Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamilovaný do nejlepšího kamaráda

02. 09. 2020 v 22:40Off-line Anonym
Abych vám, popsal svou situaci, poznal jsem nádherného chlapa, který se mi líbil už když jsem ho poprvé viděl do řeči nás přivedla zrada jednoho našeho společného kamaráda, a od té doby jsme spolu začali trávit více a více času, chodíme do parku, jezdíme na výlety, společně do klubu, občas u něj přespávám, Bohužel čistě jako kamarád.
Jenže jsem se přistihl, že jsem se do něj zamiloval, když mi z ničeho nic začali téct slzy při pohledu na to, jak se líbá s jiným.
Můj předchozí vztah skončil katastrofou, když jsem svého ex miloval ještě dva roky potom myslel jsem si, že už se v životě nezamiluju, ale bohužel je to tady, nestalo se mi to při žádném úletu ale tady do nejlepšího kamaráda.
Hrozně mě trápí vědomý že vím i to, že je aktiv ale vizuálně přesně takový jakého jsem si přál (takže by to mohlo mezi námi i fungovat)
Strašně rád bych mu to řekl, ale bojím se mu to říci, protože jednak mám pocit že nejsm jeho typ, on má rád španělské, italské, snědé velmi štíhlé typy, já jsem naopak árijec typ(špinavý blonďák), který jde na sluníčku do červena a ne do hněda, jak se mu líbí jsem
spíše normální/Štíhlé postavy ale ne tak štíhlé jako se mu líbí další věc je taková že by ke svému věku chtěl kluka kterému bude alespoň 30 :( bohužel jsem mladší
A jako třetí věc nechci ho ztratit jako kamaráda.

Stalo se vám to někdy jak by jste něco takového řešili vy?
03. 09. 2020 v 00:40Off-line pear  (103/-/-)
Život je vrtošivá milenka.
03. 09. 2020 v 02:54Off-line Zack1x  (30/178/70)
Pochopil jsem, že se bojíš a bude to pro tebe těžké, ale ... Podle mě si s ním zkus promluvit a říct mu to. Nemusíš tlačit na pilu, v případě odmítnutí můžete zůstat přátelé. Každopádně budeš vědět, na čem seš, což je vždycky lepší než nejistota nebo čekání na zázrak :-)
03. 09. 2020 v 04:07Off-line i8051  (53/184/97)
A jeeje, tohle tema tu nebylo uz pres tyden ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 09. 2020 v 14:21Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Jez: dovolím si nesouhlasit,nikde nepíše že spolu něco měli.
Buď si s ním promluv a nebo ho ber pouze jako dobrého kamaráda, i když ti to bude rvát srdce, tak už to prostě v životě chodí...
03. 09. 2020 v 19:28Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
A teď si vem, že by ses zamiloval do kamaráda heteráka. Takhle existuje aspoň naděje, že by něco i šlo.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload