Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Brave New World

30. 12. 2020 v 17:40Off-line Anonym
Pokud nekoho mrzi ze nezazil dobu smirovani, udavactsvi, neomezene statni moci, povoleni nekam cestovat a podobne tak uz nemusi, protoze pro velky uspech se tato doba vraci zpet ve verzi 2.0 - extended edition.

Napriklad WHO mela na svych strankach definici herd immunity (jejiz koncept zmenil medicinu 20teho stoleti) ze clovek ziskava immunitu pri kontaktu s virem prostrednictvim infekce anebo ockovani, telo vytvori protilatky a ve chvili kdy stejnym procesem projde dostatecny pocet lidi tak ochrani i ty kteri do kontaktu s virem neprisli. Proti tomu se neda nic rict...

Az na to ze WHO nedavno tohle zmenila na to, ze clovek v podstate nema zadnou imunity bez ockovani, herd immunity je termin pro ockovani a principem herd imunity je zabraneni kontaktu viru s clovekem (?!). Staci pouzit waybackmachine pokud mi nekdo neveri.


Tenhle rok nemame ani zadnou chripkovou epidemii jak tomu vetsinou na jare a na podzim byva cehoz si take vsimla rada lekaru kteri maji na twitteru statisice followers a srovnavaji situaci s 2019 a 2020.

No a v neposledni rade zatimco media 24/7 jedou o tom jak nemocnice nezvladaji a praskaji ve svech (aspon v UK) tak dneska vysel clanek ze 10 polnich nemocnic ktere byly postaveny specialne pro covid pripady behem prvni vlny v soucasne dobe leci 28 lidi, 4 z nich neosetrili zadneho pacienta za celou dobu existence a jedna z nich privitala prvniho pred par dny.


I naciste vedeli ze nejlepsi zpusob jak kontrolovat lidi je prostrednictim strachu a udelali experiment kdy subjekty neustale vystavovali falesnym zpravam a po par tydnech byla vetsina z nich presvedcena o tom ze to je pravda.
30. 12. 2020 v 17:43Off-line marc94  (29/175/70)
Och boze dalsi...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 12. 2020 v 17:43Off-line Bahutom  (35/173/60)
Like it :) ne že bych úplně souhlasil, ale jsem pro tento způsob rypání :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 12. 2020 v 18:23Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Bahutome, ponekud postrádá smysl psát takové příspěvky zrovna tady. Nemyslím, že by někdo z přítomných měl s těmito věcmi co do činění.
30. 12. 2020 v 18:57Off-line i8051  (53/184/97)
Aha, tak ja jsem asi chytil falesnou zpravu a uz se z ni 8 dni lecim ... sakra, dostali me :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 12. 2020 v 18:59Off-line i8051  (53/184/97)
Btw pro anonymovo-orlovo zamysleni .. proc neni v koronaobdobi tak rozjeta chripka (ikdyz ona je spis vzdy tematem az v obdobi leden az brezen) ? Hadej, muzes 3x .. treba na to prijdes :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
31. 12. 2020 v 18:01Off-line igni  (36/192/130)
Dsiv: ono jestli to pojede takhle tyden dva, tak mozna bude i sranda, protoze to to zdravotnictvi muze zacit kolabovat kvuli personalu.
Jinak sam tedka na falesnou zpravu trpim. Neni to na umreni, ale je mi blbe pres tyden, nic necitim, nemam chut, rymu, kasel, zvysenou teplotu, jsem furt unavenej a hlavne mi je soufl od zaludku uz asi 5. den, takze ani poradne nemuzu jist. Jako furt takova horsi chripka, otazka zni, jestli se to ted uz zlomi, nebo se to bude drzet dal, coz u nekoho trva klido mesic.
31. 12. 2020 v 18:11Off-line igni  (36/192/130)
Dsiv: bud rad, par mych kamaradu se nakazilo stejne jak ja, dva dny je skrabalo v krku a hotovo. Jiny prisli o cich a chut ale jinak nic moc. No a me je proste tyden soufl. Kazdy to mame jiny. Porad to neni nic hroznyho abych z toho byl paf, ale nemuzu jeste delat zavery, protoze mi to neskoncilo...
31. 12. 2020 v 18:12Off-line igni  (36/192/130)
Na jare se de facto zavreli, a pokud pujde do tuhyho, tak to udelaji znova. Problem je, ze jakmile odlozis neakutni peci, tak to z dlouhodobyho hlediska generuje plno problemu a rostouci zdravotni dluh, ktery se musi pak dohnat.
31. 12. 2020 v 18:30Off-line marc94  (29/175/70)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload