Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Vojna a sex tam

28. 12. 2020 v 22:36Off-line Anonym
Ahoj, zažil někdo ještě povinnou vojnu? Jak tam řešili hoši nadrženost, když měli vše společné? Pokoje, záchody, sprchy? Honili veřejně a bez ostychu před ostatníma nebo se navzájem?
29. 12. 2020 v 01:35Off-line dsiv  (22/176/85)
Vsichni z tohohle webu, co to mohli zazit, byli v te dobe jiste 100% heterosexualni a ani by je nenapadlo, ze soust do prcky je fyzicky proveditelny.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
29. 12. 2020 v 03:05Off-line Dafit  (22/180/50)
Dsiv: no ne asi :DDD
29. 12. 2020 v 08:02On-line Richard33  (41/185/89)
Já to řešil zavřenej v kabince :). Nic jiného, alespoň kolem mě, neprobíhalo :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 08:19Off-line AKOR  (45/-/-)
Jasně ... zavřenej v kabince .. v noci ve sprše ... nebo pod dekou když všichni chrněli . Člověk je tvor tolerantní .. vynalézavej .. když musíš tak musíš :D
29. 12. 2020 v 10:13On-line s.a.m.i.k  (50/183/98)
Se divím, že se se svými, jistě bohatými zkušenostmi ještě nepodělila naše žabka carevna :D Že by nebyla na vojně? ;)

Jinak, jak píšou ostatní, v kabince na hajzlu :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:00Off-line ubas2  (42/-/-)
Jj,v noci pod dekou,jinak ve stráži,a někdy na záchodě v kabince
29. 12. 2020 v 11:09Off-line somerone  (32/180/75)
Dneska klukům vojna chybí - disciplína a odpovědnost... spolehlivost, loajalita, respekt a v neposledním ohledu i úcta ke starším... dneska mají někteří tituly vyhoněný na soukromých školách a myslí si, že sežrali šalamounovo hovno a ve výsledku nic neuměj :D
Já na vojně nebyl, ale měl jsem velmi přísnou výchovu a za odmlouvání přišla přinejmenším facka nebo vařecha, až jsme měli modrý zadek, kolikrát jsme klečeli na hrachu nebo v zimě v pyžamu venku :D To dělávala ráda babička za nedojezený jídlo :D u ní si člověk připadal jak v perníkové chaloupce.
Proto je pro mě nepochopitelný, že učitelé si nechávají nadávat a nikdo děti neusměrňuje a dokonce ani rodiče. Lepší mířená facka než hodiny poučování. Novodobá demokracie :) Dělej si, co chceš... Tady máš telefon a neotravuj... :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:22Off-line marc94  (26/175/70)
Tak podla mna vojna bola len strata casu a dlhych mesiacov zivota, ktora aj tak k nicomu neviedla. Spolahlivosti, lojalnosti, respektu a ucty k starsim ta teda vojna nenauci, ale rodicia doma. Poznam teda dost starsich ludi ktori su uplne telata a ocividne im nepomohla ani ta vojna. A som velmi rad ze som nemusel mrhat mesiacmi zivota na takuto hlupost. Aj ked uznavam ze v tej dobe pri tak malych moznostiach ich ten rok/dva nejak nezbrzdil.
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:31Off-line klucinek  (30/176/75)
Z vojny má většina buzen strach, páč by si to tam hodili.... tvle svěřit moderní buzně do ruky samopal.... by si myslely že to je nějakej druh vibrátoru a nacpaly by si to do řiti....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:33Off-line marc94  (26/175/70)
Pozor, ja mam sport rad, a taketo veci by som si mozno tiez celkom rad vyskusal. Ale stravit tam rok hranim sa mi pride uplne zbytocne, hlavne v dnesnej dobe.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 13:26Off-line dsiv  (22/176/85)
Somerone: takze ty jako vcerejsi kluk jsi vojnu nezazil, ale dnesnim ji prejes? Kdyz ti na to reknu, ze ses pica, tak to neznamena, ze jsem nevychovanej, ale ze jsi proste pica. Ve svym veku bys jeste nemusel generalizovat jako nejakej starej s***n, kterej pamatuje buhvijak davny doby.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2020 v 13:34On-line treska_v_majoneze  (44/-/-)
Mna by len z cirej zvedavosti zaujimalo, ako by prebiehala taka situacia, keby ti hrdinovia, co tu dnes vrieskaju jak Viktorky u splavu, ze nebudu nosit ruska a nedaju sa zacipovat do pliecka, keby ti boli povolani na vojnu. Tam by rovno dostali bez opytania protitetanovku do riti a s plembakom na hlave by cely den lietali, ako by si nejaka vygumovana hlava zmyslela. Zaujimalo by ma, na aku formu vzdoru by sa zmohli :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 13:35Off-line dsiv  (22/176/85)
Milacku, tetanovku vsichni mame i bez vojny. :D myslim tu injekci :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2020 v 13:36Off-line dsiv  (22/176/85)
A vubec, noseni rousky je jen dukaz zmekcilosti a buzerantstvi nasi radoby civilizace... :D aneb tahni do valky, ale mej rousku. No ty ses taky solidni pica, no.
P.S. Keby babka mala gule, tak je to dedko.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 12. 2020 v 13:44On-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Za naší doby byly nejlepší rajóny, abychom nemysleli na blbosti.
29. 12. 2020 v 13:44Off-line marc94  (26/175/70)
Tak ja napriklad vidim v noseni ruska docasny znak zodpovednosti a ochrany prave vdaka tej civilizovanosti ludi. Silou mocou sa stale ohanat nejakym obmedzenim ludskych prav v podobe nosenia ruska mi pride prinajmensom...vtipne.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 13:54Off-line dsiv  (22/176/85)
Mne je noseni rousky u p***le, uz jsem si zvykl, ze se s tim da delat super bzunda jako napriklad:
~od zacatku te hrozne pandemie nosim uz jen treti rousku (jiste si vzpominate, jak v breznu vyhrozovali, ze pokud si budeme na rousku zbytecne sahat a nebudeme ji vyvarovat v horke vode, vsichni rychle pochcipame)
~jestlize je rouska tedka povinna, tak se neostycham chodit do obchodu s kapucou a slunecnima brylema. kdyz kupuju chlast, pizda za pokladnou se me zepta na obcanku. Nevim, co ocekava. Ze na te obcance mam kapucu, rousku a bryle? :D a jakou ma jistotu, ze to jsem ja? :D
~s kamarady si pujcuju rousky a vymenujeme si je
~kus pizdoviny pres drzku nas ma vazne zachranit??!!

Jinak, vsiml jsem si, ze Slovaci jsou s celou pandemii jeste porad precitliveli. Kdo je proti rouskam, je automaticky kotlebovec, nacek, nevzdelana pica, clovek, co mlati zeny a pije hodne alkoholu. Vubec rousky jsou u vas hodne politicky tema. Ale to bude asi tim, ze vam na Slovensku chcijou na hlavu, ale porad se snazi tvrdit, ze je to dest. Kdyby se v Cesku pres leto nevyhlasilo moratorium na pandemii, tak jsou Cesi asi porad tak v****ani. :D
Co mi prijde nejvic na pobliti, je ten kosicky pripad, kdy nemocnicni personal nutil holku rodit s rouskou. A ze verejnosti tohle prijde naprosto v poradku - nutit zenu rodit s rouskou. To je vylozene uz hnus a hranici to s rouskofanatismem.

A za vsechny k****ny, kteri v breznu sili rousky zdarma, modlim se, aby to statni vyznamenani jednou dostali :D #nosterouskycuraci #ruskoniejehanba

Jinak, vzdycky jsem si predstavoval pandemii tak, jaka je ted. Pacienti s tezkym covidem se o Vanocich v nemocnici cpou kalorickyma bombama a samozrejme u toho nechybi novinari, kteri o tom delaji report, aby dementni obyvatelstvo uverilo vaznosti hrozne smrtelnyho viru.
29. 12. 2020 v 14:06Off-line dsiv  (22/176/85)
Jinak, nutit lidi nosit geverec na tlamě nemá žádnou oporu v ústavě. A ani v selským rozumu. :D Vždyť je to směšný. To vážně Západní civilizace uvěřila tomu, že je kus čehosi na gumě přes držku spasí? :DDDDDD
29. 12. 2020 v 14:07Off-line marc94  (26/175/70)
Nechcem ta urazit, ale ty si asi skolu nemal moc rad ze. Ako chapem, ze nie kazdy moze byt VS vzdelany clovek s doktoratom, alebo lekar, vedec, cokolvek (ani ja niesom). Ale luto mi je skor ludi, ktori niesu schopni kritickeho myslenia, ktori nemaju vseobecny rozhlad a ktori sa daju vo vypätejsej situacii ovplyvnit emociami.
Kludne sa spravaj na znak odporu a vzdoru rovnako ako doteraz, ale vacsieho chlapa to z teba neurobi. A dufam ze rovnako ako k ruskam nepristupujes aj k svojmu spodnemu pradlu napriklad :D ....

A tema Kosice. Nehnevaj sa na mna, ale prist do nemocnice s tym ze nejaka cuza z hornej dolnej co tiez vela rozumu zial nepobrala, bojkotuje akekolvek opatrenia, ohrozuje HLAVNE zdravotnicky personal, ktory tam je od toho aby neodrodilo len ju, ale aj XY dalsich ludi, je znak hluposti, nic ine. A robit cirkus a strapnit sa pred celym narodom len kvoli tomu ze si nechcela dat spravit test, je.... By ma zaujimalo ci chodila na odbery a ultrazvuk ked bola tehotna. To jej nevadilo? Ja byt tam tak ju posadim na vozik, vyhodim ju z neho pred nemocnicou a vrhnut si moze doma za pomoci svojej mudrej matky.
29. 12. 2020 v 14:15Off-line dsiv  (22/176/85)
Ale brouku, já jsem schopnej kritickýho myšlení. Proto mi nejde do palice, že zatímco jsou zakázaný návštěvy v nemocnicích, novináři mají bůuhvíproč výjimku a jdou tam natočit pacienty s hrozně těžkým průběhem covidu, kteří si ovšem nenechají ujít zemákový salát s řízkem. :D

Nezlob se ty na mě, ale nemocnice je odovzené slovo od "nemoc", nebo taky "být nemocný". Mediální agenda ale posledního třičtvrtě roku z lidí udělala takový k****ny, že se bojí jít nemocní do nemocnice, protože jsou i lékaři, kteří "berou jen zdravý pacienty"... WHAT THE F**K?!

Děláš ze mě nevzdělanýho d***la bez rozhledu, ale těhotnou bys vyhodil před nemocnici, protože "nemá rúško". Já si teda dovedu představit, že porod není žádná legrace. Ty chceš jet porodit, ale nemocniční personál tě obtěžuje s nějakým testem na uplnou pizdovinu. A ještě po tobě chce, abys při tom porodu měla na hubě kus látky, i když bys spíš potřebovala druhý plíce...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2020 v 14:18Off-line dsiv  (22/176/85)
To jsou asi ty nejvíc stěžejní věci, který jsou na celé "pandemii" přinejmenším divný.
Normální člověk ale vidí ale i logiku těch opatření. Uplně nejlepší jsou ty chráněný dílny v supermarketech, jejichž náplní práce je buzerovat lidi, ať si vemou vozík.
A vůbec. Ještě jsem neviděl, že by někdo dezinfikoval košíky a nebo pokladní pásy v supermarketech. Asi to nebude s tou pandemii tak horký, co?

Ale cajk, očekávám argument typu "seš nevzdělanej a hloupej a ve škole jsi nedával pozor" :) :) :) :))))))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 12. 2020 v 14:28Off-line marc94  (26/175/70)
Nerobim z teba nevzdelaneho d***la, aj ked z predoslych postov si sa mi tak javil, sorry. Tento posledny komentar je napriklad uz celkom k veci, a na naozajstnu diskusiu o niektorych opatreniach naoko nezmyselnych, to beriem. Len nemiesajme nosenie ruska, alebo naozaj relevantne dokazane opatrenia na spomalenie sirenia, s casto na prvy pohlad nezmyselnymi opatreniami a vynimky z opatreni, ktore maju dalsie vynimky... To beriem.

Ad porod Kosice: vidis, a takto vznikaju dezinformacie. O jedinu jednu vec islo, keby si dala spravit vyter z nosa na zaciatku, a bola by negativna, nemusela by rodit v rusku, nemusel by sa personal obliekat do ochrannych oblekov, a nemusela by byt oddelena od ostatnych. Ona si ho spravit nedala (pricom ako naozaj? 5 sekundovy vyter z nosa, hlavna vec ze tehotnym sa 100 krat odobera krv, narodenemu dietatu tiez, ale to uz nikomu nevadi) tak jedine co dosiahla bol cirkus a jedna z moznosti bol potom porod v rusku, co sa NESTALO. Ano, moj argument bol ovplyvneny emociami, ale to len preto, ze som pocul celu nahravku z tohto incidentu a krik na lekarov. Rozum sa mi vtedy zastavoval a bol som rad ze ja som tam nebol pod Hippokratovou prisahou.
29. 12. 2020 v 14:33Off-line dsiv  (22/176/85)
Ale hovno dezinformace. Jedu do nemocnice rodit, tak chci porodit. Na nějaký výtěry z rypáku, který s mým porodem vůbec nesouvisí, prostě nejsem zvědavej. A proč bych měl být? :) Protože agenda setting praví, že je tu hrozný virus? :D Kdyby se celýmu tomu covid-cirkusu věnovala v médiích polovina času a polovina prostoru, tak se o tom tlachá furt až moc. :)

Geverec na držce je to, co mi vadí nejmíň, i když na jaře mi to vadilo hodně. Teď si ho beru i rád, protože je mi zima.
29. 12. 2020 v 14:36Off-line marc94  (26/175/70)
Na nějaký výtěry z rypáku, který s mým porodem vůbec nesouvisí

Vidis, clovek co sa vie na danu vec pozriet v sirsej suvislosti, ti povie, ze vyter z rypaku pri hospitalizacii praveze VELMI suvisi. Pretoze, kapacita zdravotnikov je tiez obmedzena, a ked sa nakazia vsetci lekari z gynekologicko porodnickeho oddelenia, kto odrodi dalsich? Aby bol zachovany aspon ako taky chod, je ten vyter (aj ked nie 100%), velmi dolezity.
29. 12. 2020 v 14:37Off-line dsiv  (22/176/85)
Co se týče vůbec dalších opatření a mýho nevzdělanýho vzdělání. Jsem jedině rád, že mě tohle postihlo až na vysoké (což byl hlavní důvod, proč jsem se na vysokou taky vybodl). Je mi líto dětí na základních školách, obzvlášť dětí na prvním stupni základních škol. Stát jim nesmyslnýma opatřeníma proti pizdovině krade dětství, čas, který jim nikdo nevrátí. Středoškoláků a vysokoškoláků, kteří letos nastoupili do prvních ročníků, je mi líto taky, protože co z té nové školy mají? Nic.
Maturantů je mi taky líto. Žádnej ples, žádnej stužkáč... Možná zním pateticky, ale jsem rád, že jsem stihl z gymplu vyjít dřív, než začala tahle šaráda.
P.S. - Do školy jsem vždycky chodil rád, i na vejšku jsem chodil docela rád. Ale hlásil jsem se na prezenční výuku, ne na nějaký dálkový syslení za webkamerou. A po březnu 2020 se mi žurnalistika jako taková naprosto zhnusila.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2020 v 14:47Off-line marc94  (26/175/70)
Ano, s tym vzdelanim s tebou suhlasim. Ale zial, tento rok je iny, s tym sa uz treba len zmierit a dufat ze nebude mat az taky dopad ako by sa mohlo zdat, aj ked zavretie skol povazujem za rozumne opatrenie, celkom nutne.
Ale "svetlo na konci tunela" sa uz vyraba a distribuuje, tak snad sa coskoro vratime aspon zcasti tam kde sme boli. Tymto som ti teraz nahral na dalsi bojkot :D sorry, musel som si rypnut, predpokladam ze ockovanie je klinec do truhly vsetkym hlasnym odporcom opatreni :D
29. 12. 2020 v 14:52Off-line dsiv  (22/176/85)
A vidíš to, nemáš pravdu. To, že od začátku nevěřím celé té covid pizdovině, neznamená, že mám problém s očkováním. Klidně ať mi to píchnou 4x, když přestanou s těma p**ovinama.
Žádný jiný očkování mi v životě neublížilo, takže pochybuju, že mi ublíží i tohle. A ne, nejsem tak omezenej, že bych věřil tomu, že nás budou čipovat a takovýhle sračky (to, že mi celej covid přijde jako pizdovina, vlastně vůbec neznamená, že jsem nějak omezenej na intelektu a splňuju všechny body ukázkovýho d***la, jak obzvlášť vy Slováci dogmaticky věříte).

I když, opět je tu takovýto "ALE"... vážně je potřeba, aby Čaputová nebo Babiš se nechávali očkovat před kamerama a vysílalo se to v televizi? Proč? Protože média a politici nás mají za úplný k****ny? :)
29. 12. 2020 v 14:56Off-line dsiv  (22/176/85)
Nakonec nejrozumnější řešení proti covidu nabídl Donald Trump, kdy chtěl píchat lidem dezinfekci. <3 to by se mi líbilo.
29. 12. 2020 v 14:57Off-line marc94  (26/175/70)
Preco? Pretoze keby sa nedali, tak by mali ludia plnu hubu toho ako tam je jed, a ze oni sa nedaju a my obycajni sa musime. Ked sa daju, zas je zle, ze su privilegovani, a su viac ako my. Ani tak, ani tak. Pokial to je za ucelom demonstrovania neskodnosti vakciny, a trochu marketingu v tom, ukazat, ze inak to fakt nepojde, som za.
29. 12. 2020 v 15:00Off-line dsiv  (22/176/85)
Ale tak. Zas na druhou stranu je super vidět Čaputovou při něčem jiným, než jako rozdávání růží zaplacenýmu komparzu, aby to mohla dát na instagram a Babiše při tom, jak někdo opíchá jeho a zbytečně u toho netlachá.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 01. 2021 v 08:58Off-line Julian3  (30/167/65)
Chudáci kluci. Nechtěl bych 2 roky cvičit, abych šel na bolestivou smrt
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 12:22On-line Vjaceslav  (38/180/75)
Hrozné tyhle měkoty :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload