Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

FTM - dotazy na ty intimnější věci

23. 08. 2020 v 14:03Off-line Anonym
Měl bych pár dotazů pro FTM, co se člověk bojí zeptat, a je otázka, jestli někdo bude mít odvahu odpovědět. Protože já bych s partnerem s touto odlišností problém neměl.
Vztah k té části těla mezi nohama - nesnášíte jí a chcete se jí zbavit ASAP, nebo jste s ní smíření, případně něco mezi?
Jak si představujete sex? Jen mazlení, onanie, orál a tak podobně, nebo jdete i do "zásunu"?
Jak si takový sex užíváte?
Říká se, že hormony vyvolávají dost šílené nálady a emocionální nestabilitu, je to pravda?
Máte chlupy (na rukách i dole), fousy, a prostě ty věci, na které je radost pohledět?
Prsa: máte a chcete nechat/nechcete, od přírody nemáte, už nemáte?
Dík za upřesnění.
23. 08. 2020 v 15:35Off-line David.Taylor  (28/163/95)
Každý FtM to má jinak. Já například už podstoupil operaci odstranění prsou, mám plastiku na mužský hrudník za sebou. Genitálie mám původní a faloplastiku v plánu nemám, protože mi to přijde jako nechutná řezničina. Stejně ten "nový" penis nefunguje a není citlivý, je to akorát zohavení těla podle mě. S tím, co mám mezi nohama jsem smířený a nevadí mi to. Sex jsem ještě neměl, takže těžko říct. Ale vím jistě, že nesnesu orální sex, ale ten "zásun" :D ano, jedině vaginální.
Chlupy mi narostly úplně všude, vousy stále ještě rostou, to trvá déle.
Nálady se ustálily a jsem v pohodě :)
Jen mě štve, že jsem po hormonech přibral 10 kg a udělalo se mi břicho.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2020 v 16:38Off-line Vajceslav  (23/180/65)
To je zase nějakej EU nápad předělávat chlapy na ženský?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
23. 08. 2020 v 17:52Off-line i8051  (53/184/97)
Vajceslav (35/190/75) NOVÉ
To je zase nějakej EU nápad předělávat chlapy na ženský?
------------------------------
Jo, stejnej, jako vychrtly zabicky a kancelarsky krysy na radobyvojaky a virtualni chlapy ... https://ctrlv.cz/SNKz
23. 08. 2020 v 22:21Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
To jste nic nepochopili! FTM je zkratka pro předělání ženy na chlapa!
Ale je vůbec možné se nechat předělat jenom napůl? Jako odstranit prsa a nepřidělat penis? A opravdu to platí stát?
24. 08. 2020 v 11:22Off-line i8051  (53/184/97)
Hm ja nevim, kolik tu mas nicku. Vjaceslav, Vajceslav, Capslock0, power, Ecoluce. ... pokud nejakej je fejkovej, tak napis at ho smazou. Do ty doby jsou vsechny tvoje, kdyz ti ta fejkovost nevadi ... ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload