Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Máme tu další letošní lockdown od pátku

15. 12. 2020 v 19:43Off-line Anonym
Máme tu další letošní lockdown od pátku.
Ale snad mi někdo ze zdejších rouškofilů vysvětlí od pátku platící smysl opatření, kdy je zákaz nakupovat jiné zboží než základní potraviny a léky, ale obchody s oblečením nebo hračkami zůstávají otevřené. Otázka je: pro koho?
viz tady:
https://echo24.cz/…e-nakupovani?…
15. 12. 2020 v 19:57On-line i8051  (53/184/97)
A co jako? Lokdaun ma stejnej smysl, jako anonymni otazky :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2020 v 20:47Off-line nobody  (39/183/62)
Obávám se, že pro mě se nic nemění, každým rokem mám více práce a méně volného času. Za chvilku ze mě bude ředitel zeměkoule, ale nic z toho. Asi ze vším praštím pár let se budu válet :D
16. 12. 2020 v 01:28Off-line RONTGEN  (39/-/-)
Já jim na to seru už to ignoruju...všechno
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 12. 2020 v 21:38Off-line kloudik  (38/182/80)
Někdo objevil gůgl a seznam zprávy :)
16. 12. 2020 v 22:59Off-line nobody  (39/183/62)
Nevím za co jsem si zasloužil tolik mínusů, ale je pravda, že můj předchozí příspěvek nebyl moc plodný, spíše byl z únavy z práce a všeho okolo. :-D Tak teď trošku pro změnu jinak. Pokud má někdo z kovidu obavy tak skutečně stačí být hodně opatrný. Přítel měl kovid. Byl semnou v den co se nakazil a potom už ne. Já byl týden pracovně mimo, jemu mezitím přišli projevy nákazy a byl pozitivně testován. Já se o pár dní později vrátil z pracovní cesty abych se o něj staral. Byli jsme odděleně jak to jenom šlo. Každý spal jinde a používal jinou koupelnu. Pravidelná dezinfekce lihovými prostředky a nano roušky zajistili, že jsem s ním mohl být aspoň na zahradě, vařit mu a předávat nákup. Pořád jsem tady, kovid jsem nechytil a to užívám léta silné imunosupresiva na mé chronické onemocnění. Celkově s diagnózou patřím do vysoce rizikových skupin a mám takřka jistotu, že pokud dostanu kovid bude po mě :-D Oba už jsme OK, ve zkratce jsem postupovali podle filmů Kmen Andromeda a Walking dead :-D. Pokud by chtěl někdo v něčem poradit tak se klidně ptejte. Poradím jak budu moci, to víte léta praxe ze zhuntovaného zdraví :-D
17. 12. 2020 v 20:10Off-line keram  (48/176/59)
Je to šaškárna :-) ale už s tím otravují moc dlouho a budou -zotročení lidí a nesvoboda se zrychluje,kdo si myslí že vše bude jako před tou chřipečkou tak je najivní ... teprv ted lituji že jsem se nenarodil o 30let dřív ...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 12. 2020 v 09:56Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Osobně jsem pro opatření proti šíření infekce. Jenže musí to být promyšlené. Zde vláda ukazuje, jak absolutně netuší, co má vlastně dělat. Po semaforu přišli se psem, kterého prakticky nerespektují. Snížili se na úroveň 3, přišlo rozvolnění a hned pár dní na to byla v republice 4 a některé kraje měly 5. I přesto je dnešní lock jiný, než ty předchozí. Vadí mi, že chybí přesná data o tom, kolik lidi se v jakém prostředí nakazilo - hospody, školy, nemocnice, apod.. Někde jsem četl, že hospody jsou v tom poměrně nevinně. Myslím si, že nejhorší budou školy. Je to těžké.. Takže restrikce ano, ale promyšlené do všech důsledků a scénářů :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2020 v 13:51Off-line marc94  (29/175/70)
U nas je to uplne podobne, tiez prisiel lockdown, v podstate sa ale zavreli iba obchody a terasy. Na vsetko ostatne plati 854 vynimiek. Myslim si ze urcite cisla pocas a tesne po sviatkoch o nieco klesnu a sirenie bude asi len rodinne. Ale aj tak. Celkovo ten vzostup citim aj ja, pretoze prvykrat od zaciatku pandemie mam celkom dost znamych pozitivnych, alebo v karantene. Sam som v utorok ochorel (prechladnutie), ale radsej som sa bol testovat (negat).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload