Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Brácha si mě nevšímá, chybí mi časy, kdy jsme byli spolu doma

11. 09. 2020 v 23:57Off-line Anonym
Dobrý den, je mi 17 let... Mému bratrovi je 20 let...
Ale k věci... On si před pár rokama našel holku a bydlí už delší dobu u nich... A prostě já ho už skoro vůbec nevidím... Když mu volám, tak mi řekne že nemá čas... Když chci dojet k nim "pokecat"
Tak se furt na něco vymlouvá... Prostě moc mi chybí ty časy když byl ještě doma... Po večerech se cítím být sám. Někdy si říkám jestli mě má alespoň trochu rád...
Chtěl bych vědět váš názor... děkuji
12. 09. 2020 v 00:01Off-line FelixGabriel  (99/170/58)
20 rokov je vek človeka kedy už má človek iné ciele ako dovtedy. Mať ťa rád môže mať, to musíš vedieť či ťa mal rád pred tým ak áno tak sa to u chlapca nemení. Pri súrodencoch ani pri segrách :-D Ak sa cítiš sám mal by si si niekoho nájsť, ak už nie partnera/ku mal by si mať nejakých kamarátov alebo jedného bližšieho. Viazať sa na súrodenca je blbosť, žiadny pri tebe nebude celý život. Väčšinou to tak chodí je to normálne.
12. 09. 2020 v 03:55Off-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Tak to v životě chodí a to nejen u lidí, že se po určitém čase potomci rozprchnou do světa. Neboj se, že ti brácha zmizí navždy ze života. Smiř se s tím, že chce žít svůj život. Časem, až bude chtít, přijede na návštěvu, možná sdělit tu radostnou zprávu, že se bude ženit, či se staneš strýčkem, jeho potomka. Až jeho vztah zevšední, bude určitě jezdit častěji. Teď nemá čas, páč je zamilovaný a hormony s tělem manipulují trochu jinak, než tomu bylo předtím.
Až se zamiluješ ty, budeš zažívat podobné chvíle a budeš chtít být se svým klukem také. Na rodinu, sourozence, taky nebudeš mít tolik času, jako před tím. Ale budeš se rád časem vracet do rodného hnízda.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 09. 2020 v 06:33Off-line Lukrecius.01  (48/172/82)
Lidi se často tváří hrozně zaneprazdnene, když do jejich života vstoupí něco nového či když svůj životní styl změní. Tady může jít ještě i o tradiční povysovani se staršího sourozence nad mladšího. Je to smutné ale nevnucuj se, nech to být a jak psal už někdo, najdi si jiné kamarády. Srovná to jediné čas.
12. 09. 2020 v 06:44Off-line s.a.m.i.k  (50/183/98)
Jak na to koukám, Jezině už se asi dávají mínuska z principu :D Myslím si, že to náhodou popsal věcně. Nedá se nic dělat, ale má ode mě další plus. Kam ten svět spěje? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 09. 2020 v 07:23Off-line meroch  (26/173/69)
Písal si mu ako sa cítiš proste a jasne mu napíš a uvidíš jeho odpoveď rodina je dôležitá pre každého aj keď to niektorý pochopia až neskoro najme keď stratia nejakú osobu a to je už neskoro viem o tom svoje po strate blízkeho človeka
12. 09. 2020 v 08:08Off-line AwsetWrae  (32/173/100)
Daddy_Footfetish: To je poněkud extrémní
12. 09. 2020 v 08:09Off-line viktorbah  (18/168/47)
Řekni mu, že je ti to líto.?
12. 09. 2020 v 08:26On-line Vjaceslav  (38/180/75)
Anonyme nemáš žádný záliby že se potřebuješ upínat na druhé? Dost blbej přístup k životu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 09. 2020 v 08:45Off-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Najdi si kamaráda/ přítele a bráchu neřeš. Přej mu, ať mu vše vyjde, jak si přeje a hlavně, aby byl zdravý. Zbytek nech pracovat čas. Bráchu ti může vzít jen smrt.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload