Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Biden vyhrává

06. 11. 2020 v 17:56Off-line Anonym
Děkujeme panu Trumpovi za snahu, ale vzhledem k jeho prohře ve volbách na prezidenta USA 2020, se stává pouze komorníkem v bílém domě, kde bude poslušně sloužit nově stávajícímu prezidentovi panu Bidenovi, kterému bude leštit boty, a stát před dveřma WC s toaletním papírem v ruce, a čekat až se Pán prezident Biden vykaká :)
https://tenor.com/…gif-17412881
06. 11. 2020 v 18:12On-line rosju  (53/170/78)
Děkujeme za anonymní blitky srace, který by si měl vysrat oko
Je mi to jedno,kdo vyhraje
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
06. 11. 2020 v 18:13Off-line i8051  (53/184/97)
Takze jsem asi vyhral, jeste ze jsem pred par dny vsadil. Jen me mrzi, ze jsem nevsadil, kdyz byl kurz 1:13, to uz by byla mesicni dovca v Karibiku :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 18:30Off-line Invictus  (23/182/100)
Nějaký chlápek vsadil 170000 na Trumpa, nechtěl bych být v jeho kůži.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 18:32Off-line i8051  (53/184/97)
Zase na T byl kurz 1:2.45 ... tak asi tomu veril. Obecne ale lepsi kurzy nevyhravaj :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 18:34Off-line Invictus  (23/182/100)
No, já to chápu :)

Myslíš, že s Bidenem spadne bitcoin?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 18:35Off-line werex  (31/-/-)
A nebude se ještě přepočítávat?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2020 v 18:37Off-line i8051  (53/184/97)
I, to netusim, ja s touhle menou zkusenosti nemam a ani politice se nevenuji, jen jsem na ni chtel trosku vyrejzovat :-) A taky me T tak trosku sral, protoze si delal z uradu spise reality show a nic zajimavyho pro svet neudelal. Jen cekam, jak se ted bude vztekat, ze to bylo zfalsovany :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 18:41Off-line Invictus  (23/182/100)
Í: Spekulanti teď začnou prodávat bitcoin protože má vysokou cenu a myslím si, že trochu klesne i dolar, což dále pomůže bitcoinu dolů.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 19:02Off-line i8051  (53/184/97)
Jestli pujde dolar dolu, tak jsem udelal dobre, ze vse amikum uctuju v CZK a ne v USD, ufff :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 19:34Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Přepočet určitě bude a vsadil bych boty že Donnie to dotáhne k soudu a to může trvat ještě týdny měsíce možná i roky :D
a vůbec se mu nedivím, prohrát a ještě se socíkem jehož víceprezidentka Kamala je zarytá komunistka? to bych taky nechtěl prohrát
USA se po BLM řítí do ještě větší p***le s Bidetem a jeho kamilou
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2020 v 19:42Off-line Invictus  (23/182/100)
Tak hlavně, že naše malá demokratická republika není mixnutá s prvky komunismu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2020 v 19:49On-line rosju  (53/170/78)
Naše malá demokratická republika půjde tak maximálně ekonomicky do zadinky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 19:55Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Jak jsem psal v jiném tématu, Biden bude asi menší zlo, akorát, že to bude (řečeno terminologií st. Klause) docela nevýhra.
Tzn. asi ne všichni, co volili Bidena, mu dali hlas kvůli šarmu a kouzlu jeho osobnosti, ale určitě mu pomohly hlasy těch, co jim Trump ležel v žaludku a tak šli volit "proti".
A o výrazném vítězství-rozdílu v počtu hlasů asi taky nebude moct být řeč...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2020 v 19:57Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Ta už tam jde od té doby, co do ní Babiš udělal tunel za půl miliardy.
06. 11. 2020 v 21:32Off-line Invictus  (23/182/100)
Miliarda sem, miliarda tam. Obzvlášť teď.

Babiš má osobní zájem na tom, aby nešel stát do hajzlu, ale už nemůže udělat, aby byl v plusu.
Když o tom tak uvažuju, byl mistrovský tah těch 5 tisíc na důchodce. Důchodci dostanou přidáno, dostane se to vnoučatům, které často nešetří. Peníze se protočí a vrátí se za pár let zpátky s inflací.
06. 11. 2020 v 22:08Off-line heavick  (59/-/-)
D***lní bukvice
06. 11. 2020 v 22:51Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Invictus: K BTC, začátkem roku byl halving, tak se snížila jeho inflace, naopak prachy po světě se budou tisknout jako šílený, navíc Lightening network se pomalu dostává do použitelného stavu :-) A dlouho jsme neměli trhání rekordů a už je to zas na čase (po kterým by mohl být zas pád) :-) Ale to je jen můj odhad, uvidíme jak se to vyvine, u BTC je možný všechno :-)

Dolů to půjde určitě až se vláda USA rozhodne prodat ty BTC za tuším miliardu co ukradli ze Silk Road...
06. 11. 2020 v 23:56Off-line Anonym
ObcasnevPraze: k soudu to už dotáhl, a zamítli to :P naopak jeho výroky o nepodložených důkazech že volby byly velký podvod rozbouřili společnost, a dokonce ho televizní stanice vyřadili z obrazovek, a smazali i některé jeho příspěvky na sociálních sítích. Trump má prostě smůlu, půjde mejt hajzly. Greta to uvedla skvěle :) ať jde do kina. Karma je prostě s***ě :P pokud bude trumpeta ve svém projevu pokračovat, možná že ho spíš odsoudí za křivé obvinění. hehe
Amerika prostě patří černým, a hlavně Indiáni si zaslouží svou vlast získat zpět. Je to jejich země. Evropané jsou tam pouze jako migranti.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 11. 2020 v 00:23Off-line Anonym
Vajco Američané ho volí, do nějakých okresu na jihu USA nikdo nejezdí. Potencionální jsou větší americká města, jako jen Los Angeles, New York, Chicago, Seattle atd. Tam převládá demokratická část, a to je hlavní. Je pravdou že podle mapy je populace z vesnic hodně konzervativní, než populace z větších měst, která jsou více potencionální. Je taky pravdou že nejlidnatější stát v USA je Kalifornie, a to je stát založený na liberalismu :P I když tam byl bývalej republikánskej guvernér Arnold, který ale sám řekl v TV že Kaliforňané trumpetu rádi nemají. Trump proto nikdy Kalifornii rád neměl, šlo mu jen o slávu, byl to narcista, který na to zkrátka dojel :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2020 v 00:24Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Anonym: Vzhledem k tomu že většina médií a majo***ních socialních sítí jsou levicové a blokují pravičáky a republikány celkem často bez důvodu, tak z toho nemůžeš nic usuzovat. O soudu nic nevím, ale moc to už nesleduju, možná mu nevyšla snaha zastavit sčítání, ale to neznamená že neuspěje dál.
V každém případě, Marshall Burt jsou viníkající zprávy a asi bych tyto volby označil za úspěch :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2020 v 00:34Off-line Anonym
Artenkotorer: v každém případě prohrál, a to že to nedokázal zkousnout, s tím mu žádný soud už nepomůže. Volby byly férové, vyšší počet hlasů získal Biden, tímto končí. :) Ameriku čeká ještě hodně voleb, a vystřídá se tam ještě tucet prezidentu, ale Trump byl zkrátka hnusné nesympatické hovado. Nedělal dobrý příklad Americe, a je jedno jestli byl republikán. Díky Trumpetě šla Amerika dop***le, věřím tomu, že po zvolení Bidena bude větší klid, protože se budou rázněji trestat policejní zločiny.
Mimochodem meleš nesmysly, protože on zkrátka bez důkazu obvinil že volby byly podvod. Tohle je prostě zločin, a měl štěstí že na něj nebylo podané trestní oznámení za křivé obvinění. Když už panáček viděl že prohrává, tak chtěl sčítání zastavit. Byl to prostě hnusnej zmetek, a jsem rád. Do USA bych se rád podíval.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 11. 2020 v 00:43Off-line Anonym
Navíc v roce 2016 po zvolení trumpety mě chuť letět do Ameriky přešla, ale teď už se zase moc těším, a jsem rád že se Americe po letech daří tu konzervativní havěť vytlačit, co střílí po neozbrojených lidech a staví zdi okolo hranic s Mexikem. Doufám že to nechá Biden okamžitě zbourat. Je třeba napravit tu škodu co tam napáchal ten oranžovej Hitler. Trumpetu by navíc měli ihned po zvolení Bidena zažalovat za podněcování k nenávisti. Měl by jít sedět a na hodně dlouho.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 11. 2020 v 01:08Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Anonym: To jestli byly nebo nebyly volby férové rozhodnou soudy tak do měsíce. Ne média, ne sociální sítě, ne já, ne ty.
Noooo... mám pocit že biden tuším jako senátor byl ten kdo spolutvořil jeden ze zákonů které mohou za současnou situaci v USA s policií. O problémech kamaly se asi netřeba rozepisovat.
Trump, nebo Biden, prašť jako uhoď jeden horší než druhej. No trump možná svou neschopností byl lepší, protože posiloval pozici BTC, který má naději svrhnout diktát fiat měn.
Jaký nesmysly? vyvracím tví argumenty s tím kdo všechno ho zablokoval, To že socky blokují konzervativce je celkem častý tak to nemůžeš použít jako argument na podporu svých tvrzení. O tom že rozhodovaly soudy jsem psal jen, že co vím tak leda tak o pozastavení sčítání, to je něco jiného než rozhodování o platnosti/manipulaci. Na to si ještě počkáme. Kde je jaký nesmysl?

Hele nejsi ten žabožrout s nobelovkou?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2020 v 01:23Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
No spíš mám pocit že ti mozek vymila naše levičácka mediální pakáž.

Vadí ti jen trumpova zeď, nebo i ty obamovy? https://www.novinky.cz/…amy-40269878
A co ty obamovy klece do kterých ty migranty zavíral on? Ty "koncentráky oranžového hitlera" totiž postavil aspoň z části ten černej hitler před ním... Ale hold levicová média řvou jen když problém udělá konzerva. Pokud by jsi byl takhle zásadovej jak se tváříš, do USA nejedeš vůbec. Protože obě strany jsou hrozný. Ale ty seš radši ideově zaslepen.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 11. 2020 v 01:37Off-line Alda29  (35/192/90)
Já si na to vzpomněl pozdě, že bych si mohl na to vsadit, ale vsadil bych každopádně na Bidena, ten kašpar s přehazovačkou určitě nemůže vyhrát.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2020 v 02:07Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Já asi nehodlám nikoho urážet :D ale jestli je tu k***t co se radši schovává za anonyma aby to neschytal přímo napíše že Amerika patří černým pak jsi K***T :D a P**A dohromady :D
černý maj bejt ve svý Africe bílý v bílejch zemích a Amerika má patřit indiánům :D
v USA by bylo o 10000% méně průserů a problémů kdyby d***lní kolonizátoři nezatáhli do USA ty černý huby NEBO kdyby USA nezrušilo otrokářství
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2020 v 15:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Před hodinouOff-line akri (54/177/71) NOVÉ
Trump by se hodil mezi tu naši naši sebranku, které se říká Pražská kavárna. Ta taky když prohrává tak začne vřískat o zmanipulovaných volbách a začne se soudit.

xxxxxxxx

jako že se andrej hrabiš furt dokola soudil u všemožných soudů že ne a ne a neni estebak i po několikerém vynesení rozsudků že je ti nevadí? :D
07. 11. 2020 v 18:16Off-line Anonym
Tak už je to 100 procentní, Biden vyhrál. Loser trumpeta bude muset z bílého domu vystřelit, jinak ho Pán prezident Biden má právo zastřelit za vniknutí na cizí pozemek :) hehe
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2020 v 18:47Off-line i8051  (53/184/97)
Pozemek WH neni prezidenta, ale statu :-)
07. 11. 2020 v 20:54Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Anonym: No uvidíme zda se trumpovy povede něco u soudu. Pokud vím, stále to má v plánu. Tyhle volbym pokud byly... pokud mám použít tvůj styl přirovnávání hitler proti stalinovi. Nejlepší možný kandidát byla Jo, ale ta skončila bohužel až na třetím místě jak se libertariánským kandidátům stává běžně.

Uvidíme koho si naservírujou amíci příště, jestli zase dva hrozný kandidáty, nebo se už zaměří na něco lepšího. Rand Paul by asi byl ideální volba za republikány, ikdyž on je spíš libertarián než konzerva. O tom že by demokrati měli někoho kdo není vyloženě hrozný jsem neslyšel...
08. 11. 2020 v 21:32Off-line Montyrey  (103/130/150)
Pokud trump zmáčkne tlačítko v kufříku, tak alespoň nebudu muset řešit přežití a dožití ve světě, který se čím dál víc v p***l obrací.
Nový prezident už chystá: Klimaterror, BLMterror, války, a poslušné plnění snů všech lobbistů, co si dost důrazně požádají...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 11. 2020 v 21:45Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Trump už nic mačkat nemůže, už končí. A nepomůže mu ani ta jeho tlupa rozzuřených právníků, protože prohrál o moc hlasů. Už může jen kolem sebe kopat a prskat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2020 v 21:55Off-line Invictus  (23/182/100)
Trump je jen následek neexistence diskuze.
08. 11. 2020 v 22:02Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Je vidět rozdíl mezi voliči ve Státech a u nás: jestliže u nás jsme navolili Zemana 2x po sobě, zkušenost nezkušenost, tak těm (jak rádi tady na chytráky si hrajíce říkáme) blbým američanům stačilo k prozření jedno volební období s Trumpem.

Zajímavost: aby se po sobě vystřídali 2 prezidenti hned po 4 letech (je velký předpoklad, že Biden na další období vzhledem k věku kandidovat nebude), se stalo naposledy v r. 81.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2020 v 22:44Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Mr.mrkvicka: Trumpovo volební období končí 20.1.2021. Do té doby může tlačítko mačkat stejně jako doteď. Což taky tuším není úplně neomezeně. Respektive to spustí proces který může, ale nemusí skončit atomovkou...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload