery si prece nic diktovat nenecha? Mozna ti ale ta krasna cepicka pomaha v tom protahovani se otvorama (***nima?) a to chmiri na ni odmeta pavouky ... :-)
https://ctrlv.cz/5D6x

Vjaceslav (37/180/70)
Načančané obarvené vlásky, nóbl hadříky, ty máš Froudko k bunkru hodně daleko :-)
-------------------------
A ten tvuj uborek vyse se hodi k jakymu typu bunkru?? Panelak na Jiznaku? :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2020 v 17:50Off-line Montyrey  (103/130/150)
Dejte 69 a bude to v klidu...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2020 v 18:05Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,69 ideální,masturbace,orál,mazlení,anál ne!A hlavně k o n v e r z a c e !!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 19:03Off-line Invictus  (23/182/100)
Tak staří už nic z toho nezvládnou, iglw.

treska: To je tak, když je raketka menší než kosmonaut v přiléhavém oblečení.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 19:38Off-line Juno  (68/175/75)
Nesmíš se toho bát a nemyslet na to a prostě to zkusit. Jak na to budeš pořád myslet tak ti to opravdu nepůjde. Musíš se na to těšít, napřed se mazlit a líbat a pak do toho a poznáš něco co jsi ještě nikdy nepoznal jak je to hezké.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload