Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vojna a sex tam

28. 12. 2020 v 22:36Off-line Anonym
Ahoj, zažil někdo ještě povinnou vojnu? Jak tam řešili hoši nadrženost, když měli vše společné? Pokoje, záchody, sprchy? Honili veřejně a bez ostychu před ostatníma nebo se navzájem?
29. 12. 2020 v 03:05Off-line Dafit  (25/179/60)
Dsiv: no ne asi :DDD
29. 12. 2020 v 08:02On-line Richard33  (44/185/80)
Já to řešil zavřenej v kabince :). Nic jiného, alespoň kolem mě, neprobíhalo :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 08:19Off-line AKOR  (49/182/88)
Jasně ... zavřenej v kabince .. v noci ve sprše ... nebo pod dekou když všichni chrněli . Člověk je tvor tolerantní .. vynalézavej .. když musíš tak musíš :D
29. 12. 2020 v 10:13Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Se divím, že se se svými, jistě bohatými zkušenostmi ještě nepodělila naše žabka carevna :D Že by nebyla na vojně? ;)

Jinak, jak píšou ostatní, v kabince na hajzlu :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:00Off-line ubas2  (45/-/-)
Jj,v noci pod dekou,jinak ve stráži,a někdy na záchodě v kabince
29. 12. 2020 v 11:09Off-line somerone  (36/180/80)
Dneska klukům vojna chybí - disciplína a odpovědnost... spolehlivost, loajalita, respekt a v neposledním ohledu i úcta ke starším... dneska mají někteří tituly vyhoněný na soukromých školách a myslí si, že sežrali šalamounovo hovno a ve výsledku nic neuměj :D
Já na vojně nebyl, ale měl jsem velmi přísnou výchovu a za odmlouvání přišla přinejmenším facka nebo vařecha, až jsme měli modrý zadek, kolikrát jsme klečeli na hrachu nebo v zimě v pyžamu venku :D To dělávala ráda babička za nedojezený jídlo :D u ní si člověk připadal jak v perníkové chaloupce.
Proto je pro mě nepochopitelný, že učitelé si nechávají nadávat a nikdo děti neusměrňuje a dokonce ani rodiče. Lepší mířená facka než hodiny poučování. Novodobá demokracie :) Dělej si, co chceš... Tady máš telefon a neotravuj... :D
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:22Off-line marc94  (29/175/70)
Tak podla mna vojna bola len strata casu a dlhych mesiacov zivota, ktora aj tak k nicomu neviedla. Spolahlivosti, lojalnosti, respektu a ucty k starsim ta teda vojna nenauci, ale rodicia doma. Poznam teda dost starsich ludi ktori su uplne telata a ocividne im nepomohla ani ta vojna. A som velmi rad ze som nemusel mrhat mesiacmi zivota na takuto hlupost. Aj ked uznavam ze v tej dobe pri tak malych moznostiach ich ten rok/dva nejak nezbrzdil.
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:31Off-line klucinek  (33/176/75)
Z vojny má většina buzen strach, páč by si to tam hodili.... tvle svěřit moderní buzně do ruky samopal.... by si myslely že to je nějakej druh vibrátoru a nacpaly by si to do ř**i....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
29. 12. 2020 v 11:33Off-line marc94  (29/175/70)
Pozor, ja mam sport rad, a taketo veci by som si mozno tiez celkom rad vyskusal. Ale stravit tam rok hranim sa mi pride uplne zbytocne, hlavne v dnesnej dobe.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 13:44Off-line marc94  (29/175/70)
Tak ja napriklad vidim v noseni ruska docasny znak zodpovednosti a ochrany prave vdaka tej civilizovanosti ludi. Silou mocou sa stale ohanat nejakym obmedzenim ludskych prav v podobe nosenia ruska mi pride prinajmensom...vtipne.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2020 v 14:07Off-line marc94  (29/175/70)
Nechcem ta urazit, ale ty si asi skolu nemal moc rad ze. Ako chapem, ze nie kazdy moze byt VS vzdelany clovek s doktoratom, alebo lekar, vedec, cokolvek (ani ja niesom). Ale luto mi je skor ludi, ktori niesu schopni k***ickeho myslenia, ktori nemaju vseobecny rozhlad a ktori sa daju vo vypätejsej situacii ovplyvnit emociami.
Kludne sa spravaj na znak odporu a vzdoru rovnako ako doteraz, ale vacsieho chlapa to z teba neurobi. A dufam ze rovnako ako k ruskam nepristupujes aj k svojmu spodnemu pradlu napriklad :D ....

A tema Kosice. Nehnevaj sa na mna, ale prist do nemocnice s tym ze nejaka cuza z hornej dolnej co tiez vela rozumu zial nepobrala, bojkotuje akekolvek opatrenia, ohrozuje HLAVNE zdravotnicky personal, ktory tam je od toho aby neodrodilo len ju, ale aj XY dalsich ludi, je znak hluposti, nic ine. A robit cirkus a strapnit sa pred celym narodom len kvoli tomu ze si nechcela dat spravit test, je.... By ma zaujimalo ci chodila na odbery a ultrazvuk ked bola tehotna. To jej nevadilo? Ja byt tam tak ju posadim na vozik, vyhodim ju z neho pred nemocnicou a vrhnut si moze doma za pomoci svojej mudrej matky.
29. 12. 2020 v 14:28Off-line marc94  (29/175/70)
Nerobim z teba nevzdelaneho d***la, aj ked z predoslych postov si sa mi tak javil, sorry. Tento posledny komentar je napriklad uz celkom k veci, a na naozajstnu diskusiu o niektorych opatreniach naoko nezmyselnych, to beriem. Len nemiesajme nosenie ruska, alebo naozaj relevantne dokazane opatrenia na spomalenie sirenia, s casto na prvy pohlad nezmyselnymi opatreniami a vynimky z opatreni, ktore maju dalsie vynimky... To beriem.

Ad porod Kosice: vidis, a takto vznikaju dezinformacie. O jedinu jednu vec islo, keby si dala spravit vyter z nosa na zaciatku, a bola by negativna, nemusela by rodit v rusku, nemusel by sa personal obliekat do ochrannych oblekov, a nemusela by byt oddelena od ostatnych. Ona si ho spravit nedala (pricom ako naozaj? 5 sekundovy vyter z nosa, hlavna vec ze tehotnym sa 100 krat odobera krv, narodenemu dietatu tiez, ale to uz nikomu nevadi) tak jedine co dosiahla bol cirkus a jedna z moznosti bol potom porod v rusku, co sa NESTALO. Ano, moj argument bol ovplyvneny emociami, ale to len preto, ze som pocul celu nahravku z tohto incidentu a krik na lekarov. Rozum sa mi vtedy zastavoval a bol som rad ze ja som tam nebol pod Hippokratovou prisahou.
29. 12. 2020 v 14:36Off-line marc94  (29/175/70)
Na nějaký výtěry z rypáku, který s mým porodem vůbec nesouvisí

Vidis, clovek co sa vie na danu vec pozriet v sirsej suvislosti, ti povie, ze vyter z rypaku pri hospitalizacii praveze VELMI suvisi. Pretoze, kapacita zdravotnikov je tiez obmedzena, a ked sa nakazia vsetci lekari z gynekologicko porodnickeho oddelenia, kto odrodi dalsich? Aby bol zachovany aspon ako taky chod, je ten vyter (aj ked nie 100%), velmi dolezity.
29. 12. 2020 v 14:47Off-line marc94  (29/175/70)
Ano, s tym vzdelanim s tebou suhlasim. Ale zial, tento rok je iny, s tym sa uz treba len zmie*** a dufat ze nebude mat az taky dopad ako by sa mohlo zdat, aj ked zavretie skol povazujem za rozumne opatrenie, celkom nutne.
Ale "svetlo na konci tunela" sa uz vyraba a distribuuje, tak snad sa coskoro vratime aspon zcasti tam kde sme boli. Tymto som ti teraz nahral na dalsi bojkot :D sorry, musel som si rypnut, predpokladam ze ockovanie je klinec do truhly vsetkym hlasnym odporcom opatreni :D
29. 12. 2020 v 14:57Off-line marc94  (29/175/70)
Preco? Pretoze keby sa nedali, tak by mali ludia plnu hubu toho ako tam je jed, a ze oni sa nedaju a my obycajni sa musime. Ked sa daju, zas je zle, ze su privilegovani, a su viac ako my. Ani tak, ani tak. Pokial to je za ucelom demonstrovania neskodnosti vakciny, a trochu marketingu v tom, ukazat, ze inak to fakt nepojde, som za.
17. 01. 2021 v 08:58Off-line Julian3  (33/167/65)
Chudáci kluci. Nechtěl bych 2 roky cvičit, abych šel na bolestivou smrt
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload