Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Píchal mě a přitom je zadanej

14. 12. 2020 v 11:02Off-line Anonym
O víkendu jsem si vyrazil do klubu než to zase bude všechno zavřený a tam jsem potkal strašně hezkého kluka, bylo mu jako mně a byl vtipnej a charismatickej, asi jsem blbej ale strašně rychle jsem propad tomu kouzlu. Byl tam s kámoškou ale ta šla pak už pryč a on přišel za mnou na bar tak jsem byl úplně posranej z toho že jo a začali jsme se bavit, pak začal něco naznačovat a pak už bylo jasný že se balíme navzájem, když jsme šli tak mi nabídl že mě hodí domů, měl mercedes a vlastního řidiče tak jsem byl i amazed pak tímhletím ale whatever, po asi pěti minutách jízdy směrem já najednou přišel s tím že to je daleko a že kdyby mi nevadilo přespat u něj tak že jemu by to rozhodně nevadilo tak jsem okamžitě souhlasil tak jsme byli v podstatě hned u něj protože bydlí v centru, ani nebyly dovřený dveře a už mě líbal, v posteli to fakt uměl a když jsem usínal tak jsem byl fakt v sedmém nebi.

Ráno jsem se probral, kluk v posteli nebyl, tak jsem vyšel z tý ložnice a co nevidím, na polici vedle televize fotka jeho s nějakým šamstrem jak zamilovanej páreček, když jsem šel dál po bytě tak víc a víc náznaků že s někým je, jeho jsem našel na terase rozhlížet se po městě a on ještě jak kdyby nic že se ráno rád rozhlíží takhle přes město, tak jsem na něj vyšel hned s tím že někoho má a on se absolutně nedal vyvézt z míry, v podstatě mi oznámil že samozřejmě někoho má a co jsem si myslel jako, že prej by musel bejt solidní loser aby hledal vztahy po nocích v klubech, že každej si potřebuje občas povyrazit, že mi nic neslíbil a ani mi nelhal protože my se fakt o tom že jsme oba single nebavili. Bylo něco před desátou a ten hajzl mi ještě řekl, že v deset bude dole jeho řidič a odveze mě domů a že jemu přijde po desátý kamarád, tak ať si koukám pospíšit se sbalením se, že kvůli mně nebude posouvat kamaráda protože se neumím dostatečně rychle vyp***lit z jeho kvartýru. Byl jsem jak opařenej jakej je to hajzl, jednak mě takhle obalamutit a ten jeho přítel chudák tohle nejspíš vůbec neví. Když jsem odcházel tak mě ještě utřel tím, kdo si myslím že jsem že hned myslím na vztah, že on je konzultant a stejně hodně cestuje po světě a nebyl bych s ním spokojenej ve vztahu, to byly takový kecy á la nevymýšlej d***lity a hlavně už vypadni, vůbec bych se nedivil kdyby ten "kamarád" byl další k****n jako já co mu skočil na pěknej ksichtík, sexy postavu, luxusní hadry a dvoutisícovky po kapsách.

Jo a jmenuje se Sebastian, příjmení ani nevím, ale je to konzultant nějaký velký americký firmy, kancelář má v Praze na Pankráci to si pamatuju takže asi je z McKinsey. Kdybyste ho potkali stylem proč tak kouzelný kluk jako vy sedí na baru sám a kdyby vás začal nabalovat a nakládat do černého mercedesu tak mu dejte perdu přes držku a běžte radši domů.
14. 12. 2020 v 11:10Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, prosím tě, kolik ti je let? :)
14. 12. 2020 v 11:10Off-line klucinek  (33/176/75)
A pak se anonymní m***a probudila, pohonila si p**o nad hezkým snem kterej se jí nikdy nesplní a mazala zametat špóny do fabriky.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2020 v 11:15Off-line Anonym
Je mi 25, nejsem žádný dítě co se nechá okouzlit velkým klukem a pak brečí xD
14. 12. 2020 v 11:23Off-line Peta80  (43/187/-)
Dsiv mě předběhl. :) Jsem to tipoval dobře, když jsem si říkal, že budeš nějaká 20-25. :)
14. 12. 2020 v 11:32Off-line Peta80  (43/187/-)
Ale tak já třeba chápu, že mu vadí to, jak se dotyčný zachoval, na druhou stranu, co čekal od náhodné známosti z baru, která si ho hned nasunula do postele? A obzvlášť když to byl někdo pohlednej a bohatej?
14. 12. 2020 v 11:50Off-line i8051  (53/184/97)
Za nas se teda vypravely pohadky vecer, dneska se koukam vypraveji rano .. ale asi nova doba :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2020 v 14:41Off-line Anonym
Z toho by nebyla přátelská prcačka, to já s hajzlama co podvádí přítele a dávají naděje jiným a pak je druhý den ráno ničí nedělám :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 12. 2020 v 14:42Off-line ellvin  (23/183/81)
No je fakt, že hledat vztahy po nočních klubech je asi dno :sD tam se chodí flirtovat, né hledat vztahy :sD nechápu, co jsi od toho úletu čekal :sD
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 12. 2020 v 14:47Off-line i8051  (53/184/97)
Joajo anonyme, ty jsi moralni vzor, vlezes do pelechu s kazdym, koho znas par hodin a budes tu vypravet, jakej je hajzl, ze si te pak nevzal za zenu ... Ty jsi spis jen nasranej, ze ti utek bohatej zenich s medvedem a kvartyrem ...:-)
14. 12. 2020 v 16:10Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Spoustu rukávy kasajících podotknutí stylu "já borec bych podobnou chybu nikdy neudělal" ponechám bez komentáře.

Mě by ale spíš zajímalo, proč tady někdo takové nesmysly/nesmysle píše jako téma.
14. 12. 2020 v 16:32Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Ellvin (20/184/79)
No je fakt, že hledat vztahy po nočních klubech je asi dno :sD tam se chodí flirtovat, né hledat vztahy :sD nechápu, co jsi od toho úletu čekal :sD

Mám jinou zkušenost. V gay podniku jsem tancoval, konzumoval, bavil se, ale sex jsem tam neměl. Našel jsem jednoho kluka na vztah a jednoho dalšího na kámošení, výlety apod.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 12. 2020 v 17:31Off-line ellvin  (23/183/81)
Externi.poradce (38/-/-) - To je sice hezký, ale neptal jsem se tě
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2020 v 17:51Off-line miloslav9  (31/171/60)
Zaujímavá erotická poviedka Anonym :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 12. 2020 v 18:09Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Ellvine, vím, že ses mě neptal, však já ti ani neodpovídal, psal jsem to spíše pro ostatní. Mám s gay podniky delší zkušenosti než ty. Ty nemáš možná vůbec žádné, však? Tvoje věta o tom, že v klubu nelze najít někoho pro vztah, zněla spíše jako předsudek. Proto jsem napsal osobní zkušenost, která vyvrací tvoje předsudky.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 12. 2020 v 20:00Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Spíš nezajimava
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 12. 2020 v 21:35Off-line s.a.m.i.k  (53/183/89)
Externí poradce: tak to máš štěstí. Já byl v buznaklubu jen jednou a našel jsem tam na zemi pětikorunu a na hajzlu použitou šprcku :D
15. 12. 2020 v 00:31Off-line iglw  (48/172/77)
Byla-li to pohádka,dobrý,i jako zkušenost taky!Kdybys mu mohl i Ty kromě těla,ocasu nabídnout více,tak by možná i dal kontakt na sebe!Příště!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2020 v 01:25Off-line externi.poradce  (42/-/-)
S.a.m.i.k - každý nachází to, co hledal....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 12. 2020 v 07:27Off-line s.a.m.i.k  (53/183/89)
Externí poradce: pravda, našel jsem poznání, že jsou místa, kde se vyskytovat nemusím ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 12. 2020 v 18:22Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Na živo v gay podniku je to lepší v tom, že chování lidí je lepší. Na internetu se mi hodněkrát stalo, že mi někdo bez mého vyžádání poslal fotku svého ču*áka a napsal mi zprávu - zam*dáme? Takové dávám automaticky do blokace. V reálu na gay diskotéce se mi nikdy nestalo, že by někdo vytáhl penis, dal mi ho před oči a řekl, že zam*dáme.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload