Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay kluby, podniky, diskotéky

13. 08. 2020 v 00:09Off-line Anonym
Chodil jsem 6 roků pařit do různých podniků. Teď se dívám na filmy s gay tématikou a tam vždycky do klubu jde kluk sám, někoho tam sbalí a pak tam mají sex, nebo někde poblíž toho klubu. Ale to se mi nikdy nepřihodilo. Za 6 roků ani jednou. Sám jsem tam nikdy nešel. Vždycky s nějakým kámošem, nebo partou a sex jsem v těch prostorách nikdy neměl. Tanec, alkohol, cigarety, pokec, zábava - ano, sex ne. Tak mám pravdu já nebo ty filmy? A chodili jste tam sami nebo s někým?
13. 08. 2020 v 03:08Off-line Anonym
Jo a ještě ve filmech vystupují v gay klubech travesti show. Pokaždé a gayové nadšeně tleskají. Já jsem zažil za 6 let jediné travesti vystoupení a to hosté, tedy většinou gayové, spíše jen přetrpěli, nadšení nula.

Takže mně z toho vychází, že filmy o gayích točí asi spíše heteráci, co si tak nějak představují gaye. Ale tím se posilují nepravdivé a nesmyslné stereotypy a předsudky.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
13. 08. 2020 v 03:59On-line i8051  (53/184/97)
Anonym: "Tak mám pravdu já nebo ty filmy?"
------------------
Hm, trosku blba otazka. Logicky mas tu svou pravdu asi TY, kdyzs tam TY chodil, ne? Leda by sis nepamatoval, cos tam delal ... :-) A taky mi prijde, ze te mrzi, zes tam za tech 6 let nikoho nesbalil a ten sex nebyl, kdyz ted vidis, ze to je normalni :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2020 v 14:33Off-line igy  (38/173/81)
Pravdu máš ty i filmy, Ty máš pravdu o své zkušenosti a filmy mají pravdu o zkušenosti někoho jiného. :) Že se to nestalo tobě, neznamená, že se to nestává, nebo že se to někomu neděje pravidelně.

"filmy o gayích točí asi spíše heteráci" - Ale pokud to točí chlapi, tu touhu po nezávazném sexu cítí stejně. Gayové jsou promiskuitnější ne kvůli orientaci, ale kvůli pohlaví - tj. nemusí se při sexu vyrovnávat s romantickými požadavky ženských. Tedy většinou. Výjimky jsou na obou stranách. Ostatně i o některých hetero diskotékách jsem slyšel, že mají cruising místa, kde stačí mrknout na ženskou a když mrkne zpátky, tak si to za dvě minuty rozdáváte v kabinkách.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2020 v 21:56Off-line iglw  (48/172/77)
Hodně jsem chodili sami,či s partiou na Zárubek,do Betonu,či Ikara!Nebyl problém o náhodném sexu!Něco bylo u Tebe asi špatně,nebo jsi vyzařoval negativní energii!Díky sociálním sítím není problém si najít i sex!Sice pisálků je tu 97%,mladí jdou za prachy,ale pro ty dvě,tři % to stojí i tady za to!!Nevzdávej se, i sex bude!Běž i do videokabineK,tam je sexu po k***t!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2020 v 21:59Off-line Fgjk  (21/195/90)
Není to třeba tím, že filmy nejsou skutečnost a prostě to takhle nefunguje? Jen se ptám...
13. 08. 2020 v 22:18Off-line Anonym
Vypadám ok, měl jsem hodně kluků, ale to tady nechci rozebírat. Na sex jsem si domluvil schůzku jindy a jinde. Myslel jsem to tak, že jsme jezdili do gay klubů se bavit. Tancovat, pařit, prostě blbnout. Ne za účelem sexu. Ani já ani moji kamarádi jsme tam nechodili s*****it a v těch filmech to je. O to mně šlo. Že většina těch podniků ani nemá prostory pro souložení. Některé jo, ale většina ne. Spíše se tam lidi chodili bavit, než aby tam s*****ili. Tak si to pamatuji.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2020 v 22:19Off-line Fgjk  (21/195/90)
A?
14. 08. 2020 v 09:09Off-line igy  (38/173/81)
'Představte si, ve filmu, když jede chlap k rybníku, tak tam jede chytat ryby a nějaké i chytí. Ale já když jedu s partou k rybníku se koupat, tak se tam jen koupeme. Nestalo se mi, že bych chytil rybu, když se jedu s partou koupat. Kdo má pravdu, já nebo filmy?'

Anonyme, a o co ti jako jde? :D Je ti líto tolika promarněných let bez sexu v klubu nebo jako teprve zjišťuješ, že ne všechno v televizi jsou dokumenty nebo co vlastně? :-D
14. 08. 2020 v 12:50Off-line Anonym
Neměl jsem léta promarněná bez sexu. V té době jsem už sex měl, ale málokdo chodit na diskotéku za účelem sexu. Většina lidí se tam chodila jen bavit. Je to stejné jako u heteráků, ne všichni heteráci mají na diskotéce sex. Jen někteří. Ale když se ukazuje diskotéka gayů ve filmu, tak tam jednak je všudypřítomné travesti nebo nějací divní v kůži či policejních uniformách. A to jsem za celých 6 roků, co jsem tam chodil, nikdy neviděl. Takže je tu rozpor. A to samé s tím zobrazováním gaye, který nadrženě spěchá do gay klubu, tam si u baru objedná alkohol a začne se líbat s prvním gayem, který si přisedne a pak jdou za roh šous*at. To jsou ptákoviny. Tak to prostě v reálu nefunguje.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2020 v 13:41Off-line rozmrd  (17/-/-)
Na gay discotékách se někdy dějí věci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2020 v 14:30On-line i8051  (53/184/97)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload