Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám poruchu osobnosti

25. 10. 2020 v 22:30Off-line Anonym
Mám hraniční a paranoidní poruchu osobnosti a stydím se za ni.
Žádný vztah mi nevydržel a myslím, že z větší části právě kvůli mé poruchy. Teď, když už na sobě pracuju, mám strach se jakémukoliv nápadníkovi o tomhle tajemství svěřit, protože si myslím, že by se mě začal bát a utekl by. Mám takovou povahu, že v sobě nedokážu nic dusit a čím víc chci něco v sobě udržet, tím víc to ve mně bublá.
26. 10. 2020 v 01:07Off-line Jentak3  (25/-/-)
Vztah najdeš, ale bude to těžké jak pro tebe, tak i pro něj. Měl bys raději zvážit zůstat raději sám.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
26. 10. 2020 v 02:20Off-line Ecom338  (21/185/80)
Ahoj...na začátek ti rovnou říkám NESTYĎ SE ZA TO KDO JSI... cením si už jen toho že jsi se odhodlal s tím něco dělat...máš u mě respekt a teď to bude znít divně ale cením si taky toho že o tom dokážeš "veřejně" mluvit...věř mi nikdo není dokonalý..každý máme nějakou "diagnózu" a spousta z nás tomu nemusí přikládat velkou váhu... ale v jednom mi věř pokud tě bude nějaký kluk opravdu milovat celým svým srdcem tak přesně takového jaký jsi a nebude tě chtít změnit....A budu rád když se mi ozveš myslím si že bych ti dokázal pomoc :)
.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 10. 2020 v 06:03Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Narušen u typu Vejcohlav si nevsimej, je to jak píšou Thomas a Ecom. Nevzdavej to a bojuj.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 10. 2020 v 09:48Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Vjaceslav: Vyskytuje. v přírodě jsou druhy které tvoří dlouhodobé páry.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 10. 2020 v 12:55Off-line Teppe  (22/186/75)
Tak to ja třeba trpím :DID a není to někdy sranda, ale bez toho byl nebyl já
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 10. 2020 v 18:37Off-line iglw  (48/172/77)
No,tak se buď pod kontrolou lékaře!Já taky žil delší čas s duševně nemocným a bylo fajn!Jen musíš si nastavit mantinely,a být i tolerantní!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
27. 10. 2020 v 01:02Off-line Peta80  (43/187/-)
Já si myslím, že je lepší se s takovými věcmi naopak partnerovi svěřit, rozebrat to, popovídat si o tom. Ono totiž když pak na tebe přijdou nějaký ty stavy a on nebude vědět vo co go, tak je daleko větší šance, že to skončí třeba i konfliktem/rozchodem, než když ti bude (alespoň částečně) rozumět. Jako pokud to (svěření se) někoho odradí hned na začátku, tak je stejně vysoká pravděpodobnost (si myslím), že by se na tebe stejně později kvůli nepochopení vykašlal...
16. 11. 2020 v 19:25Off-line Insomniac81  (42/180/85)
Já mám taky úzkostně depresivní poruchu - smíšenou poruchu osobnosti. Diagnostikovali mi ji ve 33 letech. Bohužel projevuje se to u mě zkratovitým jednáním a návaly zlosti. Třeba dneska jsem se tady pustil do bisexuálů. Prostě kvůli p**ovině. Zhádali jsme se jak malé děcka. Já si prostě nemůžu pomoct. Já prostě mám s bisexuály problém uz od záčátku, co jsem začal s klukama. Prostě nemůžu mít s nimi vztah, protože mi to vadí, že jsou na holky. Všechno to začalo tím, že se mi tam nelíbil jeden názor. Napsal jsem reakci a spustila se lavina k***iky a to je konec. Vybral jsem tady všechny témata o bisexuálech a musel jsem je obohatit o své názory. Podobně to mám i na jiných diskusních fórech. Takže kluci bisexuální to dneska zchytali. Snad to přežijou, stejně je to jen takové tlachání. život je o něčem jiném než o těch komentářich. Jinak do vztahu to určitě doporučuji říct hned na začátku. Musí počítat s tím, že můžeš mít změny nálad a že to nebude jeho vina. Moje reakce bývají v některých situacích nepřiměřené, viz, třeba můj dnešní útok na bisexuální komunitu. U toho vztahu bude zřejmě problém sex. Já užívám silná antipsychotika a na sex nemám náladu. Před antidepresivy jsem byl dost sexuálně aktivní. Já říkám, že mít chlapa v náručí je to nejkrásnější na světě. A sex mě neskutečně bavil. Teď pokud budu chtít sex, tak mi psychiatr napiše tabletku na erekci, takže nedoporučuji moc náruživého partnera. Pokud budeš mít vztah a dostaneš stav, řekni to partnerovi předem a odvolejte společné aktivity. A jak ti bude dobře, snaž se mu věnovat a dávat mu najevo, jak je pro tebe důležitý. Snaž se být pozitivní a v pohodě. Hodně štěstí!
16. 11. 2020 v 20:41On-line i8051  (53/184/97)
Nooo, my se s tebou nehadali, takze zadny "Zhádali jsme se jak malé děcka" neprobehlo. Ty ses tu jen rozdrazdil, jak hysterka, zatimco my z tebe mame akorat p***l, protoze vetsiho antibisex vejra jsme, alespon teda ja, nevideli. A to jsem si to myslel o tatrmanovi. Tys ho ale predjel na plny care ... :-)

"Všechno to začalo tím, že se mi tam nelíbil jeden názor" .. jeden nazor? Behem pul hodiny jsi po X letech otevrel a zaplevelil asi 15 temat o bisexualech a dneska v tom pokracujes a opravdu to zadne "obohaceni" neni :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 11. 2020 v 10:59Off-line Insomniac81  (42/180/85)
I8051
tak já ti něco povím. Tys byl tím důvodem, proč jsem se rozdráždil. Ty tady útočíš na každého homosexuála, kdo nesouhlasí s bisexuály. Ty jsi zase homofobní vejr. Nemáš rád buzny, protože jak říkáš, nevyšel ti s nimi vztah. Já jsem schopný se s bisexuálem kamarádit, mít sex. Ale nejsem schopen s ním jit do vztahu. Vadi mi, že je i na holky. Prostě to tak mám v mozku nastaveno.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 11. 2020 v 11:48On-line i8051  (53/184/97)
Ja nikde nic, ze by mi s buznou nevysel vztah, nepsal. Ja s zadnou buznou nikdy nic nemel. Mas halucinace? ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 11. 2020 v 11:54Off-line Insomniac81  (42/180/85)
I8051
pojdme se domluvit, že na sebe nebudeme reagovat. My dva prostě se v lásce nemáme, máme odlišné názory na věc. Nehodlám s tebou dále diskutovat. Přestaň prosím na mě reagovat.
17. 11. 2020 v 12:10Off-line Kaido  (31/184/77)
Takisto mám ťažké depresie už dlho a neviem si predstaviť že by som.s tým momentálne zaťažoval nejakého potencionálne ho partnera. Najprv sa treba dať ako tak dokopy a potom riešiť vzťah, to platí úplne o všetkých ochoreniach.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload