Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Letáky a zase letáky

31. 08. 2020 v 17:39Off-line Anonym
Otravují vás nabídkové letáky, které vám chodí do schránky? Proč se to nezruší, když se dneska snažíme zatěžovat méně přírodu? Všechny letáky jsou k dispozici na netu a přesto jsou jich všude tuny. A důchodci ať si je vyzvedávájí v obchodech, když po nich tak touží...Nesnáším je...
31. 08. 2020 v 17:58Off-line tatrman  (27/-/-)
Letáky mi nevadí, když je nechci hodím je rovnou do koše u schránek.
Co je mnohem horší jsou nevyžádané telefonáty ve dne v noci..to nechápu, proč to není dávno zakázané stejně jako podomní prodej. Asi peníze korupčníků tomu zabránily.
31. 08. 2020 v 18:37On-line i8051  (53/184/97)
Vjaceslav (37/180/70) NOVÉ
Hulibrk: a máš klid
--
Tohle opatření vůbec nefunguje.
---------------------------
Tohle opatreni funguje uplne v pohode, napsali jsme to kdysi na cely zvonkovy tablo 3cm pismem a nebyl tam nikdy ani jeden ...

A kamos to vyresil jeste lepe, u schranekm ma velkou bednu s napisem "sem hazejte letaky" .. no a jednou s tim zajede jeho synek do sberu a hned ma na huleni ... :-)

Nicmene ano, je to p*****na, ani nevim, kdo to cte a jen se to vsude vali ...
31. 08. 2020 v 19:31Off-line ellvin  (23/183/81)
Nikoho nezajímá to, co nesnášíš. Pokud nechceš dostávat do schránky letáky, tak si na tu schránku nalep cedulku, že nechceš žádnou reklamu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 08. 2020 v 21:18Off-line tatrman  (27/-/-)
Akri
jenže když ti zavolají tak už tě ruší, nutí tě přerušit svoji práci, nebo tě zbudí po noční apod. To letáky neumí. Mně takhle volalo jedno číslo ráno v poledne a večer...(a nebylo to jedno číslo, bylo jich víc)
31. 08. 2020 v 21:24Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Vadí mi že mi nechodí :D nemám pak do čeho škrábat brambory (nechci si zasrat koš) a hlavně nemám do čeho balit psí hovna :D
31. 08. 2020 v 21:52Off-line Invictus  (23/182/100)
Já čekal nějakou hlubokou úvahu, a ona je to, minimálně to tak vypadá, Soňa. Tak na její znalosti to je hluboké, to se musí nechat.
01. 09. 2020 v 11:14On-line i8051  (53/184/97)
Tatrman (24/-/-)
Mně takhle volalo jedno číslo ráno v poledne a večer...(a nebylo to jedno číslo, bylo jich víc)
-----------------------
Normalni nabizeci takhle neprudi a kdyz jo, staci jim to rict jednou. Takhle hodne te asi prudi exekutor :-)
01. 09. 2020 v 11:15On-line i8051  (53/184/97)
Jez1920FC22 (56/196/-)
Letáky si nákupní střediska/ markety financují z cen prodaného zboží.
--------------
To jsi zase napsal blbost, vid? ... :-)
01. 09. 2020 v 11:38Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Protože lidi ty letáky do schránek chtějí, to za prvé. Za druhý internet ti, na něž letáky primárně cílí, ho buď nemají a nebo mají, ale eletronickou podobu letáků si na něm hledat nebudou. A za třetí si lidi ty letáky berou sebou přímo do obchodu, kde v nich listují na místě a podle toho nakupují. A opět to jsou ti, kteří si ten leták z různých důvodů nenačtou v mobilu, aby podle něho mohli v obchodu nakupovat.

Obchody nejsou blbý. Papírové letáky dělají, protože se jim to vyplatí. Kdyby se jim to nevyplatilo, tak to dělat nebudou. :-P
01. 09. 2020 v 11:38Off-line keram  (48/176/59)
Já je chci a zas nám vůbec nechodí :-/ ale vezmu si je v krámu tak mi to zas tak nevadí a pokud někomu chodí,tak snad není těžký je vyhodit do popelnice...
01. 09. 2020 v 11:48Off-line tatrman  (27/-/-)
Ičkoňu prudí a často. Dělám to stejně jako akri neznámé číslo nezvedám a najdu si ho na netu, jenže asi to dělají tak všichni a už tam nikdo nepíše kdo volal, takže se tam dozvíš jen počet hledání na netu od ostatních. No a když je tam několik stovek až tisíců hledání,tak je jasné že to byl marketing.
Jenže sere mě to vyzvánění,to měl stát těmto vyžírkám dávno zakázat, zajímavé je, že u dveří ti zazvonit nesmí, podomní prodej je zakázán, ale na telefon , který máš u sebe ti může vyzvánět kdejaký blb s hrncama od rána do večera. Phujky stát tady.
01. 09. 2020 v 11:54Off-line tatrman  (27/-/-)
Lukino
akce se dají najít na netu lehčeji a cíleně podle toho, co skutečně kupuješ. takže letáky nepoužívám, ale nevadí mi, prostě je vyhodím do starého papíru.
V obchodě vidím s letákama jenom důchodce. Tam stačí jít a akce jsou vždy označeny barevně, takže leták není potřeba.
01. 09. 2020 v 11:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No však taky pro důchodce jsou ty letáky určený zejména. Kdo víc než oni chodí po akčních cenách? A důchodci si to na internetu hledat nebudou.
01. 09. 2020 v 12:05Off-line Anonym
Jde o tu ekologii, letáky se vůbec nemají vyrábět! Chceme být eko a přitom nesmyslně kácíme stromy, aby se důchodci mohli honit za slevou. A ještě k tomu v každém obchodě jsou nesmysly v akci buď vyprodané nebo přímo na očích a tím leták není vůbec potřeba.EU nařizuje šetřit přírodu, takže se ruší tašky, ale zajímavé, že letáky nevadí nikomu!
01. 09. 2020 v 12:12On-line i8051  (53/184/97)
Tatro, to nejsi schopen vzit telefon a rici volajicimu, aby te jiz neprudil? To radeji budes snaset desitky telefonatu a vzdy cucet na net, kdo to je, misto jednoho minutoveho hovoru, kde si to vyrikate? Ty neumis komunikovat s lidmi a zaridit si respekt? Zajimavy, ze me nikdo takovej nevola a pokud mi zavola nejaka takovahle nabizeci firma, rad je poslu do p***le a uz se neozvou. Navic telefon si umi pres databazi overovat telefonni cisla a obcas mi info, ze je to spam, vyskoci. Ale to je tak jednou rocne.

Btw podomni prodej neni v CR plosne zakazan, ridi se to mistni vyhlaskou, tak zase jen placas hovna.
01. 09. 2020 v 12:15On-line i8051  (53/184/97)
Odprodej papiru od lidi nikdo nezrusil. Mozna u tebe na chate, jezino. U nas v civilizaci to porad funguje
01. 09. 2020 v 13:31Off-line tatrman  (27/-/-)
Anonym s tím souhlasím, je to neekologické, stejně bych třeba zrušil tištění volebních lístků, volby máme každý rok nějaké a tisíce stromů za miliardy vyletí komínem. Stačí uzákonit možnost voleb po internetu, jak to mají Estonci a ušetří se nejen stromy., ale i spousta času lidem.
Jenže tady se na lidi nemyslí.

ičkoňu dřív jsem to dělal, ale už mě to nebaví poslouchat ty jejich kecy. Navíc se nepředstavují a začnou kecat omáčku okolo,to kdo ti volá ti řeknou nejdřív za čtvrt hodiny strávené tlacháním. Začnou třeba tím že jsou z tvojí banky a že jsi vyhrál...blabla...takže posloucháš dál.. chceš vědět cos to vyhrál... no a nakonec z nich vyleze, žes nic nevyhrál a že jsou to prodavači hrnců nebo energie.
01. 09. 2020 v 13:38Off-line Anonym
Já řeknu , že o žádné slevy nestojím a že mne to nezajímá , stačí mi k tomu asi 10s, nikdo ti žádnou výhru nedá, s tím kalkuluji a nemusím poslouchat kecy.
01. 09. 2020 v 14:42On-line i8051  (53/184/97)
Tatrman (24/-/-)
Anonym s tím souhlasím, je to neekologické, stejně bych třeba zrušil tištění volebních lístků, volby máme každý rok nějaké a tisíce stromů za miliardy vyletí komínem
----------------
Volebni listky se tisknou na recyklovanym papire, takze zadny tisice stromu kominem nevyleti a po pouziti se z nich jeste udela hajzlpapir, takze konecne budou k necemu :-) A digitalni volby jsou samozrejme dobrej napad, u nas ale zatim asi nerealnej, protoze jim to zase hekne par studentu ze Stahov hill stejne, jako jsme na kolejich pred 25 lety hekli NMT mobily a telefonni karty :-)


tatrman (24/-/-)
Začnou třeba tím že jsou z tvojí banky a že jsi vyhrál...blabla...takže posloucháš dál.. chceš vědět cos to vyhrál... no a nakonec z nich vyleze, žes nic nevyhrál a že jsou to prodavači hrnců nebo energie.
-------------------
Hm, tak asi mas ve vesmiru statut duchodce .. mozna proto, jak furt fnukas :-) Me teda nikdo zadny hrnce nenabizel, max volali z banky a nabizeli uvery, s cimz jsem je poslal do hajzlu, takze si me odskrtli, ze nechci a je pokoj. Tento rok mi volal akorat nejakej virtual s energiema a jsem ho setrel, ze to mam levnejsi, nez oni a byl zase klid. Takze nevim, jak to delas, ale asi sis p***ah do svyho vesmiru prudice, jako jsi sam a ty te ted bombardujou. Navic nevim, proc je poslouchas, staci 5 sekund poslouchat, pak podekovat a je klid :-)
01. 09. 2020 v 14:50On-line i8051  (53/184/97)
Jez1920FC22 (56/196/-)
Ne, ono to tak funguje.
-------------
Nikoli jezino, letaky se neplati z "z cen prodaneho zbozi", letaky se mozna plati ze zisku z prodeje zbozi, ale spise se plati z marketingovejch fondu. Z "ceny zbozi" nic nezaplatis. Ach ty pojmy, vid? :o)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload