Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Našli jste tady někoho?

06. 12. 2020 v 13:44Off-line imonly16  (19/180/60)
Mám otázku, našli jste tady někoho? Myslím třeba jen na úlet... tohle je můj druhý profil tady. Ten první byl na pokec, tenhle už na setkání, a až teď vidím kolik je tady žvanilů...
06. 12. 2020 v 14:01Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Asi jak má kdo zájem se opravdu seznámit. Já našel a jsme spolu pořád ;)
06. 12. 2020 v 14:26Off-line tatrman  (27/-/-)
Jez ale má tam i orál aktivně a anál pasivně.
06. 12. 2020 v 14:43Off-line Fgjk  (21/195/90)
Jez má ale pravdu
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 12. 2020 v 10:47Off-line i8051  (53/184/97)
Jde to. Ale zalezi hlavne na tobe, ne na ostatnich ... ;-)
07. 12. 2020 v 11:03Off-line tajemnydavid  (32/184/115)
Ano setkal a měl sem štěstí vždy na fajn kluky, :) Musíš hledat.
07. 12. 2020 v 11:46Off-line FlipyFlipy  (36/175/70)
Často premýšľam, či ešte existuje človek, ktorý túži po skutočnej a úprimnej láske. Láske, ktorá dokáže prežiť aj napriek búrkam života, ktoré sa jej postavia do cesty. Rád by som spoznal človeka čistého, úprimného a vnímavého srdca. Človeka, ktorý nechce, aby po celý zvyšok jeho života kráčal životom sám, ale rád by ho zdieľal s niekým, kto za to stojí. Človeka, ktorého hlavným zmyslom života nie je len sex, ale rád by sa delil o svoje starosti a radosti s niekým, kto by ho vedel pochopiť, vypočuť, ktorý by vedel vyčarovať úsmev na tvári, s ktorým by sa mohol ísť len tak niekam prejsť, stráviť pekný večer vo dvojici, s ktorým by zaspával v objatí, ktorý vie potešiť objatím. Človeka, ktorý má vo svojom srdci dostatok miesta aj pre toho druhého a nemyslí len na seba, ktorý sa pozerá na toho druhého a vníma ho ako celok aj s jeho nedostatkami. Človeka, ktorý sa nepotrebuje obklopovať množstvom „kamarátstiev“, ktoré sú plné faloše a pretvárky. Ak si sa našiel v týchto pár riadkoch, budem rád ak napíšeš. To, o čom som tu písal, samozrejme ponúkam aj ja :)

....mám 32 rokov a milujem život. Rád pokecám s kýmkoľvek o hocičom... medzi moje záľuby patrí dobrá hudba, rád si zahrám tenis či voleyball tiež rád plávam, i keď športu sa zase až toľko nevenujem.... skôr priatelia, zábava, film... Rád čítam :) a čo hľadám? pokec, priateľov, lásku? človek nikdy nevie čo ho tu stretne....možno že nájdem to čo hľadám...možno si to práve ty :)) môj názor na lásku - nájsť tú pravú osobu je niekedy ťažké, ale určite je to krásne... snažím sa byť úprimný, veď každý človek by mal byť sám sebou, vedieť prijať ostatných s ich dobrými a zlými vlastnosťami, ale predovšetkým prijať a vážiť si samého seba....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 12. 2020 v 11:52On-line Kuliferda  (53/173/74)
Dá se najít
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 12. 2020 v 14:12Off-line Wojciech  (52/-/-)
Také zloději i "chytráci" a dost takových co si pletou Y s tvrdým ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload