Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Závist

01. 01. 2021 v 14:37Off-line Anonym
Díky diskusi na internetu jsem pochopil, že někteří lidi jsou schopni závidět jiným nejen majetek, auto, práci, dům, zahradu, ale třeba i vzhled, svaly, partnera, sex, zájem okolí, úspěch, schopnosti, školu a vzdělání i optimismus, zkrátka úplně všechno.

Ti, co závidějí, se tím užírají. A to se jim odrazí v ksichtu. Lidská tvář je 3D tiskárna mozku. Vždyť mozek sídlí jen pár cm za obličejem. A obličej je s mozkem propojen miliony spoji. Negativní závistivé myšlení deformuje obličej. Tím pádem má stále škaredší obličej, tím pádem je nechtěný, osamocený, užírá se a závidí více a ještě více se stává škaredším. Je to začarovaný kruh. Přitom by stačilo začít myslet pozitivně. Zkusit třeba cvičit nebo mít nějaký koníček apod.
01. 01. 2021 v 14:43Off-line klucinek  (33/176/75)
Tak se anonymní m***a vyblila a co dál?....... teď jen aby to zas někdo uklidil.....
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 01. 2021 v 14:56Off-line rosju  (53/170/78)
No,vidím, že anonym objevil Ameriku , gratulujeme :))
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2021 v 14:59Off-line igni  (36/192/130)
Dsiv: to neni zdaleka o stredni evrope :) Popravde zavist je tak trochu hnaci motor kapitalismu :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 01. 2021 v 15:11Off-line Anonym
Dsiv (22/176/85) NOVÉ
Smutny je, ze jsi na to prisel az diky internetove diskusi. :D

No v reálu jsem na to nemohl přijít, protože žiju v takové sociální bublině pozitivně naladěných lidí. Partner, kamarádi, rodina apod.
Až na internetu při čtení různých příspěvku buď pod články nebo ve specializovaném foru jsem začal koukat, kolik je závisti. Je ale možné, že na internet to píše jen úzká část lidí, co s tou závistí mají tak velký problém. A je možné, že v populaci to až tak rozšířené není. Možná jsem naivní, nevím. Zatím budu naivně věřit, že to je jenom na internetu a že to dělá jen zlomek populace.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 01. 2021 v 15:13Off-line Anonym
Off-line klucinek (30/176/75)
Tak se anonymní m***a vyblila a co dál?....... teď jen aby to zas někdo uklidil.....


Tak vyblil ses ty. Já jsem napsal kultivovaný příspěvek a nechápu tvoji potrefenou reakci. A uklidit si to budeš muset po sobě sám.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 01. 2021 v 15:29Off-line tatrman  (27/-/-)
Anonyme bereš věci moc negativně, jak je popisuješ.:)
Třeba to vůbec není závist, ale jen nenaplněná touha po spravedlivém světě podobnému ráji. A to je přece krásné. :)peace
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2021 v 15:31On-line i8051  (53/184/97)
Oblicej neni spojenej s mozkem miliony spoju. Oblicej ma naopak vlastni controller a komunikuje s mozkem pres cloud ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2021 v 16:03Off-line Invictus  (23/182/100)
Jasně, a pak, že telepatie není možná. Nebo řekni mi, jak se to tam vlastně transformuje do toho hnusného obličeje? A proč nemám třeba závistivou nohu, tu taky ovládá mozek.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2021 v 16:13Off-line Anonym
Invictus - závist nebo nenávist se ti vtiskne spíše do obličeje než do nohy. V noze nejsou mimické svaly.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
01. 01. 2021 v 16:39Off-line somerone  (36/180/80)
Anonym se kouká moc do zrcadla. :D
01. 01. 2021 v 18:20Off-line colombo  (102/192/90)
Anonyme, taky tě nějak nechápu.
01. 01. 2021 v 23:57Off-line Anonym
Já vám rozumím, že mi nerozumíš. Tedy vím, že existují lidé, kteří tuto příčinnou souvislost nechápou. Souvislost mezi uvažováním a vzhledem. Ta tam ale je. Proto nemáš partnera, proto jsi incel. Neříkám, že všichni, ale většina z těch, co píšou do poradny, jsou gay incelové. Tak 2/3. Proto jsou vaše komentáře zkreslené a nevypovídají skoro nic o gayích v průměru.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
02. 01. 2021 v 08:21Off-line Invictus  (23/182/100)
Ty 2/3 střílíš naprosto od boku. Podobně jako nadpoloviční většina, protože jen ta je vypovídající, že? Tak to tak je, protože to je podle tebe nadpoloviční většina.

Ale jak dlouho trvá, než se mi nenávist a závist vtiskne do obličeje? 20 let? Já bych tomu řekl stárnutí. Nebo myslíš, že když budu 3 týdny naštvaný, tak mi vylezou vrásky?
02. 01. 2021 v 08:29Off-line Invictus  (23/182/100)
Takže protože existuje příčinná souvislost mezi vzhledem a uvažováním, pak jsou mé komentáře zkreslené a nevypovídají nic o gayích.
Co když jsou následkem jednoho jevu a neexistuje mezi nimi žádná příčinná souvislost?
02. 01. 2021 v 09:48Off-line Anonym
Máš zlé myšlení, děláš zlé grimasy, pokazí se ti obličej. Vtiskne se to tam. Proto jsi sám a nemáš nikoho. Máš divné uvažování, a to se odrazilo v tvém neatraktivním vzhledu.

Mimochodem ty pěkné a schopné jste z tohoto diskusního fora vy neatraktivní a neschopní vytlačili.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
02. 01. 2021 v 09:57Off-line pentagon  (19/-/-)
Zaujímavý príspevok, ale naozaj si myslíš, že mozog ti v dospelosti ovplyvní tvár?
Ide predsa o dušu, nie o tvár... a napokon, mnohým gayom pokazilo dušu i tvár nasávať anonymnú masovú kultúru gay zoznamiek, ktoré už nezmení nikto, lebo toto je ich kostra...., komu sa to nepáči, ten nech ide z kola von...
02. 01. 2021 v 10:00Off-line Anonym
Treska_v_majoneze - další škaredý, sám to přiznává na svém profilu, že je škaredý a nechtěný, dsiv - další škaredý, rosju - další neatraktivní, igni - další nic moc a tlustý a tak se dá pokračova, kdo byl pohledný jako lolitak, toho jste vytlačili, zůstali jste škaredí a zlí, většinou i závistiví. S minimálními šancemi se seznámit. A vytrvale na tomto foru kálíte do vlastního hnízda a poškozujete obraz gay mino***y. Nechtění incelové, co se ani v gay klubu nemůžou ukázat, protože by si o ně nikdo ani kolo neopřel. Tak trollíte na netu. Z nudy. Tak to je.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 01. 2021 v 10:02Off-line pentagon  (19/-/-)
Ako je fajn, že ponúkaš svoj pohľad a k***iku. Možno aj pravdivo nastavuješ zrkadlo..., ale bolo to na vyžiadanie? Nemá zmysel nastavovať zrkadlo tomu, kto ťa o to nepožiadal.
A navyše to môže byť jeden zo znakov nezrelosti.
Takisto veľmi záleží od spôsobu, akým to robíš...
Nahnevala ťa táto zoznamka či poradňa preto to robíš? Čo tým sleduješ a čo tým chceš zmeniť?
02. 01. 2021 v 10:03Off-line Invictus  (23/182/100)
Pokazí se mi obličej, prý. Ten je poškozený už od výroby. Jsem sám a nikoho nemám protože jsem si to sám zvolil.

Ale o tom vyprávěj ty Soňo.
02. 01. 2021 v 10:08Off-line Anonym
Nejsem Soňa, ty hňupe. Ta už tu podle mě dávno nechodí. Tu jste vyštvali taky.
Tak se tu zabetonujte, vy nechtění a neprodejní. Jste zboží, které nikdo nechce, tak jste se uvrtali tady a píšete své incelovské negativistické sračky.

Ti pěkní a normální mají vztahy nebo se seznamují a tady sem nepíší.

Bohužel sem chodí novináři médií nebo lidi zvenku a dělají si obrázek o gayích podle vás. A to je šílené a deformované.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
02. 01. 2021 v 10:13Off-line pentagon  (19/-/-)
Lenže potrebuješ sa zamyslieť nad tým, akú latku nastavili tvorcovia tohto webu..., Myslíš si, že by to bolo také, keby sem od začiatku pridávali hodnotné a formujúce články? A vôbec - mali takých autorov? Teraz, keď sa objaví takýto autor - tak mu dajú 500 nesúhlasím a 50 výsmešných komentárov..., takto, ako píšeš, vyhnali každého schopného človeka a zostali tu tí, ktorí sa tu cítia dobre, lebo tu zaháňajú nudu vzájomným atakovaním sa a vyjadrovaním svojich depresií.
02. 01. 2021 v 10:15Off-line kloudik  (38/182/80)
Podle posledních odstavců musíš být hrozně škaredej člověk :D mimochodem někteří sme tak krásní, že tu ani nesmíme mít fotku aby někteří nezamdleli a velká část je zadaná tak kde si přišel na to, že nás nikdo nechce? :)
02. 01. 2021 v 10:16Off-line Invictus  (23/182/100)
No to je teda šílené a deformované, třeba zjistí, že gayové jsou lidi.

Jsme neprodejní, narozdíl od tebe, že. Jsem zboží které nikdo nechce a to mi dává jisté možnosti.

Ještě by měli být rádi, že jsme je vyhnali.
02. 01. 2021 v 10:18Off-line Anonym
Kloudík myslím nevypadal špatně, ale už se mi to nechce všechno probírat. Prostě většina, co píše dokola do pradny, jsou nechtění. A nechtění jsou, protože jsou škaredí a myslí negativisticky. Jen se tu hádají mezi sebou a každého nového, kdo by tu přišel, tak vyštvou. Jo a je to odpovědnost majitele a správce tohoto webu. Jaký pán, takový krám....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 01. 2021 v 10:19Off-line pentagon  (19/-/-)
Čo pre teba vlastne môžem urobiť?
02. 01. 2021 v 10:20Off-line kloudik  (38/182/80)
Anonyme proč se rači nevenuješ svojemu příteli a meleš tady mezi těma škaredyma?
02. 01. 2021 v 10:20Off-line Invictus  (23/182/100)
Takže anonym udělal záměrně předčasné zobecnění. A kolik takových lidí jako kloudik je? 10? 200? Asi jsi se o to moc nezajímal. Či snad nezajímala?
02. 01. 2021 v 10:22Off-line Anonym
Já to tady píšu pro někoho zvenčí, který to tu čte. Dal jsem jim na vás odkaz. Chci na vašich reakcích dokázat, že mám pravdu a že tady do poradny píšou ti, co v gay komunitě představují "odpad". Je mi líto mluvit o lidech jako o odpadech, ale je to tak. Většina tu je neprodejné zboží. Zcela mimo hlavní proud. Většina gayů žije a smýšlí úplně jinak, než tu prezentujete. A nepíšou tady z důvodů, které jsem popsal. Je to odpovědnost majitele webu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 01. 2021 v 10:24Off-line pentagon  (19/-/-)
Komu si dal odkaz? Vôbec nebolo nutné dávať odkaz, stačí si pozrieť, čo sa najčastejšie rieši v poradni a akú sú komentáre... To snáď hovorí za všetko. Lenže tu ide aj o teba. Niečo sa stalo tebe.
Tvoje reakcie hovoria o krivde, zlosti a hneve..., čiže je to zrejme niečo veľmi osobné, čo sa ťa dotýka. Nemôžem sa na to pýtať, lebo je to tvoje súkromie, ale určite by ma to zaujímalo.
02. 01. 2021 v 11:11Off-line igni  (36/192/130)
Ja si popravde myslim, ze nejvetsi odpad tyhle komunity jsou vsichni anonymove, co postuji totalni vyblitky, pripadne fakt prastene dotazy na uplne voloviny, ktere by si mohli dohledat behem 5s na googlu. :) To je zhouba tyhle komunity. Lidi sem prestavaji chodit taky treba proto, ze tenhle web je snad uz od zalozeni nezmeneny, ja si teda od roku 2012 nepamatuju zadny update, porad je silene neresponsivni, nezazil sem snad horsi web na mobilu a lezt sem jen tak, by chtelo urcitou uroven sebezapreni :D Takze mladosi kdyz nekoho najdou, tak proste prestanou chodit, na tom neni nic divneho :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 01. 2021 v 11:16Off-line Anonym
@pentagon

Křivda se mi nestala, jen mi bylo předhazováno, podívej se, jací vy gayové jste, my čteme vaši poradnu a už víme, co jste zač. Tak proti tomuhle se jednoznačně stavím! Zdejší exoti nejsou žádní zástupci, vyslanci nebo reprezentanti gayů. Naopak jsou to ti, co se do spíše vyčlenili a izolovali a vytvořili úplně bizarní kroužek zde...

To je úplně stejné, jako kdyby si někdo dělal obrázek o heterácích podle jejich poradny zpovednice.cz. Tam je to to samé. Bizár. Incelové, feťáci, sebevrazi, deprivanti, uživatelé psychofarmak, pobožní fanatici apod. Bych řek, že tam je to ještě větší bizár než zde.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 01. 2021 v 11:19Off-line igni  (36/192/130)
Kezby zdejsi jak ty rikas exoti byli representanti gay komunity. Minimalne cast z nich jsou aspon normalni pracujici chlapy, ne vykroucene slecinky poskakujici kazdy vikend nekde na homodisco, lovice noveho nabijece... Nevidel bych to jako takovy cerny obraz, popravde proti medialnimu obrazu, ktery nam dela Prague Pride je temer libovolna diskuze v tehle poradne pozitivni :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 01. 2021 v 11:32Off-line Fgjk  (21/195/90)
Igni má naprostou pravdu... většina z těch lidí, co jsou tady jsou naprosto normální chlapy...a teďka mi řekni, anonyme, máš na své tvrzení nějaký důkaz? Ja si myslím, že to je nesmysl...uveď mě do 'problému' a když už jsme u toho, tak jak na tom jseš ty? Jsi mladý, veselý a hezký nebo jseš nudnej strejda, co se potřebuje nějak seberealizovat (můžu ti dát kontakt na někoho, kdo taky nevím kdo je a pořád si vymýšlí.. můžete jít na tu cestu poznání sebe sama spolu)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 01. 2021 v 11:38Off-line Anonym
Igni - obézní incel, který většinu času sedí doma, popisuje, jak to chodí na gay diskotéce, na které v životě nebyl. To je právě ten bizár. A lidi, co neznají a udělají si názor podle jeho utkvělých představ. Na diskotékách jsem žádné vykroucené slečinky neviděl. Nebyli tam. On blábolí. On jen šíří předsudky, pověry a stereotypy. V životě tam nebyl, to je jasné podle jeho psaní. A taky tam ani nepoleze, protože ví, že je tlustý a co by tam asi tak dělal. Stydí se za sebe, tak tu prostě prudí. Má to jako náhradní činnost pomlouvat jiné gaye, kteří se dovedou radovat ze života a třebas na tu diskotéku zajít. On tady vytváří zapšklou incelovskou a frigidní atmosféru.

Mimochodem na hetero diskotékách přece tančí hetero kluci a třebas tam i sbalí nějakou holku. To spojování, že kdo poslochá disco nebo tančí na disco - musí být vykroucený gaym je jen hloupá pověra. Jsme v roce 2021 a stále musím číst tyto předpotopní sračky od moulů, které nikdo nechce.
02. 01. 2021 v 11:42Off-line Anonym
Dsiv ty jsi úplně mimo, jedeš na drogách, sám jsi to psal, že občas užíváš, možná sis zrovna teď něco dal...
02. 01. 2021 v 11:48Off-line Fgjk  (21/195/90)
A jak na tom jseš ty, anomyme?
02. 01. 2021 v 11:50Off-line werex  (31/-/-)
Anonyme pro diskusi na netu v poradně je mi úplně jedno jak kdo vypadá. Nechodím se sem vyhonit. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 01. 2021 v 12:20On-line i8051  (53/184/97)
A jeeeeje, smc/post/zoidberg/simsalabim/gewoon/externi.poradce se nam nejak rozjel. Zrejme nam zavidi, ze ho mame totalne u ***u a ani slepice po nem neklovne ;-)
02. 01. 2021 v 13:17Off-line Fgjk  (21/195/90)
Pořád bych rád věděl jak na tom anonym je;-)
02. 01. 2021 v 13:20Off-line igni  (36/192/130)
Jako me bavi, jak se tu Anonym cim dal tim vic vytaci a snazi se urazkama vytocit i nas a ono porad nic :D vlastne ho lituju :)
Na par disco sem byl, neoslovilo me ani hetero ani homo, obecne me to prostredi unavuje :) S tim prvoplanovanym cilem nahodneho sexu myslim homocluby pocitaji spis, i proto tam vytvari tzv darkroomy :) Treba ve Hvezde sem nic takoveho nevidel ;) Jinak tim disco sem spis myslel obecne typ "tanecni" zabavy, nez specificky hudebni styl. Ono popravde to co dneska hraje v clubech disco vetsinou neni :D
02. 01. 2021 v 13:21Off-line Fgjk  (21/195/90)
Protože jsme v poho a máme tyhle kecy v p***li;-)
02. 01. 2021 v 13:33Off-line pentagon  (19/-/-)
Milý anonym,
všetky anonymné gay zoznamky sú postavené na chorej kultúre, čiže by si sa musel prekopať k samotnému základu a dospel by si ku kríze mužskosti a otcovstva. Vezmi si napríklad Grindr. Chvályhodné, že tam nemôžeš mať v profile stoporený penis - inak by tam bol penis na každom druhom profile ako vo výklade, ale i tak - je tam lepšia kultúra zoznamovania sa a komunikácie? Nie je - ani nevieš kedy a si blokovaný. A neverím, že tvorcovia appky tam dávali tú možnosť na to, aby sa takto zneužívala - čiže je to do značnej miery o ľuďoch, ktorí zoznamku tvoria.
Určite ti dávam za pravdu, že veľa normálnych ľudí už odtiaľto kvôli chorým a nevyrovnaným osobnostiam odišlo, ale nemôžeme všetko hádzať na gay zoznamky - je to choré v celom anonymnom priestore a všade.
A nehovor mi, že to z tvojej strany nie je osobné, lebo ti neuverím...
Nakluky.cz nemôže za to, aká kultúra poradne sa vytvorila..., a že sa vlastne iba zneužíva ľuďmi, ktorí sa nudia alebo sú rôznym spôsobom hendikepovaní duševne. Môžu len za to, že tú kultúru podporili od samého začiatku článkami, ktoré boli obsahovo čistým balastom a deformujúce dušu hlavných mladých mužov.
Možno ak nemali autorov, tak boli radi za každého a veľmi závisí aj od toho, aké osobnosti vedú tento portál, ako sú morálne stabilní a hodnotní pre svoje okolie, ako pristupujú k duši iných ľudí a či sú ochotní niesť následky za to, čo propagujú alebo čo nezablokujú.
02. 01. 2021 v 14:33Off-line Invictus  (23/182/100)
Myslím, že se tady zase rozjeli moralisti, kteří na něčem vidí problém, ale sami jsou součástí onoho problému ale tváří se jako nějací pu***áni, kteří nic nedělají.
02. 01. 2021 v 14:40On-line i8051  (53/184/97)
Presne, sami socialni a vztahovi teoretici, kteri kdyby si vrzli, byl by klid ;-)
02. 01. 2021 v 14:42Off-line Anonym
Už jsem to tu psal. Je to odpovědnost majitele, jaké to tady chce mít. Když tu chce, aby tu dominovali deprivanti, kteří jsou škaredí, nechtění, co si nikdy nevrzli nebo kdysi dávno a roky už nic a mstí se ostatním gayům za svoji neschopnost, tak podle toho to tu bude vypadat. Tento web nemá žádnou výpovědní hodnotu o zbylých stovkách tisíc LGBT lidí, kteří sem nepíšou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 01. 2021 v 14:45Off-line Fgjk  (21/195/90)
Moudroser...
02. 01. 2021 v 14:45Off-line Anonym
Já tady rozhodně nechodím nadávat na gaye a poškozovat obraz gay komunity před novináři a dalšími, co to tu chodí číst.
02. 01. 2021 v 14:45On-line i8051  (53/184/97)
Hlavne ma tento web vypovedni hodnotu o tobe, deprivantni anonyme ... ;-)
02. 01. 2021 v 14:47Off-line Anonym
Napsal i8051, který je zde přisátý 24h denně, 7x v týdnu a píše závistivé, útočné a zesměšňující vzkazy mladým gayům, které odsud vyhnal. Komu tento web slouží? Škaredým staříkům pro jejich sebeprezentaci?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
02. 01. 2021 v 14:48Off-line Fgjk  (21/195/90)
Anonyme i novinářovi (kterej je úplně blbej) musí být jasný, že tohle je dost malá skupina na to, aby začali dělat nějaký závěry...navíc já tady nic špatnýho nevidím
02. 01. 2021 v 14:49On-line i8051  (53/184/97)
Jojo, presne jak pises. Jsem tu dokonce 25 hodin denne a 9 dni v tydnu. A ty mi to jen anonymne zavidis a zakladas na to zapskla temata... ;-)
02. 01. 2021 v 14:53Off-line Fgjk  (21/195/90)
Anonym má totiž jako jedinej správnej názor...a my ostatní jsme hlupáci a závistivci;
02. 01. 2021 v 15:13Off-line marc94  (29/175/70)
Aj ked ironiu a sarkazmus mozem dost, je pravda, ze z tej chvile co som tu, som si vsimol, ze je jej niekde zbytocne vela, aj tam kde by byt nemusela. Samozrejme na druhu stranu je tiez pravda ze mnoho dotazov si to az pyta. Hold, niesme na thelancet.com :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 01. 2021 v 15:29Off-line colombo  (102/192/90)
Dsive, proč píšeš anglicky ?
02. 01. 2021 v 15:37Off-line colombo  (102/192/90)
Chápu, chceš se odlišit, ale to už se ti dávno povedlo.
02. 01. 2021 v 16:27Off-line 1H1  (74/-/-)
Větší pitominu jsem nečetl ani za celý loňský rok. Fakt mi zůstává rozum stát. Něco Ti povím. Já s oblibou říkávám, že mi toho Pán Bůh do vínku moc nedal, ale za to, že mi daroval tu vlastnost, že nevím, co to je závist, mu strašně moc děkuji. Tak tvá teorie o škaredých závistivých nějak pokulhává v tom, že já i když jsem už starý mrzout a podle toho i ve tváři vypadám, opravdu nikdy nikomu nic nezávidím! A není to moje zásluha. A Ti co závidí si myslím mají tu smůlu, že závist dostali do vínku, za což, v konečném důsledku nemůžou. Ale věřím, že mají jistě zase jiné dobré vlastnosti.:D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload