Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ekonomika

20. 12. 2020 v 01:48Off-line Anonym
Letos maturuju na gymplu a uvažuju nad ekonomickou fakultou, myslíte, že je to dobře? Má někdo z vás ekonomku nebo dělá něco v té oblasti?
20. 12. 2020 v 01:52On-line BaseZax  (27/-/-)
Já mám vystudovanou kvantitativní ekonomii (statistika, ekonometrie, demografie) na VŠE. :)

Záleží jakou školu chceš jít studovat a jaký chceš přesně obor. :)
20. 12. 2020 v 09:07Off-line Anonym
Napadl mě obor Finance na provozně ekonomické v Brně. Jsem od Brna.
20. 12. 2020 v 09:40Off-line Invictus  (23/182/100)
Ekonom je dnes každý druhý, tak to je hlavní důvod, abys tam nešel.

Hoho, kéž by mi tohle řekli, když jsem šel na základní školu, tu má dneska taky téměř každý a jak málo vydělávají. Už v té době jsem se měl dát na řemesla, byl bych totiž multibilionář, podle úsudku některých.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 12. 2020 v 11:59Off-line klucinek  (33/176/75)
.....těžko cestu razit novou stejnou barvou razítkovou,
na šest lidí toho druhu jeden dělník u soustruhu,
ten je sotva uživí, což se dneska už i ví......
20. 12. 2020 v 12:16Off-line igni  (36/192/130)
Anonyme: pokladas uplne spatnou otazku. Otazka zni, je ekonomicky obor, ktery by te zajimal a bavil? Jakou praci by si chtel jendou delat, aby te naplnovala? Podle toho se rozhodni. A ve vysledku je jedno jaka to bude prace a jaky to bude obor, protoze te budou naplnovat. A co ti tady rekneme my, je uplne jedno.
Ale jo, z ekonomky je hodne moznosti, ale ona i ekonomka je siroky pojem. Napriklad banky porad maji i na centralach plno lidi s podobnym vzdelanim, jako auditory, ruzne finacni analytiky a podobne, takze moznosti v tom jsou.
20. 12. 2020 v 14:56Off-line Vajceslav  (23/180/65)
Běž studovat gender studies. To je dneska to, co EU žádá!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 12. 2020 v 16:11Off-line i8051  (53/184/97)
Ono chodit na skoly v rezimu "myslite si, ze mam jit na ekonomku?" a "napadl me obor finance" je uz tak trosku pruser. Na skoly se chodi uz s nejakou dlouhodobejsi realnou predstavou o zivote a praci, ktera te bavi, chces ji po skole delat a zivit se ji. Samozrejme je nutne do vyberu skoly zahrnout i vlastni invenci a schopnost se neco naucit. Pokud tam jdes jen proto, ze sam nevis, kam bys jinak sel, budes jen dalsi pokladni v Lidlu, nebo maximalne pomocnej ucetni v eserocku, protoze nemas pro ni zadnou motivaci a nic te nezene dosahnout svyho cile. Sorry za uprimnost, ale vidim casto podobny pripady :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload