Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Drogy

30. 10. 2020 v 10:59Off-line Anonym
Jaký máte názor na drogy?
30. 10. 2020 v 11:00On-line hacker666  (28/-/-)
Špatný, několik známých to nezvládali a hodili si to
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
30. 10. 2020 v 11:08On-line i8051  (53/184/97)
Spadla jsi do toho Sono? Tak v ostrave je to bezny. V tvym veku bych si myslel, ze musis vedet, o cem drogy jsou a co je dobry a spatny :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 11:17Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Ve zkratce: Zlegalizovat. Válka s drogami dělá víc škody než užitku a škodí všem krom mafií a politikům, což do značné míry je jedna a ta stejná pakáž.

Obsáhlé vysvětlení nechám na někom jiném: https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
30. 10. 2020 v 11:55Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Pokud bereš slovo droga jako zakázanou látku tak bych povolil všechny psychedelika a marihuanu
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
30. 10. 2020 v 12:16On-line i8051  (53/184/97)
Marihuana zakazana obecne neni .. zase vedle frantiku :-)
30. 10. 2020 v 12:19Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Hodně záleží na tom jaký drogy :D
třeba taková travka není podle mě droga :D určitý prášky na předpis bere taky někdo jako drogy a jsou cajk :D takže něco jo něco ne
a taky záleží na tom kdo je bere :D někoho zruinuje jedna dávka někdo dává 5g kokainu denně a cajk :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 12:20Off-line igni  (36/192/130)
Ja drogy mam rad legalni, tedy kofein, nikotin, alkohol a tak. :D
Nelegalni neberu ani rekreacne, protoze bych do toho mohl zklouznout a proc?
Ale jinak jsem na legalizaci drog a jejich zdaneni, podle me to je jedine rozumne reseni, protoze valka z drogama nic neprinesla a uzivatelu tvrdych drog je stale priblizne stejny pocet (procentuelne) uz asi 100 let :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2020 v 12:26Off-line pauxi  (49/178/79)
Všechny drogy bych povolil a dokonce dával na pojištovnu . Kolik dementů by zmizelo nenávratně z planety, hned by se líp dýchalo
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 10. 2020 v 12:37Off-line pauxi  (49/178/79)
A proč má smažky a dementy někdo zákazama vodit za ručičku, aby se neufetovali, když budou skoro zadara, nebudou muset kvuli drogám páchat trestnou činnost a velice rychle vykapou
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2020 v 12:37Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Pauxi: Asi tě zklamu, ale je celkem pravděpodobný že by to mělo opačný efekt :-) Drogy sice devastují těla, ale značná část toho poškození je způsobena tím že jak je to nelegální ředí se to kdečím co je ještě horší než droga sama. Legalizace by vedla k tomu že drogy by byly vyráběny farmaceutickými firmami s vyšší kvalitou, takže bez příměsí.

Další případy by odpadly, protože by se nepoužívaly nebezpečnější substituty, například Krokodýl by zcela jistě zmizel z užívání a byl by nahrazen bezpečnějším heroinem.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2020 v 12:44Off-line kloudik  (38/182/80)
Pokud by si následnou léčbu jak psychiatrickou tak zlikvidovaný pajšle platil každej sám a na čekací listině orgánů by byl vždycky až na posledním místě, tak ať si dělá kdo chce co chce
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 13:04Off-line Invictus  (23/182/100)
Tak jako arten, jen bych dodal nějaké konkrétní místa, nějaké drogové hospody. Dodavatel by byl pod kontrolou, stejně jako prodejce by byl v evidenci, a uživatel by musel zůstat v určených prostorech.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 14:02Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jo jo, zlegalizujte tvrdé drogy a všichni ti, kteří teď jedou v chlastu, cigaretách, antidepresivech... v čemkoli co jim pomáhá přežít život ve stresu a úzkostech (A kdo něco z toho nebere, že?) pak na ně (ne)doprovolně přejdou, když budou tak snadno dostupný a legální. A od toho se bude samozřejmě odvíjet i cílený marketing od firem, které to budou vyrábět a distribuovat, takže internet bude plný reklam na kokain, heroin a další dobroty. Taky začnou vycházet různé články od zaplacených "odborníků" a "lékařů", ve kterých se bude tvrdit, že když se budou drogy užívat s mírou, že škodit nebudou a v těch odvážnější se bude dokonce tvrdit, že jsou zdravé a neškodné. Pak tomu odolejte, že jo? :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2020 v 14:07Off-line igni  (36/192/130)
Lukino: to je uplne zcestny. Zaprve tem drogame se nezmeni moc cena, protoze budou vysoce zdanene, takze porad budou dosti drahe. Zadruhe, reklama je zakazana i na cigarety, fakt by nebyl problem zakazat na drogy. Zatreti, v dobach, kdy byly drogy legalni a kasel si lecil kapkama s kokainem, nebylo uzivatelu tvrdych drog o nic vic, nez dneska, kdyz jsou zakazane a jsou za to relativne tvrde postihy. Hlavni rozdil bude v tom, ze z toho narozdil od soucasne situace, bude mit stat i prijmy a ne jen vydaje.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 14:14Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tou dostupností jsem nemyslel z hlediska ceny, ale z hlediska logistiky. Teď si každý, kdo tomu nerozumí, drogu nesežene (neví kde). S legalizací si to koupíš v každé trafice nebo v lepším případě každé lékárně.

Každý, kdo si myslí, že legalizace tvrdých drog je dobrý nápad, to nemá v hlavě moc v pořádku. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2020 v 14:19Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A reklamu, i když třeba negativní (furt je to reklama), jim budou dělat sami uživatelé. Kdykkoli jsem ve společnosti kuřáků, tak polovina veškeré debaty se točí kolem toho, kolik toho v*****í, že se snaží přestat, ale nejde jim to, jestli je IQOS lepší než klasický cigarety atd. A k tomu každých deset minut odbíhaj ven, aby si mohli dát další dávku nikotinu a neměli absťák. A s drogama by to bylo úplně to samé. A já vážně nechci žít ve společnosti, kde se stane celospolečensky přijatelným tématem hovoru kokain a heroin. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 10. 2020 v 14:20Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Lukino_Luk: Fakt se podívej na to video na které jsem sem dal odkaz, než začneš někoho odsuzovat.
30. 10. 2020 v 14:55Off-line igni  (36/192/130)
V klidu, Lukino je zase mimo a plete si dojmy s pojmy :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 10. 2020 v 15:35Off-line igy  (38/173/81)
"kdo tomu nerozumí, drogu nesežene"
To jsi hodně naivní. Každý má nějakého známého, ke kterému by šel minimálně pro kontakt, kdyby něco potřeboval. A nebo dle mého každý zná aspoň nějaký klub nebo bar, kde se dají očekávat lidi v tom se pohybující. A každý viděl nějaký film, seriál nebo nedávnou výměnu manželek, aby poznal člověka na drogách a věděl, koho v tom baru oslovit... (Když si vzpomenu, jak kámošům v zahraničí na dovolené trvalo asi jen půl hodiny, než něco sehnali, přestože tam nikdy nebyli a nikoho neznali...)
Čili kdo chce, k drogám se každý dostane. Jen je pak vždy problém, že nevíš kvalitu a zdravotní rizika těch příměsí, než když by to bylo někde z lékárny. A hlavně nevíš rizika těch samotných drog, protože výchova ve školách se omezuje jenom na "Drogy NE! Jsou špatné!" ale to vám řeknou často i o předmanželském sexu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 15:56Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Igy, to ty se zjevně pohybuješ mezi pochybnýma existencema, kde je asi běžný vědět za kým konkrétně si jít pro drogu, já ne. Já nevím, za kým jít pro drogy, stejně tak to pravděpodobně neví žádní moji známí. Samozřejmě se dá předpokládat, na jakých méstech se drogy budou vyskytovat, ale říct si, že teď hned chci drogu a vědět za kým konkrétně si pro ni jít nevím a doufám, že to neví většina "normálních" lidí. :-P

A Igni, to ty a Arten jste v diskuzích, zejména v těch diskuzích mezi sebou, hodně mimo. To jen na okraj. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2020 v 16:06Off-line igni  (36/192/130)
Lukino: Ja ti poradim, projdi se vecer na Vaclavaku a budes si moct vybirat :D Jasne, my sme mimo :) A jeste pridej, ze za komancu bylo lip :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 16:19Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Lukino_Luk: Kdybych chtěl drogy, kde je tak koupím aniž bych zvedl pozadí z křesla... takže nějakej pěknej eshop, abych nepřišel o prachy tak to chce platbu pomocí multisig BTC a samozřejmě dvoufaktorové ověření ať se nikdo jen tak nedostane do mého účtu... nech mě přemýšlet jestli mě něco napadne:
Empire Market - 53 tisíc nabídek, White House Market, 12 tisíc nabídek, Big Blue Market 6 tisíc, BitBazaar Market 6 tisíc, ostatní 3000 a méně: Squere Market, Dark Market, Cannaton Market, The Majestic Garden, Cannahome, Flugsvamp, Icarus Market, Yellow Brick Market, DarkBay, Hydra Market, Tor Market, Deep Sea Market, Mega, ToRRez

(otevřeny minimálně do května 2020, aktuálnější seznam těch větších nemám, některé z uvedených jsou lokální, bez celosvětového doručení, jako třeba Flugsvamp který je švédský)

Jo sehnat drogy je fakt hoooodně těžký pro současnou mladou generaci která je velmi zdatná s počítači... Výhoda je, že darknetová tržiště mívají obvykle lepší kvalitu za stejnou cenu než pouliční prodej...

Jo a myslím že tak 2 spolužáků ze základky bych se mohl zeptat kde to koupit na ulici a myslím že by informaci dodaly, i když jsem je celkem dlouho neviděl.
Reálně i ty budeš někoho znát, jen to nepoznáš. ne každej se zdecimuje...
30. 10. 2020 v 16:24Off-line igni  (36/192/130)
Arten: Tak o te decimaci to je dalsi diskuze. Ja mam ve svem okoli par lidi, kteri jsou drogovou verzi high functioning alcoholic :D Vsichni relativne uspesni se solidnimi prijmy, nekteri berou neco pravidelne (o vikendu), nekteri jenom parkrat do roka treba kdyz jedou na festak a tak. Ale na nikom z nich by to clovek nepoznal, pokud by je nevidel primo u toho. A rozhodne nikoho z nich nejde povazovat za spodinu spolecnosti. :) Ja bych si popravde dovolil tipnout, ze vetsina uzivatelu drog jsou takovi, ne ty zniceny smazky na hlavaku, to je stejny jako s nama. vetsina jsou normalni chlapy, akorat nejvic viditelna je ta vybuznena mensina :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 16:24On-line i8051  (53/184/97)
Je fakt, ze dnesni decka sezenou fety do par minut, ale sehnat si misto, kam si jit zaprcat nebo cim si vykloktat p***l, na to zde musej zalozit tema ... :-)
30. 10. 2020 v 16:30Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Igni: No on alkohol se řadí spíše k těm tvrdším drogám :-)

i8051: Místo ti nepříjde poštou po platbě bitcoinem/Monerem :-) Nějak se nevejde do balíku :-D
30. 10. 2020 v 16:34Off-line igni  (36/192/130)
Arten: Tezko rict, zalezi asi jak definujes. Podle me ne, protoze a) je relativne tezke se predavkovat (ne nemozne samozrejme) a b) vliv na vedomi a vedome konani neni takovy. Dokonce bych tvrdil, ze trava muze mit vetsi efekt. (ale uznavam, ze to muze byt subjektivni zkusenost, ja nidky nemel z chlastu okno). Podle me to tak u alkoholu vypada proto, kolik lidi ho poziva, tedy mas mnohem vetsi vzorek.
30. 10. 2020 v 16:39On-line i8051  (53/184/97)
Arte, pockej par let a jen si stahnes STL soubor a vytisknes :-)
30. 10. 2020 v 16:45Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Igni: Myslím že co jsem viděl data dřív, tak to to spíš bylo způsobeno tím že alkohol se ředí vodou, která sama o sobě není škodlivá na rozdíl od toho čím se ředí ostatní drogy :-)

i8051: Jo už to vidím: "Mami tati, toho nového patra na baráku si nevšímejte. Potřebuji trochu soukromí" :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2020 v 17:45Off-line igni  (36/192/130)
Arten: Ty si myslel cisty alkohol? No dobre, to je jina liga, lae to se moc chlastat neda hele :D
30. 10. 2020 v 17:57Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Igni: No myslel jsem to tak že srovnáváme alkohol ředěnej vodou vs ostatní drogy ředěný například jedem na krysy :-D Z tohohle srovnání nám jasně výjdou horší nealkoholický drogy :-) Spíš by mě zajímalo jak by si stály drogy vs alkohol obojí ředěný na stejný % něčím neškodným :-D Ať to můžeme srovnat.
30. 10. 2020 v 20:59Off-line Thunder7778x  (23/175/65)
Na marihuanu, lsd, houby, apod... - lehké drogy - - na tyto mam názor pozitivní a jsem pro legalizaci, podobnou kolem alkoholu. Na další drogy ne
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2020 v 01:43Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Ve skrze je fakt že by se to mohlo legalizovat :D většina začne protože se to nesmí a jak víme zakázaný ovoce nejlíp chutná :D
spoustu lidí to pak přestane bavit a vyléčí se
takže jsem pro legalizaci ale s jednou podmínkou - chceš fetovat? klidně ale nedostaneš žádnou zdravotní péči pokud tvůj zdravotní problém bude PROKAZATELNĚ způsoben fetováním a hotovo
radši ty fetky nechat někde pochcípat pod dohledem než je nechat působit problémy jako to dělají teď
31. 10. 2020 v 02:02Off-line kloudik  (38/182/80)
Igy já bych si tvrdou drogu, myšleno cokoli na bázi chemie sehnat opravdu nedokázal protože žádnýho dýlera neznám, ani nikdo z mých známých se v těchto kruzích nepohybuje aspoň Teda nikdo z těch se kterýma se stýkám. Jako trochu brčka nebo kvalitní slivovice ti za pár minut seženu hektolitry, ale chemiu fakt ne ta na zahradě neroste :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload