Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bývaleho ex-priatel

02. 01. 2021 v 08:30Off-line Anonym
Ahoj chcem sa spytat na nazor ostatnych, čo si myslia o tomto. Mám priateľa a predtým mal priateľa 9 rokov. Odkedy som s priateľom tak bývalému furt požičiaval peniaze a dokonca mu pomáhal so sťahovaním. Ako, nebol som svina a chápal som to. potom mu priateľ ponúkol prácu u seba v bare. Tak to som už bol trocha na nervy. Ptom jeho bývalý ktorý ma furt problém platiť nájom prišiel o podnájom. Tak ho môj bývalý na rok nasťahoval do jednej miestnosti v sklade ktorý je v tom bare. Potom si jeho bývalý konečne po roku našiel bývanie ale hneď vedľa baru (mimochodom neplatí si ani internet a wifi berie z baru a dokonca si načierno dal predlžovačku do svojho bytu cez okno do baru aby neplatil za elektrinu - tu sme mu našli a odpojili mu to). Teraz zase neplatí nájom a bývalý mu stale požiačiava peniaze a rieši za ňho aj to ako bude splácať ten nový podnájom. Momentálne hrozí to že ho znova vystahujú. A môj priateľ povedal, že potom by ho asi znova ubytoval v tom sklade v bare ak nebude mať kam jeho ex ísť. Ešte ma jeho ex ohovára kade tade aj ked som mu dosť pomohol. Namiesto toho si kupuje drahé veci a neplatí nájom, momentalne si chce natiahnuť kábel na internet do baru lebo má doma slabú wifi - ide mu pomaly internet. Jako je to parazit. S mojim priatelom sa preto aj háda ale on mu neustále pomáha aj ked nikto nechápe prečo. je to problémový človek. Praskli mi nervy a už sa týždeň nebavím s priateľom kvôli tomu. Má zmysel ešte pokračovať v tomto šialenstve? Viem že spolu nespia ale aby jeho ex býval vedľa jeho pbaru, ešte tam aj pracoval a neustále ho využíval sa mi zdá už moc. Aký je váš názor.
02. 01. 2021 v 08:58On-line Richard33  (44/185/80)
No můj názor je ten, že máš (asi jako jedinej v tomhle trojúhelníku) rozum :)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 01. 2021 v 09:19Off-line janbarasek  (27/185/74)
Uteč, dokud je čas.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 01. 2021 v 09:50Off-line pentagon  (19/-/-)
Asi by to bolo na súkromnú debatu, ale najprv sa pokús s partnerom porozprávať - v podstate to, čo si napísal tu, mu nejako prerozprávaj..., vyjadri city a povedz, že je to rušivý element a že zrejme nechceš byť v takomto vzťahu. A uvidíš, ako sa zariadi tvoj partner.
Kompromis sa zrejme bude hľadať veľmi ťažko - nie je to prvý prípad, ktorý poznám..., ale o tom je vzťah..., aby sa tie kompromisy robili. Ono, čo je veľa, to je už skutočne veľa....
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 01. 2021 v 12:29Off-line i8051  (53/184/97)
Muj nazor? Jsi hysterka. Tohle se totiz resi lokalne mezi akterama a ne verejne na pavlaci mezi neznamejma lidma. Tohle je jen na tobe a tvym p***eli. Resit to tichem je o nicem. Prijde mi, ze zarlis na exe a cejtis se odstrcenej a proto aspon nejak na sebe chces upozornit. Soryjako ;-)

PS: obdivuju exovu vynalezavost s prodluzkou z baru a hlavne ze pro slabsi wifi nepouzil repeater, ale dal si kabel. Spousta mych zakazniku tohle jedine spolehlive reseni stale nechape, a furt si tam strkaj nejaky jebky za 2 kila z alzy ;-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
02. 01. 2021 v 13:53Off-line ellvin  (23/183/81)
Pokud ta pomoc nemá žádný pozitivní efekt, tak by se měl na něj ten tvůj vykašlat. Ten jeho bývalý přítel bude furt spoléhat na to, že mu bude podána pomocná ruka, když se dostane do nějakých sraček a nebude se snažit se do nich nedostat. Takhle, když bude vědět, že se nebude moct spolehnout na svého bývalého přítele, tak se snad bude snažit se do těch sraček nedostat. Nebo bude hrát divadlo, které citový vyděrači umí fakt dobře sehrát. A pokud je ten tvůj přítel slabej kousek, tak mu podlehne a zase mu nějak pomůže.


Co se mě týče, tak tenhle člověk vám tak akorát zničí vztah. A investovat do něj peníze je jako je házet do kanálu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 01. 2021 v 14:16Off-line Anonym
Vďaka za názory. Pozitívne aj negatívne.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 01. 2021 v 14:21Off-line pentagon  (19/-/-)
To je v pohode. Hocikedy môžeš napísať a pokecáme.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 01. 2021 v 14:32Off-line marc94  (29/175/70)
Normalne si s frajerom sadni a vysvetli mu v klude svoj pohlad na vec, a opytaj sa ho ako by reagoval on keby sa karta obratila a on bol v tvojej situacii. Pokial je rozumny, mal by to pochopit. Ticha domacnost nic nevyriesi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 01. 2021 v 15:25Off-line somerone  (36/180/80)
Něco podobného jsem zažil než jsem zjistil, že spolu začali chrápat :D Vem nohy na ramena. :D Nechápu, proč by měl finančně negramotného dementa podporovat. Pomáhat by se mělo potřebným. Jestli mu nezištně pomáhá, tak za tím bude něco víc, co ty nevíš :D A nebo vás má rád oba. Tak se bude muset rozhodnout, pokud ti to vadí.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload