Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Policie opět v akci?

01. 11. 2020 v 19:18Off-line Anonym
Co na tohle řešení nenošení roušky říkáte? viz video

https://www.novinky.cz/…uva-40340926#…
01. 11. 2020 v 19:30Off-line i8051  (53/184/97)
A proc to tu je znova, kdyz to tu uz bylo?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2020 v 19:47Off-line kloudik  (38/182/80)
Co bych na to řekl. Policajt neměl roušku a bylo jich moc pohromadě to jo, ale typek byl už před tím agresivní tak bych mu dal nejen facku. Jak jinak si mají získat u těchhle nedomrdů respekt, když jim vlastně nemožou nic udělat?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2020 v 20:56Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Toho policajta okamžitě zavřít, a ty ostatní poldy také nějak potrestat (nejlíp vyhazov), protože místo aby zabránili tomu šílenýmu poldovi v nezákonném jednání, tak jenom přihlíželi, takže jsou vlastně spolupachatelé. Měli by změnit heslo z POMÁHAT A CHRÁNIT na ÚTOČIT A MLÁTIT!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 11. 2020 v 21:05Off-line EitherOr  (28/194/73)
Jak jsem psal v jiném vláknu, občané by měli mít možnost dozorovat činnost represivních složek a jejich případné přešlapy trestat, pokud v tom orgány typu GIBS selžou. Kdyby u nás fungovaly domobrany a lidové milice, tak by s tím policistou již proběhl zrychlený proces. Oni to samozřejmě budou jakože vyšetřovat interně, takže ten policista dostane možná tak srážku z platu.
01. 11. 2020 v 21:12Off-line EitherOr  (28/194/73)
U nás v Brně zase policie jednou svalila na zem a zatkla muže, který z tramvajového ostrůvku přešel na chodník mimo přechod. Došlo k tomu poté, co po něm požadovali vyjádření, což odmítl. Policisté si zřejmě neuvědomili, že je to jeho právo a nikoliv povinnost. Sice řešili banální přestupek, ale sami se svým postupem dopustili tretného činu. Takové policisty bych nechal zavřít do kobky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 11. 2020 v 21:19Off-line i8051  (53/184/97)
Tebe bych tam zavrel s nima a prihodil i ty tvoje Lidovy milice .. sasku :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2020 v 22:49Off-line Invictus  (23/182/100)
Either: Jasně, nejlepší je, když si "spravedlnost" veme do rukou stádo vidláků odnikud a slepou Themis, symbol soudnictví, shodí spolu s "vinnými" z útesu.
01. 11. 2020 v 23:04Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Ten z**d policajt už by měl být na dlažbě a bez výsluhy...
A ti co se na něj koukali taky, nechápu proč tam těch č***ků bylo 6
01. 11. 2020 v 23:06Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Policista nesmí nikoho fyzicky napadat,na to je zákon
01. 11. 2020 v 23:54Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Je to jeden namyšlenej č***k vedle druhého
02. 11. 2020 v 05:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak znovu. K čemu ti policajti sou, když nic nesmí? Pokuta za nenošení roušky a shlukování se dejme tomu, ale nechápu, jak se někdo može zastávat agresivního, ožralýho a možná i nafetovanýho z**da. Přál bych vám ho někde potkat aby vám rozbil hubu a kolem stálo 8 policajtů v rouškách a jen ho slušně požádali aby vás nechal a nakonec vám este dali pokutu za to, že vy roušku nemáte. Měli ho párkrát říznout teleskopem
02. 11. 2020 v 08:16Off-line i8051  (53/184/97)
Tak jen bacha Jezino, aby v tom rezimu "videt vse a nebyt viden" nevideli z toho auta tebe, jak se pelesis s detma ... ;-)
02. 11. 2020 v 12:10Off-line EitherOr  (28/194/73)
Skutečným posláním policie je chránit vládnoucí třídu před obyvatelstvem. Proto heslo "Pomáhat a chránit" záměrně neuvádí koho. Kdybychom policii zrušili, tak by kriminalita možná reálně poklesla.
02. 11. 2020 v 13:24Off-line tatrman  (27/-/-)
EitherOr (25/194/73)
Skutečným posláním policie je chránit vládnoucí třídu před obyvatelstvem.

Na tom je dost pravdy. A i v minulosti to tak bylo. Šlechta a králové se obklopovali družinou zbrojnošů, nikdy nebyli na ochranu poddaných.
02. 11. 2020 v 13:36Off-line i8051  (53/184/97)
A zase si hnedka tatra fnukla. Chces kapesnicek ty nas posahany chudacku poddany? :-)
02. 11. 2020 v 14:17Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kéž by existoval mechanismus, jak zajistit poskytování služeb policie (ale popravdě nejen policie, ale všech služeb) takovým způsobem, který by efektivně trestal vymahatele práva kteří se chovají dle lidí špatně... já nevím třeba volný trh?

https://ankap.urza.cz/index.php?…
02. 11. 2020 v 14:56Off-line kloudik  (38/182/80)
Fakt nevím, co proti nim máte. Sice sem od nich párkrát po rypáku dostal, ale zaslouženě a nikdy mě nenapadlo si na ně stěžovat stejně tak při klasických pouličních potyčkách kdy museli zasahovat buď protože je někdo zavolal, nebo jeli náhodou kolem, tak skoro vždycky vyřešili situaci obstojně a chovali se i k nám jako k agresorům slušně dokud sme se i my k nim chovali relativně slušně. Když sme přepískli, následovaly obušky ale reknite mi jedinej důvod, proč by si měli nechat nadávat od kdejakýho ožungra. Vžijte se i do jejich situace když takových k****nů řeší za den i desítky tak ty nervy prostě ujedou. Já bych jim zvýšil pravomoce aby konečně mohli dělat za co sou placení
02. 11. 2020 v 15:00Off-line Kuliferda  (53/173/74)
To by bylo super kdyby dělali to,za co jsou placení... zatím to nevidím moc slibně
02. 11. 2020 v 15:01Off-line kloudik  (38/182/80)
Protože dělat nic nemožou.
02. 11. 2020 v 15:09Off-line i8051  (53/184/97)
Koukam, ze nekomu slapli cajti na bebinko a do dneska z toho maj mindrcek :-) me cajti vubec nevadej, nejsem kriminalnik a potkam je jen na silnici, kde spolu licitujeme u prestupku za rychlost, ale vzdy jsme se dohodli na cene :-)
02. 11. 2020 v 15:12Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Jediný důvod? Přiměřenost. Když ti někdo řekne že jsi blb, přiměřenou sebeobranou není vzít pistoli a zastřelit ho. Ani ho zmlátit. Přiměřenou sebeobranou je mu zas odpovědět slovně. Eskalace násilí nepřiměřeným násilím je nepřípustná, protože tak se z bránícího stáváš agresorem. A pokud tohle platí pro tebe, proč by policajti měli být nadlidi na které se tohle nevztahuje?
02. 11. 2020 v 15:12Off-line kloudik  (38/182/80)
A eště jinak. Neustále se cítíte v právu a ukřivděni za to že dostanete pokutu když dete přes cestu mimo přechod protože tohle si k vám přece nikdo dovolit nemože, ale uvědomte si, že tyhle práva mají automaticky i feťáci, alkoholici, lidi mdlého rozumu atd. Takže proč vas měl policajt chránit když na vás někdo na ulici zaútočí? Jen tím riskuje, že zaútočí i na něho a on si díky vám nesmí ani bránit tak se nedivte, že dělá, že nic nevidí. Na hrubý pytel hrubá záplata.
02. 11. 2020 v 15:13Off-line kloudik  (38/182/80)
Artene ale ten typek na videu byl už před tím agresivní tak co udělali špatně?
02. 11. 2020 v 15:29Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Reagoval jsem na: "Když sme přepískli, následovaly obušky ale reknite mi jedinej důvod, proč by si měli nechat nadávat od kdejakýho ožungra"
Video kde tebe mlátí obuškama jsem neviděl a nemohu tedy soudit jestli to byla přiměřená reakce, ale z tvého popisu šlo z tvé strany o jen slova. Pokud by došlo i k násilí z tvé strany, pak závisí na rozsahu. Zase na to že ožralej se mu pokusíš dát facku není přiměřená reakce aby tě zastřelil. Obdobně když bys už by jsi přestal s násilím, na které reagovaly násilím, pak jejich důvod zaniká též a pokračováním v násilí se agresory zase stávají oni.
02. 11. 2020 v 15:39Off-line kloudik  (38/182/80)
Chovali sme se agresivně k okolí tak nás prostě uklidnili.i když to někdy bolelo, po vystřízlivění sem vždycky došel k názoru, že mi to patřilo a zas v případě drobných přestupků se se mnou ti stejní policajti bavili bez jakéhokoli zaujetí Teda krom nějakých stiplavych poznámek na předchozí situace za kterých sme se "seznámili" ale tomu sme se vždycky jen zasmáli a jakoukoli pokutu sem dostal jen na spodní hranici. Jinými slovy, jejich chování bylo vždycky jen odrazem toho mojeho a nezřídka mě místo na zachytku odvezli dom i když to možná nebylo úplně podle předpisů
02. 11. 2020 v 15:45Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Co znamená agresivně? Tam se počítá i jen to nadávání. Z tvého popisu může vyplývat jak to že jsi narážel na slušné cajty, tak na stockholmský syndrom.
Stejně jako teď popisuješ tuhle situaci, znám situace od jiných kde policajti úmyslně šikanují až terorizují lidi za veřejnou propagaci politických názorů a aby bylo jasno nejde o nic nelegálního.
02. 11. 2020 v 15:56Off-line kloudik  (38/182/80)
Ano, někdy reagují neadekvátně situaci, ale tady řešíme konkrétní video. Mimochodem napadlo tě vzít se do situace toho řidiče? Jedeš si z práce a někdo ti hodí do skla flašku. Přijedou policajti a jak se na to budeš dívat? Buď projedou a budou dělat že nic neviděli tudíž budeš nadávat, že nic nedělají, nebo budou jednat a ty jim ještě budeš vyhrožovat, že takhle se k němu chovat nesmí? Já myslím, že sotva. Jakožto napadený budeš rád, že tuhle situaci nějak řeší. Nemožu se ubránit pocitu, že ste se moc nechali ovlivnit tím co se píše, protože když se i ministr omlouvá, tak museli určitě udělat něco špatně, ale váš vlastní úsudek stejně jako rozhled který je omezený na to co vám řekli mají značné mezery. Všechno má svůj rub i líc tak když už chcete soudit, berte v potaz všechny možnosti a názory všech stran a ne jen jedné
02. 11. 2020 v 16:21Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Nenapadlo, protože já nereaguji na ten článek ale na tebe, protože tys vyzýval ať najdeme důvod "proč by si měli nechat nadávat od kdejakýho ožungra" já ti ho našel v obecné rovině.

Zkus najít tady něco čím jsem reagoval přímo na článek. Lze za to považovat leda tak první můj příspěvek, kde jsem ale nehodnotil zda se zachovaly dobře, nebo špatně, ale že by to chtělo systém kde by dostávali zpětnou vazbu o jejich chování motivačním způsobem k lepšímu chování. Samotnou akci policie v tomto případě jsem nehodnotil. Mohlo jít o příměřený i nepřiměřený zákrok, nevím.

Kdo tu soudí jsi leda tak ty. Svůj názor na konkrétní kauzu jsem zde nedal najevo, ale ty automaticky soudíš na čí straně jsem a podsouváš mi to.
02. 11. 2020 v 16:33Off-line kloudik  (38/182/80)
Mě je jedno na či straně si ty, já to tady píšu všem a ne jen tobě. Navíc důvod si nenapsal. Ty by sis nechal srat na hlavu v jakékoli roli nebo situaci? Já Teda ne a policajti sou taky jen lidi. Míru přiměřenosti ať posoudí jiní, ale i oni mají svou důstojnost stačí je neprovokovat v té tvé oblíbené obecné rovině aby nebyli zbytečně podráždění a oni na oplátku nebudou mít důvod mlátit třeba demonstranty i když většinou ti mírumilovní demonstrující po těch zlých policajtech hažou vším co je po ruce
02. 11. 2020 v 16:46Off-line kloudik  (38/182/80)
Tomáši a to je důvod házet flašky po autech?
02. 11. 2020 v 16:49Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Pak nemíchej reakci na mě s reakcí na ostatní, protože tohle vyloženě vypadá že mě strawmanuješ, když posledních 9 příspěvků v době psaní tohoto komentáře bylo buď odeně, nebo tebe.
Ctím NAP a stejné očekávám od každého. Bez vyjímek. Kastu nadlidí s vlastními pravidly, která může mlátit lidi, neporušující NAP, protože si myslí že je nějak urazil neschvaluji.
02. 11. 2020 v 16:53Off-line kloudik  (38/182/80)
Já zas ctim jak vy k my, tak my k vy. A nevím co znamená strawmanovat tak mluv česky :D
02. 11. 2020 v 17:01Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Co jsi ale na začátku popisoval nebylo "jak vy k my, tak my k vy", ale když ty na mě slovem, já na tebe obuškem. A co vím, často je to od policajtů i útok jen za zastávání politických názorů. (O tom že aktuálně naši policajti mají morální vlastnosti gestapa, když se podílí na zotročování lidí ani mluvit netřeba.)

Strawman: https://bezfaulu.net/…ameny-panak/
02. 11. 2020 v 17:10Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Thomas.Raven: Doplnil bych tě, že to zda to ten chlap udělal či ne, pokud se sám nepřizná má rozhodnout soudce. A pokud vím soudce dredd je stále ještě jen fikce...
02. 11. 2020 v 17:50Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Íčko: nešlápli mi na bebicko a pokud je policajt normální,v klidu s ním pokecám...jed mi vadí arogantní chování některých z nich, myslí si že má uniformu,tak je mistr světa, hlavně ti mladí frajeři co byli 3x v posilovně.

Ti starší chlapi jsou v pohodě a dá se s nima mluvit

.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 11. 2020 v 22:08Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jak jsem psal, gestapáci. Ujíždějící na tom že můžou někoho terorizovat a děsit...
Takhle rozhodně civilizovaný stát nejedná a amorálnost šikanátorů je zcela jasná, když neodmítli splnit tento rozkaz.

https://www.irozhlas.cz/…10301828_sto
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload