Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Začátek posilování

21. 08. 2020 v 15:27Off-line Tom9999  (20/177/63)
Je tu někdo, kdo chodí do posilovny? Je mi 16 let, jsem hubený, ale chtěl bych začít posilovat.
Akorát mám jeden problém- že prostě nevím, jak začít. Stroje, jak se používají, docela vím. Akorát mi jde o to, kolikrát udělat cvik na jednom stroji, jakou váhu,...

Kdo by byl ochotný, tak klidně napište????
Díky
21. 08. 2020 v 15:43Off-line igni  (36/192/130)
Bylo tu x diskuzi na tohle tema. Idealne si sezen trenera co tomu rozumi, ukaze ti behem lekci co a jak, sestavi ti plan a jidelnicek. Pokud jsi opravdu hubeny, tak spravne stravovani bude taky dulezite, aby melo telo ziviny.
co se poctu cviku tyce, zalezi na tom co delas za cviceni a jaky mas cil (na rust svalu jsou jine pravidla (vaha/opakovani) nez kdyz cvicis na vydrz a obecne zlepseni kondice). Je takova hodne obecna poucka co se tyce poctu cviku, cim mensi sval, tim min opakovani ale vic serii a naopak. Priklad - biceps treba 3-4 serie po 10-12 cvikach; bricho 2-3 serie po 20-25 cvikach. Co se tyce vahy, tak to si musis zjistit sam, ale mel bys mit takovou vahu, aby si zvladl udelat ty serie a opakovani, ale aby si ke konci citil fakt unavu a posledni serii uz treba nedal to vyssi cislo, ale klidne se jen priblizil dolni hranici.
21. 08. 2020 v 16:07Off-line igni  (36/192/130)
To nepopiram :D Ja mam momentalne spis redukcni jidelnicek, ktery by tady pro tazatele byl naprosto nevhodny ;)
21. 08. 2020 v 21:56Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,obrať se na odborníka v posilovně,nebo si v okolí najdi kámoše a cvičte spolu!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload