Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zákaz vycházení v noci

28. 12. 2020 v 22:17Off-line Anonym
Zdravím,
jen tak čistě teoreticky by mi zajímalo... dodržujete zákaz vycházení po 21.00? Já upřímně ne a nemám to v plánu ani na Silvestra ani nikdy jindy. Včera jsem přijel domů od kamaráda skoro v půl jedenácté večer. Na Silvestra jedu taky pozdě večer ke kamarádům. Nedodržoval jsem ho ani když byl od 23.00, když se mi chtělo, tak jsem se šel v noci třeba v půl jedné projít ven. Upřímně řečeno bych si vždycky nějak obhájil, proč jsem venku. Ale nikdo mi ještě nikdy nekontroloval, ikdyž kolem mě jednou projížděla po půlnoci policejní hlídka.
Ani nevím, proč bych to měl dodržovat, veškerá opatření vymyšlená touto vládou mi nedávají absolutně smysl a navíc já odmítám žít jako ve vězení, jelikož je zde (doufám) ještě furt demokracie. Když tak o tom přemýšlím, tak mi sere, že jsem nikdy nenarazil na nějakou otevřenou restauraci, protože bych ihned zašel ji podpořit, když je naše bolševická vláda likviduje jako likvidovali komouši malé řemeslníky v 50. letech.
28. 12. 2020 v 22:43Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Co? oni posunuli zákaz už na 21?
Jako zrovna v tvém případě je problemtické z pohledu šíření viru "přijel domů od kamaráda"
Zakazovat jít v noci se ven projít fakt nedává smysl. Tedy pokud jdeš sám, nebo s někým z tvé domácnosti. Ale tahle vláda nedělá rozumná opatření.

K onomu: "odmítám žít jako ve vězení, jelikož je zde (doufám) ještě furt demokracie" pleteš si pojmy. Demokracie se nevylučuje ani s totalitou. Teoreticky můžeš mít demokratický stát kde si lidi odhlasovaly že stát bude hlídat každýjejich krok (pro jejich bezpečí) a vnucovat ideologii na které je daná totalita postavena nesouhlasící menšině a tvrdě trestat chování v rozporu s danou ideologií. (Jedním z top kandidátů na takovou ideologii je dnes enviromentalismus). Slova která bys měl použít je "svobodná společnost" a tam už je to nahnuté. Stačí se podívat kolik aspektů našich životů stát reguluje (státem myslím v tomto případě obec, přímo stát a EU).
28. 12. 2020 v 22:52Off-line somerone  (36/180/80)
Běž se podívat do nemocnic a hned budeš mít patřičný důvod všechna opatření dodržovat. Všichni se ohánějí demokracií, ale jde jenom o bezohlednost vůči ostatním. Opatření mají svůj důvod a všichni si hrají na virology. Pak se nedivte, že se bude dál omezovat. Jen kvůli takovým jako je kupříkladu autor tohoto článku. na jednu stranu je smutné, že to omezilo hlavně služby, ale to jsou profese, kde se kumuluje nejvíce lidí a nejsou pro život nijak důležité. A to je právě ten důvod, proč jsou hospody po určité hodině zavřené. Nezastávám se vlády, taky k***izuju její kroky hlavně z ekonomického hlediska a rozhazování typu rouškovného (5000 příspěvek plošně všem důchodcům) a dalších důvodně pochybným nákupům roušek z Číny. Programy na Covid-19 jsou na podporu firem nedotažené, ale pořád lepší než nic. Vlády jiných zemí nedělaly nic a jsou na tom mnohem hůř než my, viz Německo v první vlně.... Utahují se opasky všude po Evropě, nejen u nás! A tu vaši bezohlednost, kterou nazýváte demokracií, si strčte někam! :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
28. 12. 2020 v 22:59Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Vyhrožování s nemocnicema je fakt TRAPNÝ, byl jsem se podívat ve třech a nic zas tak hroznýho tam není takže tyhle kecy si strčte všichni do svých nev****aných P***LÍ
mám nemocný srdce i plíce a chodím ven a tam kde nemusím tzn kromě busu a obchodu všude tak roušku nenosím, protože se nějaký posraný chřipky nebojím, očkovat se nenechám ani kdyby mi za to platili a NE nedodržuju zákaz vycházení protože to je zásah do mých svobod a práv jako člověka a žádná chřipka není nadřazena mým svobodám
HOWGH
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:04Off-line somerone  (36/180/80)
ObcasnevPraze: tak tebe se to týkat nemusí, i když obézní lidi se počítají mezi rizikovou skupinu :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:04Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Somerone: Do nemocnice se podívat jít nemusím. Jít se sám, o půlnoci projít a nikoho nepotkat a dotknout je jen kliky dveří od vlastního baráku je z pohledu šíření viru prakticky nulové riziko.
Opatření jsou rozhodována arbitrárně partou pitomců co chcou vypadat že něco dělají a proto je to mix blbostí a rozumných věcí, to když náhodou kolem šel epidemiolog.
Některé opatření mají smysl a některá ne a jako zákaz procházení se sám, venku o půlnoci patří ke kravinám. Oproti tomu tvé slepé následování opatření od tebe je rizikové, protože očividně místo toho aby jsi se sám zamyslel které opatření mají smysl, které jsou blbosti a které jsou nedostatečné a mohl by jsi udělat víc jen tupě jedeš "tohle mi povolili tak to dělat můžu a tohle zakázaly tak to dělat nebudu".
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:05Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Nejsem zastánce toho, jak to vede tato vláda )a ani její volič), ale jenom se z toho částečného a dočasného omezení všichni nepokakejme.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:13Off-line somerone  (36/180/80)
Artenkotorer: Mrzí mě, že jsem neuvedl, že se ztotožnuji s tím, že některá opatření smysl nedávají, třeba omezení v MHD :D Nebo obchodech vs. velkoobchody typu Tesco apod. Ani já opatření některá přehlížím, ale nevidím důvod, proč by slušnej člověk musel trajdat v noci venku, aby se ožral D:
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:20Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Somerone: Hmm pěkný úhybný manévr. Ale proti tomu jsem neargumentoval. Konzumace alkoholu venku, nebo setkávání se s ostatními lidmi jsou něco jiného než půlnoční procházka (případně půlnoční běh).

A důvod proč v noci je aby kolem nikoho neprošel a ještě snížil riziko nakažení...
28. 12. 2020 v 23:22Off-line somerone  (36/180/80)
Artenkotorer: Jenže autor této diskuze chce jít očividně kalit :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:25Off-line kloudik  (38/182/80)
Na silvestra se většinou Kalí a i když je to neuvěřitelný, tak o půlnoci to teprve začíná aspoň já sem teda silvestra v poledne Este neslavil. Taky pudu do ulic
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:27Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Somerone: To ano, ale ten zákaz se týká i mě, abstinenta který s nikým mimo domácnost nebyl v kontaktu už tuším 3 měsíce. Sám jsem ve svém prvním příspěvku zde psal že problematická část je to jít od kamaráda. Zákaz vycházení je tedy kravina. Zákaz návštěv kamarádů kravina není.

Jinak autor tam psal i o té noční procházce.
28. 12. 2020 v 23:32Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Je pravda že když jsem minulej rok šel ze své 10km procházky domů kolem půlnoci a potkal jsem lehce opitého bejvalího spolužáka jak sleduje ohňostroj na mostě, ale stále to je argument proti pití na veřejnosti a proti sdružování se. Nikoliv proti procházení se sám. Operativně by to šlo řešit zákazem jen na daný den, pak bych to chápal aspoň jako cílenou prevenci, ale teď jde o zákaz který platí i teďa to nemá logiku.
28. 12. 2020 v 23:42Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Já sem teda silvestra v poledne Este neslavil
- tak pokud bys slavil příchod roku třeba s Pobřežím slonoviny (nebo s kým), tak bys mohl :o)
28. 12. 2020 v 23:47Off-line billy3  (19/177/-)
Ja nevim jestli mate problemy s premyslenim a veci vam proste nedochazi nebo jestli jste fakt tak hloupi:DD co je realne tezkeho na tom, zustat doma na zadku po 21. hodine. ja vim, ze vetsina zakazu VAM nedava smysl, ale ty opatreni maji svuj vyzna. je moc krasny a super, ze vase dvacetileta p***l zvladne tu v uvozovkach chripku, ale prosim nebudte sobecti a zkuste myslet i na ostatni. ne kazdy se s covidem vyporada na poprvy a to ani nemluvim o tom, ze ji muzete chytnout klidne 3x. kdybyste to vse dodrzovali, tak uz tyhle opatreni tady nejsou. na silvestra byste si klidne mohli zajit ven a kouknout se na krasny ohnostroj, ale jak uz jsem napsal, kvuli negramotnym jedincum to tady je. nebudte sobecti, nedelejte ze sebe frajery a ten jeden silvestr si odpuste. realne je to smrtici globalni pandemie.

je hruza, ze patnactilety kluk musi poucovat starsi, co :))
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:53Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Billy3: Ok, jak to že se chci o půlnoci projít sám venku pomůže šíření viru, když tu poučuješ starší?
Zákaz vycházení je nesmyslné opatření, zákaz setkávání se a konzumace alkoholu smysl mají.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:53Off-line Fgjk  (21/195/90)
Ty tě sežerou;-)
28. 12. 2020 v 23:56Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Arte, nic takového že "Ok, jak to že se chci o půlnoci projít sám venku pomůže šíření viru, když tu poučuješ starší" mladej nepsal.

A "je hruza, ze patnactilety kluk musi poucovat starsi"
- zaplať pánbůh
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2020 v 23:57Off-line kloudik  (38/182/80)
Billy ty sice poucujes ale taky meleš nesmysly. Jako jo zákazy by měly nějakej efekt kdyby to bylo na rok, ale tohle tu bude navěky tak to jako mám do konce života sedět na p***li? Tobě je to jedno když žiješ čekej život za monitorem, ale někteří žijou reálně a venku budu stejně s lidma se kterýma stejně trávím spousta času i přes den tak je asi jedno jestli se nakazim ráno nebo v noci ne?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2020 v 00:00Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Klouďas bude to jen, než se naočkujem.
Teda doufám...:o)
29. 12. 2020 v 00:01Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Lukrecius.01: Téma je o zákazu vycházení. Psal doslova "co je realne tezkeho na tom, zustat doma na zadku po 21. hodine", tedy k***izoval i jen to vycházení ven po 21 hodině. Tak se ho ptám v čem to vycházení vadí, když tu poučuje.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 00:02Off-line kloudik  (38/182/80)
Očkování bude fungovat tak jak proti chřipce? Už teď je několik mutací takže na očkování bych tak rychle nespolíhal
29. 12. 2020 v 00:08Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Vakcína proti chřipce je 2x do roka nová mám pocit. Předpokládám že upravená vakcína pro novou mutaci tedy nemusí projít celím testováním znovu a uprava asi bude taky rychlá, jinak by solidně nestíhaly :-P Takže aktualizace vakcíny na noví mutace by mohla bejt v pohodě, protože sars dvojka očividně mutuje méně než chřipka :-)
29. 12. 2020 v 00:14Off-line kloudik  (38/182/80)
To je možná pravda,ale o chřipce víme aspoň něco a taky možná víš, že když se chřipkou nakazįš po očkování tak budeš mít nejspíš horší průběh. Znal sem pár lidí kteří to očkování vychvalovali a za dva měsíce byli pod zemí protože dostali chřipku která jim zlikvidovala většinou srdce
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 00:22Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Po očkování bys neměl mít těžší průběh, možná tak stejný, když se s vakcínou netrefí do mutace co dostaneš, ale zcela to vyloučit nemůžu. Problém je že příklad "znal jsem pár lidí" není vypovídající, na to je potřeba větší statistický vzorek.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 00:24Off-line kloudik  (38/182/80)
Žádnými očkování prostě nevěřím. Je to můj názor a na ten žádný vzorky nepotřebuju :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 00:27Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: No to co nás odlišuje od zvířat je schopnost analizovat informace pomocí statistiky. Fakticky píšeš že radši budeš tupé zvíře co dá na své instinkty které jsou zatíženy velkou a neznámou chybou, než na schopnost statisticky zjístit jak to reálně je se známou pravděpodobností omylu :-P
29. 12. 2020 v 00:30Off-line kloudik  (38/182/80)
Reálný je to, že se očkovat budu muset jinak mě nepustí ani do obchodu. A tabulky taky nejsou všechno
29. 12. 2020 v 00:51Off-line EitherOr  (28/194/73)
Při večerních procházkách často potkám policejní vozidlo, ale nikdy mě nezastavili. Většina policistů je inteligentní, takže se nesmysly nezabývají, pokud to nedostanou přikázané shora. Například v Rakousku mají pro procházky vyjímku. Jednou mě zastavili, když jsem jel od kamaráda a přestupoval na Hlavním nádraží, ale slušným způsobem jsem jim řekl, ať jdou pryč. V Brně je jedna hospoda údajně otevřená, ale zatím tam se mnou nikdo nechtěl zajít, jinak bych ji také rád podpořil.

somerone:

Nemocnice jsou zaplněné, protože jsou k tomu finančně motivované. Navíc naše zdravotnictví je zvyklé kompenzovat chybějící sociální služby, takže na těch lůžkách nechají i pacienty s mírným průběhem, protože žijí s rodinou a nemají možnost bydlet sami. Když jsem mluvil s vrchní sestrou z jedné brněnské nemocnice, řekla mi, že vážný průběh mají pouze 2 ze 100 pacientů, ostatní by se mohli léčit doma.

billy3:

Nejsme hloupí, naopak uvažujeme k***icky. A podobně uvažuje i mnoho předních doktorů, proto mnohé z nich Ministerstvo zdravotnictví označuje za dezinformátory. Ta opatření nejsou prostředkem proti epidemii, jejich skutečným cílem je redistribuce bohatství a globalizace moci, takže jejich dodržování výsledek pandemie podstatně nezmění.

Nedávno Lukašenko požádal MMF o půjčku ve výši 800 milionů dolarů. Někdo by mohl předpokládat, že MMF nebude chtít Bělorusku půjčit kvůli perzekuci opozice a porušování lidských práv, ale lidská práva nikoho nezajímají, takže MMF přišel s nabídkou, že Bělorusku poskytne půjčku, pokud zavede stejná protiepidemická opatření jako ostatní země. A to je utajená řeč peněz.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2020 v 03:28Off-line RONTGEN  (39/-/-)
Seru jim na tyhle hovadiny. je to stupidní nesmysl a seru jim i na ty hadry na držku
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2020 v 15:22On-line i8051  (53/184/97)
Pruser je v tom, ze nas stat umi jednat pouze digitalne. Zapnout nebo vypnout. Nicneme se tak nechova jen on, ale i vetsina lidi. Hlavne ceskejch lidi ...

Kdyz rekne stat "zavreme hospody, protoze je to nebezpecny", tak ok, muze pro to bejt duvod a i to lidi pochopej. Pak ale po case rekne "uz je to asi v pohode" a otevre je. A co udelaj lidi? Nahrnou se tam. Opet digitalni chovani. Je to proto, ze nechapou, ze kdyz plati "zavreno=nesmi se", tak otevreno neznamena MUSI SE. Opak zakazu je povoleni, nikoli povinnost. Povoleni znamena, "MUZE SE, ale dopici premejslejte" a to jak pri kovidu, tak obecne v zivote. Podobne digitalni je to i s nocnim vychazenim a ostatnima restrikcema, protoze jak stat, tak lidi tohle moc nechapou. Analogii lze najit treba u plynuly jizdy kolony aut, kde jsou inteligentni semafory, nebo kde jsou naopak semafory nesynchronizovany. Jizda trva dyl, vsichni jsou nasrany, spotreba je vetsi ... :-)

Dokud ale vetsina nepochopi, ze otevreno neznamena musi se, ale muze_se+zapnete_dopici_mozek, bude to stale VYP-ZAP-VYP-ZAP a budem se v tom hrabat jeste par let. Ale me je to vlastne uz jedno, uz jsem proti kovidu imunni a mam na to papir :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 15:28On-line i8051  (53/184/97)
Ano, tak pokud slouzis v baru u tyce, je to zamestnani, tam se musi :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 15:31On-line i8051  (53/184/97)
Hm, tak tos asi nebyl dobrej tycokroutil, kamoska stripterka si od tyce nosi o 2-3 rady vetsi obnos do kasicky :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 15:52Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: No to digitální uvažování lidí je dáno zas tím státem. hodně, pokud ne většina lidí když se o ně začneš starat a vezmeš veškerou zodpovědnost a rozhodnutí děláš za ně tak v ten okamžik se přepnou do režimu tupého poslouchání a jednou tak že když je to zakázaný tak se nesmí a když povolený, tak není důvod mít jakékoliv omezení.
A skutečně je to prktick ve všech odvětvích života. Když se od lidí ani nevyžaduje zodpovědnost vybrat si dětský hřiště s nerozpadající se prolejzačkou, protože na vše jsou certifikáty a razítka, proč myslíš že by měli lidi být zodpovědní? Čím víc stát zodpovědnosti lidem bere, tím méně zodpovědného chování od nich dostane a tím víc potřebuje jim zodpovědnosti vzít.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2020 v 16:04On-line i8051  (53/184/97)
To sice Arte mas pravdu, ale i pri typym poslouchani se da trosku myslet. Prezentace statu v tomhle totalne selhala. Nejvic me ted bavi ta organizace pichani, USA to pripravovala 6 mesicu a delalo na tom stovky lidi, Nemecko 3 mesice a u nas to spichnul jeden urednik za nedelni odpoledne. Tvl to je zase vostuda jak prase, narod Svejku :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 16:15Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: No je pravda že u nás nejen že zodpovědnost přebral stát a lidi zodpovědní tím pádem nejsou, ale navíc stát je totálně neschopný, takže tu není nikdo krom pár podivínů schopný zodpovědného chování :-D
29. 12. 2020 v 16:40Off-line covid-19  (38/-/-)
V noci určitě ven nechoď, já si totiž někdy beru i noční :DD
30. 12. 2020 v 14:41Off-line mr.peanutbutter  (33/-/-)
Nevím, proč se někteří tak vzrušují, stačilo by si jen přečíst plné znění příslušného opatření přímo na stránkách vlády.

Prakticky a ve zkratce: Stačí říct, že se vracíte do místa svého bydliště. Samozřejmě, když budete ve skupince lidí s lahví sektu, tak vám to asi neprojde, když to bude chtít někdo řešit, ale když se budete vracet od kamarádů (kamaráda teda, pardon) MHD nebo pěšky, nikdo vám nic nemůže.

Podrobněji: V médiích tento bod pochopitelně nezdůrazňují, takže pro vás, co jste si to nepřečetli.

Omezení volného pohybu osob, bod I.-7.
Vláda "zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky v době od 21:00 hod. do 04:59 hod. s výjimkou (...) cest zpět do místa svého bydliště."

Pro ty, co nerozkliknou odkaz a stejně by chtěli rýpat - ne, není tam žádná další podmínka jako třeba cesta do/ze zaměstnání nebo péče o blízkou osobu.

To opatření je stejně hloupé a bezzubé jako vláda, která ho vydala.

Nejedná se o žádný hoax, zdroj: https://www.vlada.cz/…lati-180234/#…
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2020 v 14:48On-line i8051  (53/184/97)
A jak to maj bezdomovci? Ti muzou courat, kam chtej a vzdycky reknou, ze se vracej do mista bydliste, ktere vlastne nemaji? ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2020 v 15:05Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Už máte připravený rachejtle? Z balkónů, oken a zahrad to zatím nezakázali.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 12. 2020 v 15:28On-line i8051  (53/184/97)
Mr.mrkvicka (16/-/-) NOVÉ
Z balkónů, oken a zahrad to zatím nezakázali.
-------------------
No sak z balkonu a oken by to strilela jen hovada ... :-)
30. 12. 2020 v 16:01Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: Takže vyhoří třetina republiky... druhá třetina ne že by rachejtle z balkonu nepouštěla, ale nejsou nemehla :-) No a zbytek to nezajímá :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 12. 2020 v 22:31Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
I8051: sám seš hovado a korunovaný!
Ale můžeš bejt v klidu, už to v některých městech zakázali a taky už se to nesmí nikde prodávat, takže kdo to nechával na poslední chvílí má smolíka
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 12. 2020 v 22:36On-line i8051  (53/184/97)
Korunovany? Jakoze kral hovad? Super, to jsem rad, jsem nejlepsi a ty jsi jen beznej poddanej ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 12. 2020 v 23:06Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Pochopils to dobře. Ale máš smolíka, porotože nejseš král všech, jenom hovad. Ale nezoufej, tady se jich taky pár najde, těm můžeš vládnout.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 12. 2020 v 23:18Off-line EitherOr  (28/194/73)
Mr.peanutbutter:

Ještě snažší je nic nezdůvodňovat, žádný zákon nebo nařízení nestanoví občanům povinnost poskytovat policii součinnost s určováním účelu vykonávané cesty.
30. 12. 2020 v 23:28Off-line rosju  (53/170/78)
Mrkvičko,ty hovado, doufám že ti to bouchne u držky, až budeš na tom balkoně
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 12. 2020 v 09:30Off-line Davies_sad_story  (28/-/-)
Já chodím ven kdy chci. Stačí vzít psa a hned mám pro policajty výmluvu že jen venčim. V kolik chodím obvykle oni neví takže pohoda.
08. 01. 2021 v 19:58Off-line Betonica  (39/191/93)
Psát o demokracii a soucasne priznat, ze nerespektujes vladu demokraticky zvolenou. Tomu se rika vlastni gol. :)
Mne se opatreni taky nelibi, ale respektuju je v maximalne mozne mire. Proc? Protoze demokracie konci tam, kde zacina anarchie, tj. to, co jsi popsal.
08. 01. 2021 v 22:11Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Betonica: Proč pojmem anarchie kolem sebe hází kdejakej jouda co ho zaslechl někde v rádiu?
08. 01. 2021 v 23:51Off-line keram  (48/176/59)
Nedodržuju to jako ostatní blbosti okolo tý chřipky,jen si beru roušku do krámu ...takže se mě to vlastně moc nedotklo a silvouš jsme oslavili jako každý rok stejně ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload