Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Konec Friends Klubu

09. 10. 2020 v 08:58Off-line Anonym
Věděli, jste že nechvalně známému klubu Frineds, hrozí krach a že se zavírá?
To jsem teda zvědav, kam ty šlapky budou chodit až se to přežene
Co myslíte? Za mě, to býval super klub když to začínalo teď je to jak druhá Riviéra, zloději fetky, šlapky a další zajímavý fakt vidíte že všechna ta "Fame mládež" je najedou od snížené otevírací doby zadaná? To jsem zvědav až panu režisérovi, zakážou natáčení, zda bude zadaný i "zimník".
Ale k tématu koupi to někdo? Zůstane to otevřené? Mají noční kluby ještě budoucnost co myslite?
09. 10. 2020 v 10:03Off-line igni  (36/192/130)
Tak ono to hrozi hodne podnikum. S kamaradem co ma bar sem se o tom bavil, a rikal ze dalsi zavreni (coz tedka zaviracka v 8 uz zavreni je) na mesic treba, bude znemant krach vetsiny soucasnych baru a pod, protoze uz celej rok bude v p***li a ani pres leto to nestihli dohnat protoze neprijeli zadni turisti.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 10. 2020 v 11:51Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Těch gay baru končí vícero. Provoz od 17 do 20 hodin se fakt nevyplatí. Myslím že i Ikarus v Ostravě končí. Myslím neznamená že je to 100%
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 10. 2020 v 22:25Off-line colombo  (103/192/90)
Do tohoto klubu ještě nedávno sháněli manažera ve středním věku, no asi nesehnali toho pravého promiskuitního prcičkáře, tak to zavíraj. Zřejmě majitel byl zklamán....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 10. 2020 v 23:08Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
U nás není žádný klub na pořádný úrovni :D nehledě na osazenstvo :D s Friends zase nemám tak špatný zkušenosti na rozdíl třeba od Drakesu ale ani tak to nebylo nic co bych musel navštívit víc než 1-2x
09. 10. 2020 v 23:33Off-line Peta80  (43/187/-)
Musclehulibrk (99/-/-)
"V případě Friends klubu to bude spíš rozvoz šlapek :-)"

Ty hele, ale to by se dalo dobře skombinovat s tím rozvozem jídla/potravin/čehokoliv, třeba:
"Vaši objednávku Vám doručí a osobně předá pohledný náctiletý chlapec oblečený jen v plavkách."
Určitě by si to klienty našlo. :D
10. 10. 2020 v 00:09Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Peťo bez toho jídla už to tak funguje :D A jinak kdo chce určitě si najde způsob jak doručovatele z dáme jídlo a podobně sbalit :D já třeba měl několikrát svého rozvozce pizzy :D
10. 10. 2020 v 09:50Off-line MxP  (22/185/80)
Jeden muj kamoš z prahy to na instagramu strašně obrečel. Je to strašna pražska buzna :Dtak budou mit na tyden neroztrhanou diru
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 10. 2020 v 18:03Off-line iglw  (48/172/77)
Tak budou čistě uzavřené privátní kluby jen pro vyvolené a vše pojede dál!I Martin s Ikarusem v Ově to určitě přežije,jako možná jediný,přeji mu to!!
10. 10. 2020 v 18:15Off-line igy  (38/173/81)
Ach, ta zlomyslnost :D Umíte si představit, že by se buzny radovali z toho, že zavírají nějaké vesnické putyky? Ne, bylo by jim to úplně jedno, protože mají vlastní zábavy dost. Ale ti z vesnické putyky evidentně dost zábavy nemají a pak plodí taková téma :D
A co se toho obecně týče, pokud nějaké kluby zavřou, je dost pravděpodobné, že je po krizi otevře nějaký jiný majitel. Toho bych se nebál, komunita si umí poradit. Jen ty kluby už nejspíš nebudou tak komunitní a přátelské, ale budou to čisté byznysy rejžující návštěvníky, aby měli vystaráno na jakoukoliv krizi. Protože jak všichni říkají, přežijí jen ty schopné a zdravé kluby, což rozhodně neznamená, že se tam budete mít dobře, ale že vám dobře podojí peněženku.
10. 10. 2020 v 19:56Off-line Montyrey  (103/130/150)
Je to sice smutné, že jisté skupiny nebudou mít prcmístnosti, ale o to víc se to rozjede u nich doma.

Mě je to jedno, já byl v klubech 3x, pokaždé v jinym, a taková místa pro mě prostě postrádají smysl. Nek***im se, nejsem drbna, zajíce ani taťky nelovim, drinky si můžu míchnout doma, a chlapa si na internetu nenajdu stejně, jako bych ho nenašel v klubech. Ať to zavřou, on to zase někdo otevře. jen zamete pavouky a valíme!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload