Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechápu co dělá...

13. 07. 2012 v 04:48Off-line Anonym
Ahoj všichni... chcel by som sa vás spýtať, vŕta mi to v hlave už pekne dlho... Je mi 16... keď som mal 11 rokov, mal som spolužiaka, s ktorým sme si rozumeli... ale stále som mal pocit, akoby bol na mňa nadržaný... boli sme raz u nás doma po škole, keď nikto iný doma nebol... kamarát bol na PC a hral GTA... ja som si lahol na koberec a sledoval ho... v tej chvíli akoby ho to prestalo baviť, otočil sa ku mňe povzdychol a vrhol sa na mňa... tak sme sa takto chvíľu hrali - striedali sme si rolu štetky a naháňali sa po dome a predstierali, že š***me (musím to tak nazvať, lebo ináč to ani nevyzeralo :D ) pomali na každom rohu...

...potom sme ale išli do našej izby a skryli sa pod paplón, tam sme predstierali sex a zakaždým sa striedali... o pár minút sme spod paplóna vybehli a on navrhol, či sa nevyzlečieme a neskúsime to tak... tak sme sa vyzliekli, zostalo nám už len spodné prádlo... stále som mal pocit, že na mňa nadržano zíra a ja už som si v tej dobe uvedomoval, že sa mi páči a že som na chalanov, ale nejak som tomu nekládol dôraz... už sme si išli vyzliecť spodné prádlo, keď naraz prišli moji rodičia a stihli sme sa obliecť... ono situácia sa zopakovala ešte raz, keď sme boli u neho, len tam sme sa už nevyzliekali... pár dní na to, keď som zase išiel k nemu domov som mu navrhol, či to nespravíme znova a vtedy on už odmietol...

...teraz po dlhom čase čo som sa s ním nevídaval už len ťažko s ním nadväzujem vzťah, pretože rozpráva a chová sa ako absolútny hetero a nepáčilo sa mi ani keď som mu povedal, že som gay a ani sa mu to nepáči doteraz.. vždy, keď sa s ním chcem stretnúť sa ma vypytuje, či som ešte stále na chalanov...

...čo to malo teda znamenať pred tými piatimi rokmi... viem, že sme boli ešte malí... ale veľmi dobre si pamätám jeho nadržané pohľady a jeho krásny zvodný úsmev, ktorý na mňa vždy vycapil, keď som sa naňho v triede pozrel... čo to malo vtedy znamenať? prečo to robil a prečo sa tak choval, keď teraz sa tvári ako najväčší hetero?
13. 07. 2012 v 10:35Off-line igni  (36/192/130)
Já znám docela dost heteráků co si prošlo podobnou fází když byli opravdu mladí. Blbi s jinými kluky, trochu experimentovali, ale stejně jsou hetero..
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 07. 2012 v 16:56Off-line Anonym
Asi hej... ale kiež by nebol, lebo je fakt krásny a dodnes ľutujem, že vtedy prišli domov rodičia, lebo by tá "experimentácia" siahla trošku ďalej ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 07. 2012 v 21:22Off-line dadik  (35/178/77)
Taky sme si "hráli" když sme byli malí :D
14. 07. 2012 v 22:06Off-line Anonym
No jo :D Tak děkuji za odpověď... teď se už jenom směji, když se pořád zajímá, jestli jsem "pořád" na kluky... jeden z těch, co tomu nechápou :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload