Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Postava, fitko a legrace

16. 09. 2013 v 12:24Off-line Anonym
Zdravim,
prijde mi, ze s tim jak roste popula***a fitek, tak umerne roste pocet lidi, kteri cvicenim dohanejii to, cim je pan buh nevybavil nebo se snazi porazit vecneho nep***ele cloveka- vek a vzhled.
Jiste, jsou tu lidi, ktere to bavi, nebo maji zdrav. problemy a tak musi ci chteji, ale hodne lidi cvici, jen kvuli tomu, ze je to modni.
Divky cvici a pak jdou do starbucks na kaficko se slehackou, sirupem, pak jsou tu kluci, kteri cvicenim dohaneji svoji vysku a tak to skoro vypada, ze maji ramena sirsi nez je jejich vyska a pak ti, kteri jsou osklivi a snazi se mit aspon postavu, ale nedochazi jim, ze osklivy clovek bude vzdy osklivy..
A jako tresnicka na dortu jsou tu padesatnici, kteri se zblaznili a honi mladi v posilce a tem nedochazi, jak jsou trapni..

Timto piditextem jsem chtel poukazat na to, ze jsou lidi k***izovani za to, jak vypadaji a jak se oblikaji, ale malokdo k***izuje lidi, kteri cvici, jen ze je to modni..


P.s. Dneska jdu do fitka, abych se dal trochu do kupy a snad me to bude bavit..
16. 09. 2013 v 12:36Off-line Bery  (30/-/-)
Co je na tom tak špatnýho, že je potřeba to k***izovat?
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 09. 2013 v 13:25Off-line nexttry  (37/-/-)
Taky mi moc nedochází, co nám chtěl Jack vlastně sdělit.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 09. 2013 v 13:30Off-line nexttry  (37/-/-)
Nedá mi to, ještě musím napsat... Ikdyž někdo cvičí a pak jde do SB na čoko muffin, tak je na tom stále líp, než někdo, kdo se válí u televize. Oba nejspíš nejsou vyrýsovaní, pokud to nemají v genech, ale ten co cvičí bude mít alespoň zpevněné svalstvo kolem páteře a nebude v 50 chcípák o berli.
16. 09. 2013 v 14:29Off-line Anonym
Chtel jsem zdelit to, ze velka cast lidi v posilkach necvici, protoze je to bavi nebo z nejakych vaznych pricin, ale proto, ze musi byt in! To k***izuji..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 09. 2013 v 14:31Off-line nexttry  (37/-/-)
To je závěr nějaký sofistikovaný studie? Jak se pozná takový člověk?
16. 09. 2013 v 14:50Off-line Anonym
Ne
16. 09. 2013 v 15:26Off-line sweetboy20  (31/185/95)
Jo Jacku souhlasím s tebou :) taky cvičím proto, že "musím" a nebaví mě to :)
16. 09. 2013 v 16:50Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Já autora pochopil a musím souhlasit, má pravdu. Ale ono "in" je spousta věcí. Chodit do fitka především ze společenských důvodů se stalo hitem. Za x let bude "in" třeba chodit na nádraží, co my víme... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 09. 2013 v 17:18Off-line bismillahirrahmanirr  (35/178/80)
Spousta věcí je in. A existuje velké množství lidí, které se k nim právě kvůli tomu dostanou. Ale je to něco co je třeba k***izovat? Minimálně u posilování se jedná o věc, která při správném provedení napomáhá zdravotnímu životnímu stylu, odbourává stres a spoustu zdravotních problémů atp. Takže ty přínosy jsou spíše pozitivní. Myslím, že více k***izovatelná je právě ta menší skupina lidí, která stojí bokem a poukazuje na "primitivismus" davu, jenž se nechal strhnout stádem.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 09. 2013 v 18:08Off-line Bery  (30/-/-)
Spousta věcí je "in" a jak napsal kolega výše, posilování může mít i pozitivní dopad. Radši se starej víc o sebe a přestaň soudit lidi kolem. Většinou jim to je stejně jedno a Ty si akorát zybtečně přiděláváš vrásky. ;)
16. 09. 2013 v 19:32Off-line asidedek  (59/176/78)
Milý jacku, já cvičím s přestávkami celý život, ať to bylo in nebo nebylo, teda když už narážíš na padesátníky a řeknu ti, že po kvalitním cvičení se cítím stejně dobře jako po kvalitním sexu a pokud to půjde budu cvičit, ať si každý myslí co chce, vždyť to hlavně dělám pro sebe!!!!!
16. 09. 2013 v 22:12Off-line Tonystark  (29/190/85)
Jsi naprosto mimo. Tím chceš říct ,že pokud je člověk ošklivej nebo starej nemá posilovat ? Podle mě máš mindrák. Hádám ,že jsi při těle sporty ani fitko ti nejdou a jen se snažíš shodit lidi co PRO SEBE NĚCO DĚLAJ ,jde jim to a maj vymakaný tělo. Pokud má chlap 150cm a cití se sebejistější když má 100kg ve svalech ,tak ať je má ! Posilování je novodobej životní styl a pokud si poraženej neshazuj lidi ,který zdokonalováním svého tělo žijou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 09. 2013 v 22:13Off-line Anonym
Asidedek: "A jako tresnicka na dortu jsou tu padesatnici, kteri se zblaznili a honi mladi v posilce a tem nedochazi, jak jsou trapni.." Tím je dost jasně řečeno, koho tím myslím a že to nejsou všichni padesátníci..

Někteří mě nepochopili, možná jsem nepopsal svůj názor dostatečně. Možná můj názor berete příliš vyhraněně než ve skutečnosti je. Chtěl jsem napsat jen svůj názor a zjistit, jestli má někdo podobný názor nebo jak se k němu stavíte..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 09. 2013 v 22:16Off-line Anonym
Tonystark: "Dneska jdu do fitka, abych se dal trochu do kupy a snad me to bude bavit.."
Prosím číst do konce :)
16. 09. 2013 v 22:24Off-line Tonystark  (29/190/85)
Přečetl jsem to do konce .. podle toho že jsi napsal "snad mě to bude bavit" jsem odhadnul ,že neposiluješ dlouho a ani nemáš výsledky a nebaví tě to .. tak ses pokoušel najít smysl posilovny a nějak ti ta moudrost nevyšla .. pro mě je posilka domov číslo 1. Místo kde mě nikdo neruší a můžu být jen sám se sebou. Ikdyž tam nehorázně dřu je to pro mě relaxace a místo klidu .. promin ale když se někdo naváží do lidí co tím žijou .. vždycky mě to naštve :)
16. 09. 2013 v 22:35Off-line Anonym
Tonystark: Máš jen část pravdy. Ano, neposiluji dlouho a ono je jen málo věcí, které baví hned od začátku. U mě je to lyžování. Nesnášel jsem lyžovat, protože jsem to neuměl, jezdil sem pomalu, padal jsem.. a nyní? Miluji lyže a zimu si bez nich neumím představit.
Já nek***izuji posilovnu přece, ale lidi, kteří cvičí, protože je to in. Mě jen přijde na hlavu dělat věci, které mě nebavěj a nebo k nim nemam vážné důvody.. Snad mě pochopíš:)
16. 09. 2013 v 22:52Off-line asidedek  (59/176/78)
Jacku, teď už tě konečně chápu, co si vlastně svým příspěvkem chtěl říct. Takže ti přeji, aby tě to začalo bavit a když nebude, tak to proboha nedělej, protože není nic horšího, než to, kdybys něco měl dělat s odporem a nechutí. Takže ať se ti daří na co sáhneš!
16. 09. 2013 v 23:00Off-line Anonym
Dík:)
17. 09. 2013 v 11:36Off-line Anonym
Prijde mi, ze jsi poradne nepochopil, co jsem psal... Ja nijak cviceni nek***izuji a ani nevim, proc bych mel.? Psal jsem, ze jsem zacal chodit do fitka, takze prvni vety, ktere jsi psal jsou uplne mimo..
Mas tendenci reagovat na veci, ktere jsem ani neuvedl a ani si je nemyslim, ale to je ti asi jedno.. napr. tvoje vykriky o tom, ze si myslim, ze clovek jen tak cvicenim omladne..:-D:-D Kdyby jsi premyslel o tom, co ctes, tak bys chapal o jakych lidech jsem psal..
17. 09. 2013 v 13:22Off-line Keriim  (63/187/95)
Chtěl jsem něco napsat, ale opakoval bych se v základních myšlenkách po descaharmovi, takže s ním souhlasím, jen bych dodal, že každý musí nějak začít a buď vydrží nebo ne, a to i ten co tam jde proto, že se to právě nosí, pokud vydrží, tak pro sebe udělal hodně dobrého, a také pochopí, že cvičení je o něčem jiném než o módní záležitostí,
to co jsi tu předestřel, se asi děje ve fitkách některých řetězců, v klasických posilovnách jsem se s tím ještě nesetkal, do řetězců typu BBC, pure a podobně nechodím, :-)
17. 09. 2013 v 18:32Off-line Rey  (26/-/-)
Není jenom dobře, že je v týhle době, kdy se každej druhej stravuje mekáčem, nic nedělá a většina lidí hodnotí jen vzhled, "módní" cvičit? Podle mě jo.
17. 09. 2013 v 18:38Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Rey: Módní může bejt, co chce. Lepší je být svůj a starat se o to, abych žil zdravě. To, že většina chodí do Mekáče, neznamená, že tam musím chodit taky ;-)
17. 09. 2013 v 19:36Off-line Anonym
A co doping a tak? Jak se k tomu stavite?
17. 09. 2013 v 20:28Off-line asidedek  (59/176/78)
To je dobrá otázka,protože dnešní doba je přesycená chemií. Takže já za sebe říkám: co je přírodní, to mi neublíží.
24. 02. 2016 v 22:55Off-line ozvien  (73/-/-)
Nejenom chlebem je živ člověk, chtělo by to taky nakrmit ducha aby byla rovnováha.
25. 02. 2016 v 00:12Off-line Jan1993  (31/-/-)
Tak je to skoro tři roky od založení, ale v něčem má pravdu. Já taky chodím do fitka a na futsal, protoże je to módní, jako ten futsal mě baví, ale když stejně nemám nějakou special životosprávu, jako že nemám, tak mi to nijak nepomáhá se vyrýsovat. Musím se více kousnout. Jinak každý starší, který posiluje je určitě fajn, často mají padesátníci pivní bříška a nejenom to, ale už na ten život hledí dost rezignovaně. Sport tuží nejen fyzično, ale i ducha. Samozřejmě, když vypadá někdo jako kostra nebo naopak jako Fatty Pillow, tak se sebou musí něco dělat, jasně že na něho tam ti namakanci třeba budou koukat blbě, ale každý přeci nějak začínal. Hlavní
25. 02. 2016 v 00:13Off-line Jan1993  (31/-/-)
Hlavní je být v pohodě ;-).
25. 02. 2016 v 12:12Off-line ozvien  (73/-/-)
Podle nejnovějších výzkumů doporučujeme........ a za rok je to opačně myslím tím stravu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload