Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

GAP-FHVC varování

24. 11. 2020 v 20:19Off-line 0-.-0  (34/175/66)
Tak už jsem se s tím setkal podruhé. Napíše vám hezký borec co by se chtěl potkat, ale předtím vyžaduje ať se se registrujete na GAP-FHVC (odkaz tu schválně nedávám).
Pošle vám pár hezkých fotek a pak to doplní nějakou na které má rozbitý xicht a tvrdí, že měl špatnou zkušenost s nějakýma homofobama nebo co a že se bojí jen tak scházet/schází se jen s registrovanýma lidma z té stránky.
Nicméně registrace po vás vyžaduje komplet info o platební kartě.
Možná už se tu někdo z vás s tím setkal. Dávám to tu jen jako varování, abyste se tam za řádnou cenu neregistrovali (jako dát komplet info o platební kartě někde na net při registraci může jen blb, ale třeba tohle info někomu pomůže a díky tomu nenaletí).
24. 11. 2020 v 20:30Off-line 0-.-0  (34/175/66)
To je tak nastavené schválně, aby sis toho nevšiml dlouho :) Je lepší obrat desítky tisíc účtů o pár kaček pravidelně než hned nějaký komplet vyluxovat. To by dlouho nefungovalo.
25. 11. 2020 v 18:11Off-line Montyrey  (103/130/150)
FAKE & SPAM. Všechno je to stejný, registrace, a bude to chtít vnutit nějaký vir nebo zaplatit kartou, kterou ti pak vycucnou.
25. 11. 2020 v 18:29On-line i8051  (53/184/97)
Komu neni rady, tomu neni pomoci ... ale je zajimavy, ze se najde spousta blbu, co jim to nedoklapne a radi dotuji podvodniky ... :-)
25. 11. 2020 v 18:30Off-line 0-.-0  (34/175/66)
Já vám rozumím chlapci a chlapi, ale dal jsem to tu protože se to zjevně objevilo znovu a pokud by to pomohlo jen jedinému člověku se nechytit, tak to účel splnilo.
Ono se to vážně celé tváří věrohodně, ne jako ty klasické fake věci.
25. 11. 2020 v 18:33On-line i8051  (53/184/97)
Ja si mozna myslim, ze prave kdyz se ti hloupi chyti, tak snad se jim rozsviti, cili je to takova skola zivota ... ikdyz mozna se mejlim :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 11. 2020 v 10:29Off-line miloslav9  (31/171/60)
Čavko
kartu vam nemôže niekto vykradnut pretože EU legislatíva vyzaduje 3D secure.
Podvod spočíva av inom.
Ide o fake zoznamky, kde si dopisujete s falosnym profilom za ktorym sedi moderátor.
Za každú správu existuje poplatok cca 1 EUR.
Pokiaľ falosnemu profilu odpíšete vydelaju na vás peniaze.

Videl som fake zoznamky kde maju dokonca v obchodných podmienkach napisane že si môžete dopisovať s fake profilom za ktorým je moderátor.
26. 11. 2020 v 11:55On-line i8051  (53/184/97)
Miloslave, miloslave .. skoda, ze nevis, ze o tom, jestli se pouzije 3D secure autorizace nerozhoduje ani tak tvoje banka nebo vydavatel karty, ale konkretni obchodnik a jeho prestiz :-) Napriklad z karty, kde po me chce GE/AB/RB 3D secure autorizaci za 30 kacek z malyho ceskyho eshopu si treba Aliexpres slizne peniz X tisic bez 3D a to tu kartu u nej ulozenou nemam. Cele to samozrejme lze pojistit jinak, ale 3D nic nespasi. Ted zavadi GE novej 3DS ePIN, cimz jen splni legislativu, ale nic extra se nestane :-)
26. 11. 2020 v 12:10Off-line Peta80  (43/187/-)
Íčkoni, tohle si vzal kde? Jako netvrdím, že to tak nemůže být, jen pokud to tak je, tak je celý 3D secure v podstatě k ničemu. O požadavek na autorizaci platby by měla (logicky) rozhodovat banka (toho, kdo platí), jinak to nikdy nemůže být bezpečný...
26. 11. 2020 v 12:17On-line i8051  (53/184/97)
Vzal jsem to primo u zdroje a to v bance, nybrz jsem resil s bankou, proc odesla platba Mapsourcu, kterymu jsem parkrat platil, ale kterej nemel moji kartu a ani jsem nepotvrdil nejaky predplatny nebo inkaso. A tak mi chytry pan vysvetlil, jak to s 3D opravdu je. To samy mam bezne s Mouserem, vyberu kartu z gugl karet a sup, klidne 50k a na nic se to nepta. Naopak Digikey se stejnym postupem naopak se pta i na 3 dolarovou castku. Takze beru to z reality a zprav kreditaka z banky :-) Mozna keca, ale to, ze se to nekdy na 3D zepta a nekdy ne, to spis potvrzuje. Nicmene vzdy mas ale upozorneni po platbe kartou, takze se da v dobe blokace zamitnout :-)
26. 11. 2020 v 12:47Off-line miloslav9  (31/171/60)
Tak za dva posledné roky co som platil kartou online vzdy vypytalo potvrdenie SMS.
Naposledy napr platba 3.23Eur na Aliexpress.com

Ďalšia výhoda ze platby kartou sa dajú vrátiť. Tzv chargeback. Tiež to vyplýva z EU legislatívy.

Aj SEPA inkaso platba sa da vrátiť. Direct debit v angličtine
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload