Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vyzná se tu někdo v islámu?

05. 12. 2020 v 12:57Off-line Anonym
Slyšel jsem, že na islámské mučedníky čeká v nebi zástup pannen.
Což pro gaye teda není žádná výhra.
Nevíte, zda to pro gaye platí taky, nebo pro ně je tam zástup paniců?
05. 12. 2020 v 13:07Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No ako, pre pasívneho gaya zástup panicov tiež nie je moc výhra či? V takom prípade by to skôr mohol byť zástup alfa samcov ne? :D :D
05. 12. 2020 v 13:20Off-line ellvin  (23/183/81)
Jako gaye by tě v Islámu leda ukamenovali a dost pochybuju o tom, že by ses dostal někam, co oni nazývají rájem :sD
05. 12. 2020 v 13:57Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Zde máš odpověď :-)
https://youtu.be/GBvfiCdk-jc?…
05. 12. 2020 v 15:19Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ale no tak, Sono.
05. 12. 2020 v 16:29Off-line rosju  (53/170/78)
Salam alejkum, čeká tě tam zástup heteraku důchodového věku :)
05. 12. 2020 v 17:14On-line Richard33  (44/185/80)
Jak to asi vzniklo (***asíni / Hašašíni):

Prý byla vybudována překrásná zahrada a v ní byly povolná mladá devčata a následovalo toto....

Věřící, hlavně ti, kteří vykonávali politické vraždy, měli slíbeno, že se dostanou do ráje – buď po smrti při „výkonu služby“, nebo už za života. Velké oblibě se mezi nimi údajně těšil hašiš, přičemž k hlavním verbovacím technikám patřila právě vidina návštěvy ráje. Mladí čekatelé se prý ve zdrogovaném stavu dostali do zahrady s krásnými pannami, kde je přivítal jakýsi stařec a slíbil jim život v tomto ráji, pokud se stanou stoupenci nizáríji. Oním starým mužem měl být sám Hasan-e Sabbáh, který získal zlověstnou přezdívku Stařec z hory. Někteří kronikáři dokonce tvrdí, že ráj se skrýval za zdmi Alamútu a Hasan tam své věrné pouštěl za odměnu.

Následně byli návštěníci byli opět omámeni a "vráceni" na tento svět. Proto následně neměli problém zemřít pro svého vůdce, veděli, jaká odměna je čeká. To, že to tak není nikdo z nich říct nemohl :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 12. 2020 v 20:41Off-line Tom3295  (28/180/-)
No vzhledem k tomu, že Islám homosexuální styky zakazuje, tak ani nikdo nepočítá s tím, že by se homosexuál mohl dostat do "nebe"... Najdi si třeba pár úryvků o tom, jaké postavení má v Islámu žena a uvidíš, jak "tolerantní" je to náboženství...
05. 12. 2020 v 21:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Ta otázka v úvodu debaty je trochu oxymoron ne? muslimský gay totiž nejde do nebe tak na něj nemá kdo kde čekat, jde do džeheny ohně pekelného :D
05. 12. 2020 v 23:08Off-line Titan24  (30/168/56)
Asi takhle...žádná abrahámovská víra nevidí gaye a lesby v nebi, ale v pekle.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 12. 2020 v 23:26Off-line i8051  (53/184/97)
Nikoli tatrmane, na tebe tam budou cekat heteraci v kabinkach nebeskyho Paladka ... ;-)
06. 12. 2020 v 05:58Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sergej2020: Hmm... součástí evropského dědictví asi stejně jako všechny ostatní psychické choroby přenosné z rodiče na dítě... (nejsem islamofob, za nemoc považuji všechny náboženství...)
06. 12. 2020 v 06:49On-line Richard33  (44/185/80)
Titan24: Ano, starý zákon je taky super čtení. A teď mi řekněte, v čem je to jiné než to, co je vyčítáno Koránu :)

Za prvé: Když u oltáře obětuji býka jako zápalnou oběť, vím, že je to libá vůně pro Hospodina (Leviticus 1,9). Problémem jsou moji sousedé. Tvrdí, že je to nelibá vůně pro ně. Mám je odrovnat?

Za druhé: Rád bych prodal svou dceru do otroctví, jak to dovoluje Druhá kniha Mojžíšova (Exodus 21,7). Jakou přiměřenou cenu bych dnes podle Vašeho názoru měl za ni chtít?

Za třetí: Vím, že se nesmím dotknout žádné ženy, je-li ve stavu menstruační nečistoty (Leviticus 15, 19-24 ). Problém je v tom, jak se to o ni dovědět. Zkoušel jsem se ptát, ale většina žen reaguje na dotaz podrážděně.

Za čtvrté: Leviticus 24,44 ustanovuje, že mohu vlastnit otroky, muže i ženy, získám-li si je ze sousedních národů. Jeden přítel má za to, že se to vztahuje na Mexičany, ale na Kanaďany ne. Proč nesmím vlastnit Kanaďany?

Za páté: Mám souseda, který o sobotách vždycky pracuje. Exodus 35,2 jasně stanoví, že musí zemřít. Znamená to pro mě morální závazek, abych ho vlastnoručně usmrtil?

Za šesté: Jeden můj přítel si myslí, že i když pojídání všeho, co nemá ploutve a šupiny, jako mušlí a humrů (Leviticus 11,10) je prezentováno jako hodné opovržení, je to ohavnost menší než homosexualita. Mně se to ale tak nejeví. Můžete mi to nějak víc objasnit?

Za sedmé: Leviticus 21,20 praví, že se nesmím přiblížit k hospodinovu oltáři, jsou-li mé oči stiženy nějakou nemocí. Přiznávám, že nosím brýle na čtení. Musí můj zrak být dokonalý, anebo se na tohle dá použít nějaká obezlička?

Za osmé: Většina mých mužských přátel si dává stříhat vlasy i přistřihovat vousy, přestože to Leviticus 19,27 jednoznačně zakazuje. Jakou smrtí mají sejit?

Za deváté: Podle Leviticu 11,6-8 vím, že dotknu-li se kůže mrtvého vepře, budu nečistý. Smím doufám hrát kopanou míčem z vepřovice, když si navléknu rukavice?

Za desáté: Strýc má statek. Proviňuje se proti Leviticu protože osívá totéž pole dvojím druhem semene. Navíc nosí jeho žena šaty utkané z dvojího druhu vláken (bavlna + polyester). On nadto často zlořečí rouhá se. Je opravdu zapotřebí té námahy se svoláním celé vesnice, abychom je ukamenovali (viz Leviticus 24, 10-16 )? Nestačí, když je formou drobného rodinného obřadu upálíme, jako se to dělá s těmi, kdo se vyspí s tchyní (Leviticus 20,14)?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 12. 2020 v 08:03Off-line iglw  (48/172/77)
Některé příspěvky jsou velmi dobré a stojí za přečtení!Ale svět,ani Evropu nezměníme!Řítíme se do vlastní záhuby a je jedno,jestli bohatí,přebohatí,či chudí!
06. 12. 2020 v 12:31Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sergej2020: Hmm spíš to že dítě klidně může mít imaginárního kamaráda, když ale lidi i v dospělosti mají imaginárního kamaráda... a co hůř i imaginárního nepřítele, tak mi to příjde jako fakt celkem vážnou psychickou chorobu.
06. 12. 2020 v 13:09Off-line Fgjk  (21/195/90)
Všechna náboženství (krom jednoho) jsou zločinecké ideologie, které jsou proti ženám, homosexuálům a dalším lidem, kteří přemýšlí jinak....
Chci upozornit sergeje, že Osmanská říše je potomkem Východořísmké říše, která je potomkem Římské říše, což je potomek Řecka zrozeného a navazujícího na Mykénskou kulturu...Mykéňané v islám nevěřili...zkus se vrátit do školy;-)
A dovolím si to tvé tvrzení trochu upravit Artene...všechna náboženství jsou jako rakovina. Začla nevinně, ale jak rostou a rostou, společnost a pokrok umírají...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 12. 2020 v 14:46Off-line Femboy1  (19/174/70)
Islámské mučedníky možná, ale muslimové nemají rádi homosexuály.
06. 12. 2020 v 14:48Off-line Femboy1  (19/174/70)
Sergeji, islám vždy byl součástí Blízkého východu, ne Evropy.
06. 12. 2020 v 15:49Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk takže když jsem proti gayům tam jsem fanatik i***t homofob a netolerantní ale když ty proti církvi tak nejsi zakomplexovaný i***t rád bych podotkl že myslet si to že křesťan bude automaticky proti gayům je stejné jako myslet si že gay spí každou noc s jiným klukem ( oboje tu jeden čas bylo a u některých je stále )
06. 12. 2020 v 15:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak ve španělsku byli vědci a umělci pozdního středověku a pak renesance většinou židi a pak taky maoři, což byli muslimové ze severní afriky... což byl pozůstatek toho, že pyrenejský poloostrov byl v ranným středověku muslimský chalifát :D btw jižní španělsko bych blízkým východem nenazýval :D kdo četl dona kichota (ano vím jak se to píše správně ale seru na to) tak si asi pamatuje ty zmínky o maurech... jo a kdo zná hraběte drákulu tak možná ví, že legenda pochází z historicky existující postavy rumunskýho knížete vlada napichovače který evropu zachránil svého času před invazí muslimů - to eště nebyly neziskovky prosperující z dovozu islámských imigrantů :D takže islám svým způsobem určitě součástí evropské kultury/dějin je, stejně jako je součástí evropských dějin nacismus a svatá inkvizice...
06. 12. 2020 v 16:17Off-line Fgjk  (21/195/90)
Zase tenhle vypatlanej blbeček...něco jinýho je gaye kamenovat a a něco jinýho je si myslet něco jinýho....
To nic nemění na faktu, že ti jsou zbytečné přežitky z dob minulých;-)
06. 12. 2020 v 20:27Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Fgjk: Které je to jedno? :-)
06. 12. 2020 v 21:22Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk takže platit desátek poslouchat desatero a jednou za týden jít do kostela je out ale platit ve většině zemí 20% daň poslouchat tisíc zákonů a chodit skoro každý den do práce je teď in ?

Pochop že dřív byli církve a víra životní styl ne víra sama o sobě z jako věřit v něco takže svádět na lidi co věří v Boha že v minulosti upalovali čarodějnice a leváky a vymítali schizofreniky a gaye je stejné jako kdybych řekl že za HIV můžou gayové naprostá blbost která ukazuje rozdíl mezi kauzalitou a korelací
06. 12. 2020 v 22:00Off-line Fgjk  (21/195/90)
To jedno je budhismus...i když to úplně náboženství není...
Náboženství jsou nádory společnosti, které lidi rozdělují a izolují;-)
06. 12. 2020 v 22:08Off-line Fgjk  (21/195/90)
Zkus se na to podívat takhle
Bůh...Hitler...Stalin
Bible...Mein Kampf...Komunistický manifest
Církev...NDSAP...KSSS
Nevěřící...Židé...buržousti
Prvotní hřích...semitství...třídní boj
Nesmyslné žvásty...norimberské zákony...vykonstruované procesy
Lepší svět....lepší svět...lepší svět

Už ti to dochází...tohle jsou jedny z mnoha paralel těch největších a nejzrůdnějších ideologií...to jsou všichni slepý, že to nikdo nevidí?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 12. 2020 v 22:23Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jmeno-nick: Přečti si něčo od Murray Rothbarda. Státy nejsou v pořádku.

A číslo máš blbě, kéžby jen 20%, suma výpalného (politicky korektně daní) je něco kolem 2/3 přímů, ne 20% (zdravotní pojištění... mají vlastnosti daní, ne pojištění, název je tedy lživí. Proignoroval jsi daně spotřební a DPH)
06. 12. 2020 v 23:56Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk ty pochop dnes se koukáš že je špatný Stalin Hitler Církev atd. ale tak na to koukáš ty dnes v každé době se z odstupem času najde obří trhlina která obrovsky zvýhodňuje jedny lidi a znevýhodňuje nějakou menšinu objektivně můžeme říct že Fašismus byl zatím nejhorší protože znevýhodňoval hodně lidí a zvýhodňoval málo ale dnešní doba napíšu ti to abys pochopil

Prý rovnoprávnost........ Hyperkoreknost a nemožnost říct svůj názor........ Naprosto zdeformovaná společnost

Jenom taková zajímavost víš že lidi s depresemi vidí svět až o 15% víc jak je. Já sám mívám úzkostné stavy z věcí které by normální lidi neměli a je to jen o uvědomění. Pokud se oprávněně bojíš nechat v kavárně mobil ležet na stole a jít na WC znamená to že i když se můžeš uklidňovat že je na světě víc dobrých lidí tak celková společnost krade.

Artenkotorer už v nějaké jiné diskuzi jsem si všiml že jsi proti daním můžeš říct proč ?
07. 12. 2020 v 01:14Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Nepleteš si slova fašismus a nacismus? Je tam dost podstatný rozdíl...

Když tu píšeš o té utlačované skupině, předhodím jeden citát na toto téma, který naznačuje odpověď na tvou otázku.
“The smallest mino***y on earth is the individual. Those who deny individual rights cannot claim to be defenders of mino***ies.”
― Ayn Rand

Daně jsou amorální, protože zpochybňují vlastnická práva - prakticky jde o legalizovanou krádež. Všechno práva která uznávám plynou z vlastnických práv. Například právo na život je právo na sebevlastnictví.
07. 12. 2020 v 07:29Off-line Fgjk  (21/195/90)
Panebože jak někdo múže bejt tak blbej...každej normální člověk sere na nějakou hyperkorektost (to se paradoxně ohání halvně lidi, co jí nejvíc potřebujou, protože nejsou schopný si najít své místo ve společnosti a neunesou názor jiných). Nikdo žádnou hyperkorektnost nepotřebuje. Kdybý nebylo náboženství, tak žádné věci jako šovinismus, rasismus, homofobie, xenofobiea prostě nejsou a to je fakt.
To ty ale nikdy nepochopíš....ostatně jako většimu věcí. Hraješ si na machra přitom jseš hovno;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 12. 2020 v 15:54Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Artenkororer takže ty bys zrušil daně ? Jako vážně a to jsem si myslel že jsi chytrý ok dejme tomu že budeme žít ve světě kde by jsem si skutečně sami platili všechny služby po či silnici pojedeš ? Do čí nemocnice půjdeš ? ( Teď se bavím výslovně o té budově ) bez daní by stát nebyl a bez státu by v dnešní době všechno někomu patřilo a všechno by tě vyšlo mnohem dráž.

Jak někdo může být tak blbej a že napište že jsem blbej a přitom popře z všeho co jsem napsal jednu dvě věci a z toho dvě blbě
1. Hyperkorektnost ještě není v ČR ale blíží se jinak pokud si myslíš že není hyperkorektnost ani v Americe zkus natočit video kde bude jenom černá obrazovka pojemnenovat to proč jsou gayové horší a dát to na YouTube určitě ti to nesmažou
2. Tak já nevím rasismus nemá s křesťanstvím ani jinou vírou vůbec nic společného a já jsem podle vás homofob a v životě jsem nebyl věřící nevím ani o nikom v okolí že by byl věřící a ani v rodině a jediného věřícího člověka co znám je moje bývalá učitelka na housle když mi bylo 6 ale možná mi vybrací G struny dala homobofii do hlavy
07. 12. 2020 v 17:03Off-line i8051  (53/184/97)
Tak jde o to, ktery Daně platiš a za co ji platiš ... :-)
07. 12. 2020 v 17:04Off-line Fgjk  (21/195/90)
Třeba daň z nabytí nemovitosti je zločin
07. 12. 2020 v 17:06Off-line Fgjk  (21/195/90)
A camarade psychiatré...mohu tě uklidnit...za homofoba tě fakt nemáme...ty jsi jenom takovej místní šašek;-)
07. 12. 2020 v 20:41Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk je zajímavé jak se vždycky když tě označím za manipulativního urazíš ale když ti vývratím všechno proč jsi mě ty označil za tak blbýcho tak je ti to jedno
07. 12. 2020 v 20:50Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Jmeno-nick , je hrozně únavné číst ty tvé nesmysly, tys nikdy nikomu nic opravdu nevyvrátil, neboť jsi vždy argumentačné mimo.
07. 12. 2020 v 20:54Off-line Fgjk  (21/195/90)
Nic jsi nevyvrátil...a ti nenadávám...jen a pouze konstatuji skutečnosti. Jses šašek...nrbo jsi snad už zapomněl na to, že jses považoval za polyglota?....vyvráceno
Za sedmnáctiletého/patnáctiletého...vyvráceno
Programátora...vyvráceno
Biochemika....vyvráceno
Nebo to jak jsi tvrdil, že relativita se učí na základce a že ji chápeš...přitom jsi své znalosti neprokázal...jediný na co ses zmohl bylo, žes popřel existenci fotonu

A co, že to tak bylo? Nacismus taky tak byl? Takže je z pohledu doby v pořádku?
07. 12. 2020 v 21:04Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Tak si to shrňme


Nejdřív jsi napsal jak někdo může být tak blbý že hyperkorektnost není na což jsem napsal že v ČR zatím ne ale USA a západní Evropě už bohužel ano
A pak jsi napsal že kdyby nebylo náboženství tak by nebyl rasismus homofobie atd. i když opomenu to že jsem pár komentů nad tím psal že to že v době kdy hlavní trend byl křesťanství byla i homobobie je korelace a ne kouzalita tak ani xenofobie ani rasismus a v dnešní době v ČR ani za homofobi nemůže žádná víra.


Otázka když na 100% víš že nejsem biochemik, programátor, není mi sedmnáct a neumím víc jak 5 jazyků ( což je zajímavé že tomu nevěříš když třeba v Švýcarsku umí 3 jenom od narození a znám lidi co i 4 [rétorománština] a k tomu je angličtina takže kdybych pocházel ze Švýcarska tak by to těžké nebylo ). Tak to bys přesně měl vědět kolik mi je co dělám kolik jazyků umím a na jaké škole jsem studoval ( protože jsou školy s větším okruhem věcí běžný programátor na matfyzu se asi k biochemii úplně nedostane )
07. 12. 2020 v 21:10Off-line Fgjk  (21/195/90)
Panebože jak někdo múže bejt tak blbej...každej normální člověk sere na nějakou hyperkorektost (to se paradoxně ohání halvně lidi, co jí nejvíc potřebujou, protože nejsou schopný si najít své místo ve společnosti a neunesou názor jiných). Nikdo žádnou hyperkorektnost nepotřebuje. Kdybý nebylo náboženství, tak žádné věci jako šovinismus, rasismus, homofobie, xenofobiea prostě nejsou a to je fakt.
To ty ale nikdy nepochopíš....ostatně jako většimu věcí. Hraješ si na machra přitom jseš hovno;-)

Nvm jak ty, ale já nemohu najít, kde píšu o tom, že hyperkorektnost není
Četl jsi někdy Bibli? Ta je plná nenávisti. Plná věcí, které se příčí rozumu člověka...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 12. 2020 v 22:38Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk narozdíl od lidí od 90% lidí ano já jsem bibli četl i korán a ono to skutečně působí o nenávisti ale možná to souvisí s tím ( teď se bavím jen o Bibli ) že je to o životě svatých a naopak těch nejzlejších nikdo nechce aby jsi se choval jako Ježíš a stejně tak nikdo neříká že když zabiješ člověka tak kvůli tomu bůh zatopí celou zem.

Promiň měl jsem mínění že si myslíš že většina společnosti je normální a většina společnksti stačí na to abys řekl že je to ve společnosti protože " každej normální člověk sere na nějakou hyperkorektnost" já chápu jako to že 80% společnosti na ní sere což není pravda v USA
07. 12. 2020 v 22:49Off-line Fgjk  (21/195/90)
To, co jsi napsal je blbost
Vem si jenom knihu Genesis...co třeba příběh O stvoření?
To, žes to četl je sice hezký, ale pořád je to dost malinkatej střípek těch náboženství....zlus nějaké ind**ké texty-ty jsou aspoň trochu naučné a přiznávají jak to vše je a při bližším ohledání lze zjistit, že je to dost podobný...tato díla své příběhy převzala z Mezopotámských mýtů ( to, že si je potom upravila podle sebe je věc jiná)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 12. 2020 v 23:52Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jmeno-nick: No zánik státu... je tak nějak v plánu. Jmenuje se to anarchokapitalismus a popravdě, by to bylo v průměru levnější, protože stát plýtvá penězi a navíc poškozuje ekonomiku, takže jeho vlivem jsou lidi chudší (krtom těch pár co profitují přímo na státu).

Bez státu by to bylo dražší? Můžeš my vysvětlit tu logiku? Stát nemá žádné magické peníze. Stát má jen peníze co sebere lidem. A ty peníze pak z velké části prošustruje (Sakra máme, či jsme alespoň před pár lety měly i daň který je dražší vybrat než kolik se vybere!). To že část peněz se ztratí v úplatcích pominu, v první řadě je totiž problém že centrální plánování neumožňuje ekonomickou kalkulaci a tak je z principu neefektivní.

Zdravotnictví, dneska jsem nucen se smířit s horší kvalitou zdravotní péče než jsem ochoten zaplatit na pojištění, rád bych si pár tisíc připlatil za nadstandard a třeba i přednostní přístup (což je dobrá věc. Já bych zaplatil na pojištění víc a privátní (a volnotržní) pojišťovna by víc platila nemocnici výměnou za lepší služby. Nemocnice by si za to mohla koupit další vybavení a lépe zaplatit doktory a vzít jich více, což by snížilo fronty všem, nejen těm s nadstandardem).
Místo toho máme totálně podfinancovaný zdravotnictví s tuším měsíčníma frontama na vyšetření (z hlavy tuším že CTčko a MRI je tím obzvláště proslavený) což způsobí prodlení léčby a vyšší úmrtnost. Od pár doktorů jsem slyšel že koncem roku se v nemocnicích začíná například malovat,... protože obvykle dochází prachy na léčbu rakovin a nemám důvod jim něřit.
Mimochodem, celosvětoví privátní pojištění, které je za tržní ceny by mě dnes vyšlo výhodněji. Pokud bych chtěl u imglobal základ dostal bych se na 2530kč, ze mzdových nákladů celkem je zdravotní pojištění s minimální mzdu odvedou 1971kč. Ok ti by to měli dražší... pokud by nezvolili levnější pojišťovnu, což jsu tuším od 60USD, ale teď to hledat nebudu, oproti tomu medián mezd (29 123) odvádí na zdravotním pojištění 3932kč, takže pro ty by to bylo výhodnější
.
Nutno podotknout, jsou to globální ceny, takže omezením jen na ČR která vyjde levněji než třeba USA, by jsi se s cenou dostal nejspíše níže, stejně tak by ceny snížilo samotné odstranění státních regulací které zvyšují byrokratickou zátěž lékařské péče a omezují vznik konkurence,.. A to jsem se nedostal ani k možnosti upravovat výši pojistky dle životosprávy, čímž by jsi lidi dodatečně motivoval k tomu, lépe se o své tělo starat (což dnes není a zvyšuje to náklady na pojištění).
08. 12. 2020 v 00:07Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
PavliQ: Hmm, existuje ekonomický směr který chce daně omezovat a nejlépe i rušit. Extrémnější křídlo všechny a to i se státem, ale jistě, jsi schopen od stolu, bez toho aby jsi znal argumenty, nebo se nad tím i jen zamyslel, označit za d***ly.
Spíš bych viděl na to že státní propaganda ve školství funguje...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2020 v 00:54Off-line i8051  (53/184/97)
Tak pokud by chtel bejt zabozrout fakt hyperkorektni a znal fakt vyznam toho slova, tak zmizi a usetri nas tech sracek ... :-)
08. 12. 2020 v 12:43Off-line 1H1  (74/-/-)
Tak nevím nic o tom, že by je tam čekaly davy panen, ale v Koránu stojí, že na onom světě je čeká rajský život. Ostatně i proto se tak rádi vyhazují do povětří. Ale to jsou jen Ti fanatici, jinak je to země od země, všude trochu jinak. Každopádně ale v Koránu také stojí, že křesťané jim musí sloužit, nikdy naopak!
08. 12. 2020 v 22:07Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Artenkotorer velmi rád ti to vysvětlím ty platíš pojišťovnu atd a ten strašně hamižný stát který vlastní obrovské množství pozemků je za to spravuje něco líp něco hůř jenom naprostý k****n by si stěžoval na nás zdravotní systém ( pokud v něm nepracujete ale to že 80% studentů zdrávky jsou pak jinak za to stát nemůže ) atd. ale v situaci kdy by jsi státu neplatil obecně ale platil by jsi za jednotlivé služby tak krom toho že by to byl blbej nápad by se stát dřív nebo později rozpadl no a co pak každá věc každý pozemek by někomu patřil a každý je hamižný takže vyjdu před svůj pozemek a budu platit za to že jdu po někoho chodníku pak 20 přejdu silnici která taky něčí je atd. jak by to fungovalo ? Nebo řekni mi jak by jsi si to představoval uvědom si že někdo musí platit policii nebo ta je taky zbytečná ?

i8051 kdyby jsi si někdy přečetl co jsem psal tam bys věděl že jsem naopak proti hyperkorektnosti a jelikož jsem vám tady vysvětloval rozdíl mezi "hyper" "hypo" a "a(n)" tak bych řekl že spíš ty s tím budeš mít problém
08. 12. 2020 v 23:13Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jmeno-nick: V průměru o dost hůř než zvládá soukromá osoba spravovat vlastní majetek. můžu ti to vysvětlovat, ale skončí to hádkou na kterou z minulých zkušeností s tebou kdy plácáš nesmysly o věcech o kterých víš žalostně málo a nebudeš schopný, nebo ochotný pochopit základní fakta. Takže to řeknu jednoduše:
Stát je obecně špatný hospodář a proto by se měl starat o co nejméně věcí: Ekonomové Mises, Hayek a vlastně všichni ekonomové rakouské ekonomické školy.
Z klasických ekonomů pak z velké části třeba Milton Friedman.
Stát by neměl vůbec existovat a všechny služby by měly být přenechány trhu: Primárně Rothbard, ale pak všichni zastánci anarchokapitalismu

Český Mises institut má na svých stránkách zdarma dost e-booků. Příjemnou zábavu

Abych to vyjasnil, když urážíš kvůli osobním zájmům - kdy píšeš že jsem blbej protože se dívám na star trek, či když položíš konkrétní otázku a já odpovím konkrétně a ne obecně tak reaguješ že jsem i***t, tak fakt nenacházím motivaci s tebou dlouze diskutovat.
09. 12. 2020 v 00:57Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Kdypa jsem tě urazil že jsi blbý protože koukáš na star trek řekl jsem akorát že jsi i***t a to protože cpeš všude evoluci protože nic jiného neumíš ne skutečně nemají nemoci ani etymologie sama o sobě nic společného s evoluční biologií.

Já jsem se zeptal jak si to představuješ pokud to že neexistuje žádný stát tak jsi naprostý i***t. Já bych to v ideálním světě udělal tak že by si lidi krom politiků vybírali i kolik procent z rozpočtu ( jejich daní ) kam půjde což by znamenalo že by jsi řekl 12% na zdravotnictví 15% na sociální dávky atd. jenže mi v ideálním světě nežijeme žijeme ve světě kde si zvolíme někoho na koho pak většina nadává a ve světě kde na každou původně dobře myšlenou demonstraci přijde 40% lidí co se chtějí akorát porvat taky žijeme ve světě kde pořád má člověk na prvním místě sebe ( proč by nějaký gay přiznal že nemusí plnohodnotně vychovat dítě když ho tak moc chce vždyť jde jen o děti [čímž neříkám že se tak stane to se neví stejně jako se neví jestli bude v pořádku to píšu jen aby se nevyvolal diskuze] )
09. 12. 2020 v 08:30Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jmeno-nick: projdi si soukromí chat. psal jsi to tam.

Já ti napsal zdroje pro teoretické základy bezstátní společnosti, protože nemám náladu na to, to vysvětlovat zrovna tobě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload