Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Někdo, kdo se taky neumí zamilovat do gaye?

12. 10. 2020 v 11:55Off-line sun  (102/-/-)
Zdravím,
mám 30 rokov a nejako sa neviem nájsť medzi gaymi - osobnostne ani záujmami. Neviem si predstaviť žiť s mužom ani milovať muža - stratil som voči gayom a bisexuálom akékoľvek sympatie, dôveru, a občas sa pristihnem pri tom, že aj úctu.
Ešte som s mužom nikdy nič nemal, ale poznám veľa gayov a skôr či neskôr ma každý začal odpudzovať bez toho, aby som si to nejako dopredu navodzoval. Skôr som bol otvorený, ale dopadlo to rovnako. Kopec kontaktov nezaniklo preto, že by som to bol ja chcel, ale druhá strana nevedela, čo chce alebo bola nezrelá, primitívna, bojazlivá, sexuchtivá, infantilná.
Z mojej strany nejde o strach sa zamilovať, ale o neschopnosť, nechuť sa zamilovať, lebo tam nie je dôvera absolútne (a zatiaľ sa mi to vždy dokázalo ako dobrý krok). Čo i len trochu som človeku začal veriť, už som videl, ako sa mení jeho správanie a že si to vôbec nezaslúžil. Asi som alergický na typické zvyky a správanie gayov a bisexuálov. Neviem.
Došlo to až do štádia, že už určite viem, že muža nechcem. Avšak potom aká budúcnosť sa mi otvára, ak gayovia nie sú schopní budovať ani priateľstvá? Lebo predsa len nikto nemôže byť úplne sám.
Má to niekto podobne?
12. 10. 2020 v 16:34On-line miloslav9  (31/171/60)
Sun: nájdi ženu :)
12. 10. 2020 v 16:52Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Mně nějak nepasuje to, že ten, kdo "ešte s mužom nikdy nič nemal" píše: "Neviem si predstaviť žiť s mužom ani milovať muža...."
Nějaké obrácené či co.
12. 10. 2020 v 18:23Off-line Montyrey  (103/130/150)
Kolem 30 let už jsou všichni, co za něco stojí, šťastně ve vztahu a zbyly jsme tu my, co máme potíže se seznámit a pak různí "na jednu noc", manipulátoři, alkoholici a lidi, co nedosáhli ani na ucházející pravopis.
Držím palce v hledání, ale pozor na to, že na tomhle smetišti si vybírá i ten druhý.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload