Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ztrácím se ve své orientaci...

29. 11. 2020 v 15:03Off-line Anonym
Hi guys... vážně potřebuji pomoc... Asi tak před měsícem jsem zažil takovou zkušenost... můj kamarád s kterým se znám od malička už nebydlí v ČR ale stále jsme byli v kontaktu... Před pár měsíci se vrátil a všechno bylo ok bavili jsme se jako dříve nebyl žádný problém... Ale pak jsme popíjeli a vyspali jsme se spolu, po pravdě nějakou chvíli jsem měl okno když jsem se vedle něj probudil bez oblečení... ten den jsme se strašně pohádali protože jsem mu to vyčítal že využil příležitosti... omlouvám se za detaily ale vážně nevím jak to celé vysvětlit... já měl přítelkyni a on taky, tak jsme si to potom vyříkali a všechno bylo ok...nechtěl jsem ztratit dobrého kámoše i přes to že jsme spolu něco měli...jenže potom jsme se spolu vyspali znovu a tentokrát střízlivý, oba dva...tak jsme se začali spolu scházet a být si blíž než jen kamarádi... bylo nám to oboum blbý že vlastně máme (tedy měli) přítelkyně... nemohl jsem si vysvětlit co se semnou vlastně děje protože to byla má první zkušenost...(jeho zkušenost první nebyla ale moje jo ) nikdy jsem nepřemýšlel nad tím že bych spal nebo chodil s klukem... ale tahle zkušenost všechno změnila... od té doby co se to stalo tak jsem zkoušel spát s holkama ale vážně to nešlo... začal jsem na něj myslet každou chvíli ale nalhával jsem si že sem jen zmatený... vyhýbal jsem se mu... nechtěl jsem v tom pokračovat... rozešel jsem se svou ex... pak jsem zjistil že on se s tou svou taky rozešel... bylo mi to tak blbé vůči ex protože jsem ji ani nepodal vysvětlení proč se chci rozejít, nechtěl jsem aby se to dostalo ven to co bylo mezi mnou a kámošem... přestali jsme se vídat a já furt zkoušel mít něco z holkami ale neúspěšně vždycky to skončilo jen líbáním nic víc i když jsem před tím s holkama spal úplně v pohodě... můj kámoš je pořád v České republice i když se mu teď vlastně vyhýbám než zjistím co vlastně chci a nechci jestli jsem vlastně na holky nebo na kluky... začal jsem se mu vyhýbat když mi řekl že delší dobu ke mě má city že to zjistil když mu bylo třeba takovich 15 let teď je mu 21,... on taky byl s holkama ale zároveň choval city ke mě takže s toho jsem tak nějak pochopil že je asi Bi...ale co jsem po tom já když po tom co jsem s ním spal nedokážu spát s holkou nedokáže mě vzrušit holka i když sem před tím spal s holkama úplně v pohodě?
29. 11. 2020 v 15:31Off-line Bahutom  (35/173/60)
A je důležité vědět jestli jsi gay/bi/hetero? Život je dynamický v každém okamžiku. Vše se vyvíjí a mění. Vono sex s klukem může být v mnohých parametrech prostě větší kvalitka, než sex s holkou. Takže je možné že jsi zkusil něco zajímavějšího a už je ten předešlý level prostě nuda. Být tebou tak dělám to, co mě baví, neřeším tyhle otázky co jsme a kdo jsem. Ono se to ukáže časem samo i bez tvé pomoci :) Ale je to jen rada. Má rada - a ta pro tebe nemusí být dobrá.
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 11. 2020 v 15:49Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Bahutom,no tak.. Nevedieť o sebe niečo, čo je 99,999% populácii úplne jasné, môže byť tak trochu blbý pocit hlavne ak ide o takú basic vec. Len to by si sa musel vedieť vcítiť do situácie niekoho iného. Ak nevieš byť ani amatérsky psychológ, tak to nechaj na niekoho iného ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 11. 2020 v 16:00Off-line Bahutom  (35/173/60)
FelixGabriel - to právě nemůžu :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2020 v 17:00Off-line Dandy1  (21/179/84)
Hele neco podobneho jsem zazil taky vklidu bud vpo a proste zi tak jak to citis ze je to spravne a vykasli se na ostatni dulezite je abys ty byl vpoho a citil ses dobre
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2020 v 17:12Off-line PanNikdo  (23/165/53)
To, že to teď s holkou nejde může být z toho, že si spal s klukem, třeba díky tomu, že si nejsi jistý, tak kvůli tomu můžeš mít určitý blok ;) jinak jak je již zmíněno, to že nevíš něco, co ví většina populace, je blbý, ale není důležité se škatulkovat, jestli chceš někam patřit, tak buď třeba bi, to používá spousta lidí, co si nejsou jistí, časem zjistíš, jak na tom jsi, zkoušej být s holkou, s klukem, prostě s tím kdo se ti líbí, je ti sympatický ;) zkus třeba vztah s tím tvým kamarádem a třeba ti to bude vyhovovat, třeba ne a tak se rozejdete a třeba i v dobrém ;) když nic nezkusíš, nemůžeš dojít k závěru, ale do ničeho se nenutit ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2020 v 17:18Off-line i8051  (53/184/97)
Cely jsi to myslim podelal, resp podelali tim, ze jste se vzajemnyho "vztahu" zrekli, byli jste z nej zmateny, jak Goro u Tokia a prestali jste se spolu schazet i presto, ze vas to spolu bavilo. Prepli jste se oba, nebo spis hlavne ty, do scenare, ze jsi heterak. Nejsi a on taky ne. Jste bisex, spis na kluky. Aktualne to tebe ani jeho s holkou nebavi a myslite jen na sebe. Tak kde je problem? Je vam spolu fajn, tak budte spolu. Neni stredovek. Dokazovani si heteractvi tim, ze budes stale balit baby a zjistovat, ze tudy cesta nevede, ti nic neda a jen budes vystreslej. Neres, jestli jsi gay nebo hetero, seber se a bud s nim. Proste jdi za tim, co v zivote chces. Jen tak budes stastnej. A je fuk, jestli s babou nebo klukem. Gudlak :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2020 v 18:39Off-line tatrman  (27/-/-)
Kdo jednou zkusí, už nechce jinak. To je známá věc. Tys to nevěděl?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
29. 11. 2020 v 18:53Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
To ovšem podľa tatrmana neplatí opačne, tj. ak gay skúsi ženu.. :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 11. 2020 v 18:55Off-line Rainyday  (29/175/62)
Fakt nevím, jaké to pro tebe bylo s holkou. Lidská sexualita je každopádně pestrá, můžeš být na holky i na kluky, víc na holky nebo víc na kluky, pansexuál, kdo ví. Zní mi to, že jsi do svého kámoše zamilovaný a bojíš se to přiznat sobě i jemu. Je to možný?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2020 v 19:04Off-line i8051  (53/184/97)
Tatrman (24/-/-) NOVÉ
Kdo jednou zkusí, už nechce jinak. To je známá věc. Tys to nevěděl?
-----------------------
To "vi" jen tvoje zmatena palice .. hale a fakt se ti to nelibilo ve ctvrtek? A nezapomen delat blbyho ... :-)
29. 11. 2020 v 19:35Off-line tatrman  (27/-/-)
I8: ve čtvrtek? O čem je řeč?

felix tady je řeč o "zakázaném" ovoci - gay sexu, tam sex se ženou nepatří, to naopak církev podporuje, pokud to neznáš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2020 v 20:41Off-line Charles2300  (32/183/85)
Mas to jako muj kamarád, jsi Gay!!!
30. 11. 2020 v 05:14Off-line SouthMoravian  (48/-/-)
Vlastně žádnej problém nenastal .Já třeba vím o své bisexualitě od puberty , ale bylo ,,pohodlnější" si to srovnat v hlavě heterosexuálním vztahem . Bohužel půlku života jsem promarnil pouze stykem se ženami ...a teď na stará kolena toužím po tom, aby mě na nich někdo pořádně ojel
30. 11. 2020 v 11:46Off-line outlaw34  (27/186/73)
Fairy tale alert.
30. 11. 2020 v 14:21Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym diki že si sa podelil o zaujímavý príbeh. Fascinujuce :)
13. 07. 2021 v 00:52Off-line boy12347  (18/169/57)
Soráč že to sem dám :D ale když to nenapíšu tak nad tím budu zbytečně přemýšlet... Ztrácíš se z mojí paměti, a lidi od nepaměti se znovu ( dal nevím :D)
13. 07. 2021 v 02:33Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Scházej, jhejejee. A doufám! Že stihnem těch pár vět...
13. 07. 2021 v 04:23Off-line rondo  (93/170/70)
Z toho si nic nedělej. I já do svých 20ti let jsem pořad nevěděl jestli jsem na holky nebo kluky. Později jsem zistil, že kluci mně víc sex. přitahujou než holky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 07. 2021 v 13:40Off-line boy12347  (18/169/57)
Doplním..
Že najdem cestu zpět, tvý oči mi scházej jejejej..
13. 07. 2021 v 14:43Off-line Tarferi  (30/-/-)
My všichni narkomani rozjebeme tenhle svět...
... a všichni narkomani už nenajdou cestu zpět...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload